Sari la conținut

Noutate ? A fost cineva ? Pare drăguță...


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Puteam sa jur că și aici o să apari sa comentezi colericule! n-ai mă nene alta treabă de făcut?lasa'ne pe noi să deschidem topice cum vrem..vezi'ti de treabă ta..tu!mă mir că n-ai jignit și aici!stai cu ochii pe topice să vezi cine ce și cum le postează!? Țața Lenuța zici că ești! :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

BOULE, AI VAZUT CA E VORBA DE REGULAMENT? ANALFABET FUNCTIONAL CE ESTI, ASISTAT SOCIAL FIE ESTI, FIE VEI DEVENI!

 

Băi muie cu susan ce ești..nu vrei tu sa ne vedem puțin să vorbim față'n față..că văd că ești cam leu din spatele ecranului!hai să-ți spun alfabetul sa vezi că îl știu cap coadă dar după îți arăt și ce devi tu,da? Nu vrei ? Hai zi că vrei retardatule..

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Si ala NU E INCHIS! Inca o dovada cat esti de prost, proxenetule.

Eu te-am invitat în oraș băi "colericule" să te liniștești puțin sau sa te liniștesc puțin..depinde.Vad că o ți una și bună cu jignirile pe toată lumea!și noi știm să jignim..și mai mult decât atât..să si.."vorbim" față'n față.Uite..cred că se mai alătură și Jony..poate facem o gașcă frumușică și te căutăm daca mai continui așa că de văzut față'n față cred că și chiloții ți-o ia la fugă! țăran bășit ce ești...

Link spre comentariu

Mai muie proasta ce esti cand am dat mai devreme clik pe el era inchis....Si apropo nu-s proxenet, am cont aici ptr ca vreau sa fac ceea ce tu nu faci adica sa fut cate ceva bun , daca tu stai toata ziua pe acest site sa înveți ca postezi si sa cauti anumite chestii uite eu nu am timp ptr asa ceva spre deosebire de tine ...o zi bună iti doresc nu stau sa pierd timp cu tine bafta.

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Sa-mi bag putza, simt iz de chelfaneala. Imi aduce aminte de vremurile studentiei si bataile organizate din padurea otopeni. Lurentiuleeeee!! ne bagam arbitrii? suntem mai batrani :)))

Pe caldura asta, eu umblu la galeata cu apa... numa' sa ma uit la ei n-am chef. 

 

https://media.giphy.com/media/rflxIVqjrl0GI/giphy.gif :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Si pe mine ma steseaza catedoata Colericul cu regulamentul lui etc. Dar va zic o vorba asa ca imi place sa fie forumul activ si nu vreau sa se piarda din useri. Stati cumiti ca va bate Colericul de nu uitati drumu spre casa...

  • Like 2
  • Minus 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...