Sari la conținut

cristina maseuza


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Alaska
  • Oras:Alaska

Buna seara!Imi cer scuze dacă cineva a înțeles ceva greșit sau sa ofensat la postarea mea despre experiența avuta la doamna Cristina.Am spus și repet ca masajul este ok.Am crezut ca rolul unui forum este sa putem discuta și sa putem sa ne spunem părerile in mod corect despre experiențele avute.Ca cineva a avut o experiențe neplăcuta cu doamna Marta,e foarte bine de știut,eu unul nu am avut Doar pentru a oferi o mică comparație am spus despre masajul celor doua doamne și nu din alt motiv,fiecare înțelege ce vrea Repet,masajul doamnei e ok,am și spus raportul calitate preț este bun,de încercat,de revenit

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

vezi, ai recunoscut singur cat esti de idiot si mincinos, daca nu stii cine e Flori...de ce dracu scrii minciuni? 

sau cand bei o bere o iei razna pe net. d.p.m. mincinos si betiv pe deasupra :laugh2

Acum vad ce bîlci e aici si cit de idioți sun unii!
Am stat 3 ore si am platit cit am vrut.
Sunt doi pesti nu unul.Vrei sa te futIoana D'arc?zi unde te gasesc si.ti trag la muie si.ti dau 300 roni.
Nu stiu cine e Flory si ce dracu mai ziceți!Am scris o recenzie in pula mea!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Cred ca toți m.ai mergem la o bere cu băieții asta nu inseamna ca bem mereu sau sîntem alcoolici.

Am uitat cucoană ca te numesti Flory...pt ca ma întrebase cineva de o alta Flory.

Nu mint stii bine dar nici nu am chef sa dau cu subsemnatul pt tine ca nu.mi ridica nimeni statuie ca am fost cu tine sau nu.

Ce cauti pe nimfomane doamna Flori?

E un site unde maicutele nu au ce cauta.

Jignesti repede la fel cum te aprinzi la pat!

pupici!

Albastru de Metil ti.a lăsat o pata.

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Cred ca toți m.ai mergem la o bere cu băieții asta nu inseamna ca bem mereu sau sîntem alcoolici.

Am uitat cucoană ca te numesti Flory...pt ca ma întrebase cineva de o alta Flory.

Nu mint stii bine dar nici nu am chef sa dau cu subsemnatul pt tine ca nu.mi ridica nimeni statuie ca am fost cu tine sau nu.

Ce cauti pe nimfomane doamna Flori?

E un site unde maicutele nu au ce cauta.

Jignesti repede la fel cum te aprinzi la pat!

pupici!

Albastru de Metil ti.a lăsat o pata.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pestele nr1, al cristinei, albastru de metil, ma PIS pe tine, indiferent cine esti,  clar nu ai intrat la mine n casa niciodata, de futut, nici atat.

PATA, LIPSA, LA APEL.

In visele tale, ti am supto ca pe biberon,  nici in cur nu ma doare de ce poti tu sa scrii pe net, atata timp cat minti.

BINGO, ESTI UN GUNOI CA TI AI PERMIS SA SCRII NISTE MINCIUNII PE SITUL ASTA DE CURVE, DESPRE MINE.

pestele nr2, stefan cel mare, sau ce nume ai tu pe aici, pupincurist al cristinei, mergi in continuare la 6 dim la cristina maseuza, ia ti 5 sedinte...ca are foamea n gat...

cristina maseuza, mi e mila de tine.

una peste alta, nu va legati aiurea de curul meu, ca ma pis pe toti 3. 

D.P.M. SI NU MAI MANCATI CACAT AIUREA.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:rax2  :rax2  :rax2

 

Neață!
Tocmai am fost la Cristina si m.am simtit la fel de bine.

 

 

 

Neață!
Tocmai am fost la Cristina si m.am simtit la fel de bine.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Hai ca esti si prost a facuta grămadă!

Nu proasta,idioata!

Crezi ca.i pasă cuiva ca ti.am tras.o la muie sau nu?atunci de ce te agiti?Se pare ca ti.a placut, perverso,m.ai mult decit am crezut...de tot te iei de mine!

