Sari la conținut

Am 19 ani si imi doresc sa gasesc o femeie pentru relatii sexuale


Postări Recomandate

Buna ziua, sunt un tanar din Craiova cu o dorinta imensa de a face sex. Apetitul meu e foarte mare si am nevoie in continuu de relatii sexuale regulate, tin sa precizez ca am o atitudine deschisa fata de orice legat de sex, fiind dispus sa am relatii cu femei intre 18-40 de ani, nu conteaza greutatea sau infatisarea, doresc doar sa nu aiba vreo boala cu transmisie sexuala, in rest de abia astept sa ne cunoastem. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna ziua, sunt un tanar din Craiova cu o dorinta imensa de a face sex. Apetitul meu e foarte mare si am nevoie in continuu de relatii sexuale regulate, tin sa precizez ca am o atitudine deschisa fata de orice legat de sex, fiind dispus sa am relatii cu femei intre 18-40 de ani, nu conteaza greutatea sau infatisarea, doresc doar sa nu aiba vreo boala cu transmisie sexuala, in rest de abia astept sa ne cunoastem.

Valeu,daca la 19 ani cauti pizda,la 40+ ce faci? R:Laba!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poi după ce le-a clocit oul ăla in forrma de stadion, pizdă nu le mai dă amu'. Cică la al doilea mandat îi ia pe rând pe stadion și le arată ea cum cresc salariile în pantaloniðŸ˜

Ce ai bre cu stadionul ?

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Buna ziua, sunt un tanar din Craiova cu o dorinta imensa de a face sex. Apetitul meu e foarte mare si am nevoie in continuu de relatii sexuale regulate, tin sa precizez ca am o atitudine deschisa fata de orice legat de sex, fiind dispus sa am relatii cu femei intre 18-40 de ani, nu conteaza greutatea sau infatisarea, doresc doar sa nu aiba vreo boala cu transmisie sexuala, in rest de abia astept sa ne cunoastem.

Iar face pisic caterinca :))))))

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Poi după ce le-a clocit oul ăla in forrma de stadion, pizdă nu le mai dă amu'. Cică la al doilea mandat îi ia pe rând pe stadion și le arată ea cum cresc salariile în pantaloniðŸ˜

Ai fute la Olgutza, fi sincer :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Să moară cikician, astea-s contacte de gradu zero! Suale! Aideplm, aste-s exotice din dudu curții...

 

Era unu, odata, pe aici - tendoi, nu stiu daca era si el exotic, dar cred ca era cikician, posibil si 10 + 2

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cum dracu să nu? M-ai ginit 🤣🤣Aș fute-o doar dacă își ia costumu' de pionier!

Si eu, sa fie pe tocurile alea de fata rea si in pielea goala, pe la spate. pleosc cpleosc yeaaaa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...