Sari la conținut

Coltul microbistilor === FIFA 2018 ===


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

 

Declar jocurile deschise ...  :hooray 
astept pronosticuri pentru:
 
Franta - Australia
3-0
 
Argentina - Islanda
1-1
 
Peru - Danemarca
1-2
 
Croatia - Nigeria
3-1
 
==============

:hihat

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Declar jocurile deschise ... :hooray

astept pronosticuri pentru:

 

Franta - Australia

3-0

Argentina - Islanda

1-0

Peru - Danemarca

2-1

Croatia - Nigeria

1-1

==============

pentru o mai buna gestionare a pariurilor va rog sa folositi optiunea "citare" in care sa specificati rezultatul vostru in locul "x-x"

 

... si o mica modificare de acordate a punctelor ... o sa dau +20 puncte reputatie pentru fiecare rezultat corect, iar in cazul in care sunt 2 sau mai multi castigatori, atunci cele 20 de punctele pentru fiecare meci se impart in mod egal.

 

(Nu am decat 80 puncte/zi la dispozitie. Daca totusi vor fi mai multi "jucatori" o sa solicit admin-ului un SP "temporar" pentru a beneficia de 1.500 puncte de pus in joc.)

:hihat

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Portugalia - Spania 3-3  :slap2

We don't have a winner  :no2

au fost 3 participanti care au ghicit remiza ... dar totusi 3-3 ??? Oricum a fost un meci superb, cu goluri frumoase si sincer nu credeam ca Portugalia o sa joace asa bine. Parerea mea  :hihat

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

 

Declar jocurile deschise ... :hooray

astept pronosticuri pentru:

 

Franta - Australia

3-0

Argentina - Islanda

2-1

Peru - Danemarca

1-1

Croatia - Nigeria

2-1

==============

pentru o mai buna gestionare a pariurilor va rog sa folositi optiunea "citare" in care sa specificati rezultatul vostru in locul "x-x"

 

... si o mica modificare de acordate a punctelor ... o sa dau +20 puncte reputatie pentru fiecare rezultat corect, iar in cazul in care sunt 2 sau mai multi castigatori, atunci cele 20 de punctele pentru fiecare meci se impart in mod egal.

 

(Nu am decat 80 puncte/zi la dispozitie. Daca totusi vor fi mai multi "jucatori" o sa solicit admin-ului un SP "temporar" pentru a beneficia de 1.500 puncte de pus in joc.)

:hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Franta - Australia

2-1


We have a winner   :hooray 

>rainoverme<

  :clapp  :clapp  :clapp

 



 

... se pare ca inca nu "mi-au intrat punctele" am alocat doar 12 puncte ... iar mai pe seara si restul de 8 ... sau cine stie poate mai multe ... mai sunt 3 meciuri de jucat   :wink2

 

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

 

Franta - Australia

2-1

We have a winner :hooray

>rainoverme<

:clapp :clapp :clapp

 

http://nimfomane.com/forum/topic/116057-coltul-microbistilor-fifa-2018/?p=4371032

 

... se pare ca inca nu "mi-au intrat punctele" am alocat doar 12 puncte ... iar mai pe seara si restul de 8 ... sau cine stie poate mai multe ... mai sunt 3 meciuri de jucat :wink2

Arigatoooo! ðŸ¤

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Argentina-Islanda 2-0

Peru-Danemarca 1-2

Croatia-Nigeria 2-1

O sa iau in considerare doar meciurile
Peru-Danemarca 1-2
Croatia-Nigeria 2-1
... pariul pentru Argentina-Islanda a fost postat dupa inceperea meciului (oricum in acest moment cand scriu este 1-1)
Bafta !
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Declar jocurile deschise ...   :hooray 

astept pronosticuri pentru:

 

Costa Rica - Serbia

x-x

Germania - Mexic

x-x

Brazilia - Elvetia

x-x

==============

pentru o mai buna gestionare a pariurilor va rog sa folositi optiunea "citare" in care sa specificati rezultatul vostru in locul "x-x"

 

Se vor acorda +20 puncte reputatie pentru fiecare rezultat corect, iar in cazul in care sunt 2 sau mai multi castigatori, atunci cele 20 de punctele pentru fiecare meci se impart in mod egal.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

Declar jocurile deschise ...   :hooray 
astept pronosticuri pentru:
 
Costa Rica - Serbia
 
0-2
 
Germania - Mexic
 
3-1
 
Brazilia - Elvetia
 
2-1
 
==============
pentru o mai buna gestionare a pariurilor va rog sa folositi optiunea "citare" in care sa specificati rezultatul vostru in locul "x-x"
 
Se vor acorda +20 puncte reputatie pentru fiecare rezultat corect, iar in cazul in care sunt 2 sau mai multi castigatori, atunci cele 20 de punctele pentru fiecare meci se impart in mod egal.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Blaj
  • Oras:Blaj

Declar jocurile deschise ...   :hooray 

astept pronosticuri pentru:

 

Costa Rica - Serbia

1-1

Germania - Mexic

3-0

Brazilia - Elvetia

2-0

==============

pentru o mai buna gestionare a pariurilor va rog sa folositi optiunea "citare" in care sa specificati rezultatul vostru in locul "x-x"

 

Se vor acorda +20 puncte reputatie pentru fiecare rezultat corect, iar in cazul in care sunt 2 sau mai multi castigatori, atunci cele 20 de punctele pentru fiecare meci se impart in mod egal.

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...