Sari la conținut

Fetele de pe strada


Postări Recomandate

Salutare tuturor!

 

Era acum doi-trei ani pe Calea Turzii o tanara aratoasa, Kinga o cheama , o unguroaica inaltuta si simpatica. Am luat-o in masina de doua ori si mi-a dat un numar de telefon.. nu il mai am, dar ultima data cand am incercat sa o sun nu mai raspundea, intra direct mesageria, cam in primavara, si nici pe Turzii, pe la benzinaria Mol statea ea, nu am mai vazut-o.

 

Stiti careva ceva de ea?

 

Multzam fain!

 

Spor la toate!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Salutare tuturor!

 

Era acum doi-trei ani pe Calea Turzii o tanara aratoasa, Kinga o cheama , o unguroaica inaltuta si simpatica. Am luat-o in masina de doua ori si mi-a dat un numar de telefon.. nu il mai am, dar ultima data cand am incercat sa o sun nu mai raspundea, intra direct mesageria, cam in primavara, si nici pe Turzii, pe la benzinaria Mol statea ea, nu am mai vazut-o.

 

Stiti careva ceva de ea?

 

Multzam fain!

 

Spor la toate!

 

Ai fost tepuit de ea, i-ai dat bani imprumut si nu ti-a returnat?

 

Daca-i asa, uita!

Daca nu-i asa, uita!

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

mocule, tu asta ai patit?

 

Eu cu fetele <de la/de pe strada> asa patesc intotdeauna.

Si este normal sa fie asa, atata timp cat nu le-am "vizitat" niciodata.

Ele simt ca le ocolesc, ca le ignor, asa incat imi dau teapa. Clar!

De fiecare data cand am trecut (cu masina, pe jos, cu bicicleta, cu avionul) pe langa o fetita de la/de pe strada, si mi-am aruncat, pentru o fractiune de secunda ochii inspre ea, dar doar o privire fugitiva (serios), de fiecare data, ulterior evenimentului mi-am luat diverse tepe.

Ultima data (relativ recent), la nici un minut dupa ocheada aruncata, m-am oprit la un bancomat (era in zona) si ... surprise, surprise, pe ecran imi apare <Fonduri Insuficiente>. Pai nu mi-o mancat fata aia banii, ca este clar ca ea i-o aspirat, voodoo, nu povesti?

 

P.S.: deci, Haroun, asa este cum spui, eu tot timpul asa patesc cu fetitele de la / de pe strada.

Atata doar ca eu nu apelez la serviciile lor. Dar in rest, ai dreptate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...