Sari la conținut

recenzie Societatii in care traiesc


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bai nene sunt multe de spus aici dar nefiind un maestru al cuvintelor voi incerca sa sintetizez cateva aspecte.La inceput mi-a fost prietena iubita fiind alte vremuri, eu destul de   mic  era  ok  sau cel putin asa  o  vedeam eu Timpul   a  trecut eu m-am  facutmare  vremurile s-au schimbat si usor usor din iubita s-a transformat intr-un fel de nevasta cu care dorm in pat ....dar nu sa facem dragoste ci sa imi futa linistea nopti cu ganduri fel de fel legate de cotidian .Intr-o vreme m-am gandit sa divortez de ea dar am inteles repede ca nu pot suntem legati  pe viata din varii motive altfel ar trebui sa ader la noul curent de a deveniSUVERAN si nu e cazul .Acum notele..............oral nu as putea sa ii dau nota ca de cele mai multe ori ea imi da mie muie, normal nici aici ca trebuie sa cam stau capra si sa o iau din din orice pozitie ,fantezii este experta la dominare  10 cu felicitari cel mai mult imi place pumnul in gura si piciorul pe beregata  gfe -1 .Tratati recenzia ca pe un pamflet dar bazata pe realitatea zilnica.eventualele greseli se doresc trecute cu vederea .

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...