Sari la conținut

Prostitution PROSTUL forumului


Postări Recomandate

Cel mai prost om de pe forum care are aproape 1000000 de puncte de reputatie facute ca un fraier cu conturi clona si postari ascunse o face pe lupul moralist.

Esti cel mai PROST si nici nu iti dai seama.Aproape ca ma intristez cand vad cata prostie exista intr-un singur om.

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Prostitution, te las in pace daca explici in doua randuri cum ai facut un milion de puncte si la ce te ajuta.

HPV, HPV SA TE BANTUIE!!!

Mirosi a shaorma.De când ți-a banat contul principal ești foarte irascibil.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mirosi a shaorma.De când ți-a banat contul principal ești foarte irascibil.

ai de plm,. l-a ranit in orgoliul lui de limburic anal modificat gentic :))))

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa-ti moara ma-ta raioane daca nu-ti schimbi glumele de te mai bag in seama

e sub demnitatea mea sa vorbesc cu retardati ca tine.. da-o in pula mea de treaba

pana si carla da pa dristor are replici mai bune

Coaie eu imi bag pula in nasul tau de mameluc. Daca vreau te gasesc si te bat pana iti divorteaza ochii moldovene. Nu ma stii, dar eu te stiu. Daca vrea pula mea iti public adresa ca sa vezi ca nu glumesc si o sa stai in teroare zi de zi pana nu vei sti cine te trozneste. Date-n pula mea ca ma plictisesti , vino cu ceva nou.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Coaie eu imi bag pula in nasul tau de mameluc. Daca vreau te gasesc si te bat pana iti divorteaza ochii moldovene. Nu ma stii, dar eu te stiu. Daca vrea pula mea iti public adresa ca sa vezi ca nu glumesc si o sa stai in teroare zi de zi pana nu vei sti cine te trozneste. Date-n pula mea ca ma plictisesti , vino cu ceva nou.

 

eu imi bag pula in ma-ta aia chioara si ii dau la muie pana imi publici tu adresa si te hotarasti sa ma gasesti si sa imi iei coaiele in gura dupa ce le-a supt proasta da ma-ta si cu sora ta aia urata =))

 

si ca sa nu te plictisesti imi dau drumu pa ochii tai cand imi publici adresa =))

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Coaie eu imi bag pula in nasul tau de mameluc. Daca vreau te gasesc si te bat pana iti divorteaza ochii moldovene. Nu ma stii, dar eu te stiu. Daca vrea pula mea iti public adresa ca sa vezi ca nu glumesc si o sa stai in teroare zi de zi pana nu vei sti cine te trozneste. Date-n pula mea ca ma plictisesti , vino cu ceva nou.

HAHAHAHA, ce distrus e asta  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa-ti moara ma-ta raioane daca nu-ti schimbi glumele de te mai bag in seama

e sub demnitatea mea sa vorbesc cu retardati ca tine.. da-o in pula mea de treaba

pana si carla da pa dristor are replici mai bune

Mai vorbeste tu de mame, daca ma infig in tine, mai faci cateva conturi...  :256

Baga-ti minusurile in cur singur!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Prostitution, te las in pace daca explici in doua randuri cum ai facut un milion de puncte si la ce te ajuta.

HPV, HPV SA TE BANTUIE!!!

Nu mi-am dat seama de existenta ta si de puncte decat cand am vazut peste 40 notificari.

Daca punctele sunt atat de importante pentru tine, eu nu-mi pierd timpul sa-ti dau minusuri.

Esti prea mic, un nimic.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Prostitution, te las in pace daca explici in doua randuri cum ai facut un milion de puncte si la ce te ajuta.

HPV, HPV SA TE BANTUIE!!!

Peseu: Stii ca pot sa dau plus la tot ce ai minusat? :)

Retardati!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...