Sari la conținut

RoxyHot "Kitycat" - 0725181369


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ciniva sai iegsplicie lu Roxy cie ie "gogo" !!! ;)

Astăzi vă prezint pe jessica...

Mi-a zis sa va spun ca va pupa tare...🤣🤣🤣

Va trimite multi pupici si ea si eu..

post-267134-0-53785100-1532346179_thumb.png

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

Astăzi vă prezint pe jessica...

Mi-a zis sa va spun ca va pupa tare...🤣🤣🤣

Va trimite multi pupici si ea si eu..

Ea e jessika?

Baga-ne-am pla-n ea. ðŸ˜ðŸ˜œðŸ˜›ðŸ¤‘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Roxy,fiind pe tel.se reducea luminozitatea ecranului. Trebuind ssa-l ating ptr. a-si revenii am nimerit in dreptul topicului tau si mi-a aparut o sageata neagra indreptata in jos. Nu stiu ce inseamna si nu am putut sa o anulez. Daca aste ceva rau i-mi cer scuze si sper sa ma revansez o data si-o data

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Salutare . Venit de pe drumurile patriei, obosit , toropit de caldura si udat de ploaie ( care dracu a pus cuie pe sosea ca sa fac eu pană pe ploaie ) ajung in sfarsit la Roxana. Locatie ...usor de ajuns , va explica ea la telefon. Garsoniera micuță, curata , numai buna pentru plăceri. Roxana...o fata foarte drăguță, placuta , sociabila, ai ce discuta cu ea. Nu fac descriere despre cum arata la corp pt ca aici fiecare cu gusturile lui. Mie imi place genul ei. Eu fiind de pe drumuri, cu 3 cafele tari baute azi, tremura si stomacul in mine, de a crezut fata ca am emotii ca la examen 😊, am stabilit inca de saptamana trecuta ce o sa facem. Optiunea mea , si ...recunosc , un fetish al meu,( la femeile pe care le plac, imi place sa le fac si eu oral ) a fost sa o lasam doar pe oral de data asta. Dupa ce am incheiat eu partea mea , care sper ca i-a placut , am schimbat rolurile. Eh...acum ce sa zic....face fata asta un oral de uiți de tine. Umed, adanc, fara ajutor manual 😂 , placut, nu grabit, soft , asa de parca nu ai mai pleca din gurita ei. Eu unul, voi reveni si pentru alte plăceri si va recomand sa mergeti la ea.

 

Iti multumesc Rox pentru o dupa amiaza placuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare . Venit de pe drumurile patriei, obosit , toropit de caldura si udat de ploaie ( care dracu a pus cuie pe sosea ca sa fac eu pană pe ploaie ) ajung in sfarsit la Roxana. Locatie ...usor de ajuns , va explica ea la telefon. Garsoniera micuță, curata , numai buna pentru plăceri. Roxana...o fata foarte drăguță, placuta , sociabila, ai ce discuta cu ea. Nu fac descriere despre cum arata la corp pt ca aici fiecare cu gusturile lui. Mie imi place genul ei. Eu fiind de pe drumuri, cu 3 cafele tari baute azi, tremura si stomacul in mine, de a crezut fata ca am emotii ca la examen 😊, am stabilit inca de saptamana trecuta ce o sa facem. Optiunea mea , si ...recunosc , un fetish al meu,( la femeile pe care le plac, imi place sa le fac si eu oral ) a fost sa o lasam doar pe oral de data asta. Dupa ce am incheiat eu partea mea , care sper ca i-a placut , am schimbat rolurile. Eh...acum ce sa zic....face fata asta un oral de uiți de tine. Umed, adanc, fara ajutor manual 😂 , placut, nu grabit, soft , asa de parca nu ai mai pleca din gurita ei. Eu unul, voi reveni si pentru alte plăceri si va recomand sa mergeti la ea.

 

Iti multumesc Rox pentru o dupa amiaza placuta

Iti multumesc si te mai astept pe la mine..

Te pup !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...