Sari la conținut

Consiliul Izmanarilor


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Le-am dat play la fraeri.

 

Continuati.

ce a facut Muessi ? Ronaldo are deja 3 boabe.

 

https://media.giphy.com/media/8c1dwS3FsJYkSTI79V/giphy.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ioane, te cred, ca ai intentii bune, dar, sincer, tu esti tembel sau te faci?

 

Ce treaba sa am eu cu Messi?

NU am insinuat nimic (check PS) !!! Vorbeste frumos pe topice ca motanul e sensibil de la o vreme si da ban :))))

PS: am crezut ca e idolul tau de la Barca. Nu stiu cum se face ca atunci cand joaca pentru echipa nationala nu are deloc inspiratie (ani la rand)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bine, prostea, si ce treaba am eu, ca omul nu joaca bine la nationala?

Nu crezi, totusi, ca e timpul sa te reinventezi?

 

jenant. ai dat-o cotita ca nu ai nici o treaba cu Muessi si acum cand e invers o arzi ca e vina lui. Ce plm sa mai inteleg ba fariseule ????

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Katrane, balerinule lebadios, ce :) mea mai zici?

Mai vizitezi Krung Thep?

 

Salve otreapa senila ! Ce dracu' te-a apucat sa deschizi topic acilea ? Esti masochist ? Tantalau batran ... Stiai foarte bine ca o sa inceapa un circ , 

sau asta ai sperat in creierii aia trotilati ? Cand am vazut titlul si autorul , m-a trecut instant cacarea ... de ras !!! 

 

Acu , dupa introducerea de rigoare ...

 

Ce sa zic ba toparlanule ... muncesc . Nu mai merg in gaoaza aia de tara , ca s-a reorientat " radarul " , si am trecut balta in partea ailalta . 25 de ani de casnicie , ba flescaitule ...

trebuia s-o duc la Vegas , nu ? Dupa , m-am trimis fabrica la scoala ... cica de engleza ... da' toata lumea , de la director pana la portar , vorbea spaniola . Ai dracu' imigranti ... 

 

Hai , sanatate , taratura ofticoasa ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

 

Am aceeasi treaba cu el, cum am cu tine, revino-ti, ba, la realitate.

Ori esti tembel, ori pus aici sa intretina atmosfera.

Nu spuneai tu, tembelule, că ești un Messi al "nimfomanelor"? Adevărul, e că ești, doar când ratează. Bine, tu ești oricum, un rateu al geneticii! Sau nu?
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@picon : a luat bataie de la o curva in casa la ma-sa.

 

 

Bine, hai sa-ti spun adevarul, l-am tinut in mine prea mult...

Picon in seara aia de fapt m-a futut in cur, eu nu am vrut, dar era asa de excitat ca nu m-a bagat in seama ce spuneam eu acolo...

Sa fiu sincera, mi-a placut, dar nu aveam asta in servicii, iar el s-a simtit prost ca m-a violat...  :slap2

In focul actiunii s-a julit de un arc de la pat, iar ca eu ca sa ies curata am zis ca l-am batut!

Recunosc, sunt o curva, cu greu mai stiu cum arata o pula, dar asta nu schimba faptul ca as vrea sa ma mai violeze o data!  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fa cat da rupta sa fii sa-ti dai singura plus la postari ca sa ajungi la 900 ? hahahaha

Am dat plus doar la alea cu minus, tu vorbesti? Te plusai la orice aberatie...  :laugh2

 

extraordinar te-a futut si pe tine cineva in cur =))

Ma fut si in cur, cate unghii ai in gat?  :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

fa cat da rupta sa fii sa-ti dai singura plus la postari ca sa ajungi la 900 ? hahahaha

coaie ai uitat ca la conturile tale vechi, alea banate (xoxo interlop si ce plm te mai visezi ca esti :)))  )  iti dadeai singur plus ???

 

#pa_uber

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...