Sari la conținut

Fetele de pe strada


Postări Recomandate

  • Oras:Hunedoara
  • Oras:Hunedoara

Încearcă între Aeroport și viaductul cu șoseaua de centură, dar dinspre Apahida spre Aeroport.

Când ieșeam din Cluj, am văzut o brunetă de vreo 30-35 de ani, frumușică, dar nu am vorbit cu ea deoarece mă grăbeam!

Am găsit acea bruneta, dar.,..

100 ron oral protejat

100 ron normal protejat

150 ron combinate O+N

Preturi de camera

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Am găsit acea bruneta, dar.,..

100 ron oral protejat

100 ron normal protejat

150 ron combinate O+N

Preturi de camera

La banii ăia lasă-i bonus și o pungă de pufuleți. Nu am înțeles niciodată bărbații care opresc la genul ăsta de dame, dar... tac :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) ba coaie te-ai metamorfozat? ce plm e cu nick-ul asta de femeie avortata? ti s-au atrofiat coaiele sau te-ai saturat si crezi ca daca postezi de pe nick de femeie nu te mai 'ejecteaza' motanu? 

P.S. Mai zi-ne o data cum ai futut tu dupa 11 ani pe una cu 30 de lei.:)))))))))))))). implantat in cacat pe Turzii.:))))))))))))))).

P.S. de cacat e si raluca_botox. dar plm daca tu vrei sa primesti muie 'ca femeie' :))))) atunci muie sa fie ba coaie . 

Ca cer nu inseamna ca trebuie sa si dai.
60 iti accepta fiecare la prima propunere, cu ceva negociere 40 sau chiar si 30.

Chiar ma incumet sa presupun ca daca accepti pretul cerut te mai pomenesti si cu o teapa buna, doar te-ai prezentat ca fraier, de ce sa nu te ia de fraier in continuare?

Link spre comentariu

Ca cer nu inseamna ca trebuie sa si dai.

60 iti accepta fiecare la prima propunere, cu ceva negociere 40 sau chiar si 30.

 

Chiar ma incumet sa presupun ca daca accepti pretul cerut te mai pomenesti si cu o teapa buna, doar te-ai prezentat ca fraier, de ce sa nu te ia de fraier in continuare?

La 30 de lei te costa mai mult prezervativele și drumul decât fata :). Nu cred că acceptă nimeni pe 30 de lei , mai ai puțin și îi oferi o ciocolata.
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator incepator627
Reputație: 0

Ca cer nu inseamna ca trebuie sa si dai.

60 iti accepta fiecare la prima propunere, cu ceva negociere 40 sau chiar si 30.

 

Chiar ma incumet sa presupun ca daca accepti pretul cerut te mai pomenesti si cu o teapa buna, doar te-ai prezentat ca fraier, de ce sa nu te ia de fraier in continuare?

da-ne exemple. pe cine ai futut tu cu 60? :) sau vb doar ca sa te distrezi :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...