Fa nebun.o,nu te mai fute nimeni de nu.mi dai pace?

Băieți,mergeți la Flori de la Obor!vrea multa muie!

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Vas ca se tot tine de capul meu si nu ma lasa in pace!

Cine are răbdare sa se duca la ea de cîteva ori i suge pula după.

Ii place adînc si geme.

Suntem pt Cristina aici..

dar mergeti la Flory de la Obor ca după nu stiu cîte masaje,cind are ea dorinta suge de rupe.

Acum nu scap de ea!poate o satură cineva

Link spre comentariu

Nu te agita Fra pt o excorta.

Atît o duce mintea.

Se stie ca prin locații si vitrinele se fur cind cred ele ca merita.

Am fost si eu la Flori asta de la Obor.

Masajul buni cel.

Deja mi.o imaginam cu pula.n gura.

Ma mai duc poate pică babusca la supt.

Da,i s.a pus pata pe tine si savurează pe nimfomane.

Sau salvează.

Frate,eu ,daca as fi in locul tau as mai trece pe la Flori sau Ioana asta de la Obor.

Ori Flori ori Ioana cum ii place sa.i zici?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un cacat mincinos, cacat mincinos ramane, din partea mea poti gunoiule sa te duci la masaj unde mama dracului vrei tu. 

Am facut cont pe situl asta, special sa te balacaresc pe tine cand am vazut ce ai scris despre mine.

Eu sunt o doamna, si ma port ca atare cu cine merita dar pe mincinosi ca tine care mint si jignesc cu nerusinare, ca atata stiu si pot, ma pis cu drag.

PRAFUL SI PULBEREA SA SE ALEAGA DE TINE! D.P.M. SUBIECT INCHIS.

Da.o .n pula mea!crezi ca pe pula o intereseaza de isi zice Flory sau Ioana?
Vede ca merg la Cristina la masaj si ii fac recenzie si a intrat in fibrilatii.
Sa fie la ea acolo.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am scris din start, peste al cristinei pe care o ridici in slavi pe aici, nu ma intereseaza ca lauzi pe alcineva...atata timp cat nu mamanci cacat cu polonicul si nu dai in altcineva aiurea..poti sa stai pe site si sa o tot umfli cu balonul si pe mama cristinei.

Un cacat mincinos, cacat mincinos ramane, din partea mea poti gunoiule sa te duci la masaj unde mama dracului vrei tu. 

Am facut cont pe situl asta, special sa te balacaresc pe tine cand am vazut ce ai scris despre mine.

Eu sunt o doamna, si ma port ca atare cu cine merita dar pe mincinosi ca tine care mint si jignesc cu nerusinare, ca atata stiu si pot, ma pis cu drag.

PRAFUL SI PULBEREA SA SE ALEAGA DE TINE! D.P.M. SUBIECT INCHIS.

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:rax2  :laugh2 CUI DRACU II PASA UNDE AI FOST TU? :laugh2  :rax2

te anunt pe calea asta, luni merg la sectia 8 politie, te reclam pentru calomnie, injurii si ca peste al cristinei maseuza... pe tine, eventual si pe vasile cel mare... cristina, indiferent ce face, nu ia decat o ameda, tu, ca peste, gunoi, ce esti, chiar daca nu am de unde sa te iau, dupa nr de tel. al cristininei maseuza, politia are de unde sa o ia si o sa spuna ea tot.

deci, la prima postare pe care o citesc pe situl asta despre mine, merg la politie si va reclam. eu  imi asum tot ce fac.

Link spre comentariu

Ce tampenii mai pot scoate unii pe Gura, si de o parte si de alta. Nu inteleg scopul injuriilor si de unde atata pasiune.

Cat despre tine cucoana Ioana sau Flori sau cine oi fi, mai usor cu amenintarile astea, cred ca majoritatea nu le inghit.

Gandeste.te mai bine la problemele tale si lasa lumea in pace, pana la urma asta e un forum al utilizatorilor.

Si ca sa inchei, fiecare se duce unde ii place si se simte bine, sper sa fie mai multe recenzii si mai putin off-topic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...