Sari la conținut

Dupa diaspora, potopul


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasa Ioane ca se tin si altele tari si te eschivezi de la interventii . Oare de ce ?

Eu , bine , ma delectez pe aici

tu nu poti decat sa sugi pula si sa te futi in cur poponare ,nu sa delectezi pe aici sau poate asa te delectezi tu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

la cum guverneaza PSD o sa te vad si pe tine emigrand, asta daca nu te multumesti cu putinul sau cu ajutorul social dat de primarii

PS: nu uita ca treaba se impute, inflatia creste, bani la stat vor mai fi pana la finele anului, ce ai sa faci ? o sa traiesti cu ce ai in ograda ? casca bine ochii si nu te increde in straini.

pune la socoteala si pensia lui maicasa

Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

CINESTIE , jegosule batran si ramolit ,  iar te legi de parinti ?

 

 

la cum guverneaza PSD o sa te vad si pe tine emigrand, asta daca nu te multumesti cu putinul sau cu ajutorul social dat de primarii

PS: nu uita ca treaba se impute, inflatia creste, bani la stat vor mai fi pana la finele anului, ce ai sa faci ? o sa traiesti cu ce ai in ograda ? casca bine ochii si nu te increde in straini.

 

 

Ioane ai gresit adresa . Daca nu am emigrat acum  18 ani , ptr. ca nu am vrut , castigand binisor  inca de pe vremea aceea  , acum  nu am vreun motiv. Nu lucrez la stat  si in niciun caz  ptr. altii , tot de 18 ani , asa ca ma doare in fund de toate guvernarile care au fost sau vor urma in viitorul apropiat, nimeni nu va face ceva in folosul cetateanului  . Chiar daca ma derandeaza sau m-au deranjat multe chestii in trecut sau in prezent. nu prea e cale de izbanda.  Intr-o Romanie populata (majoritar , in momentul de fata ) de imbecili care se lasa cumparati chiar si pe 10 lei  , multi nu o vor duce mai bine  cel putin  20 de ani de acum incolo , asculta la mine  ca nu te mint cu nimic . Tara este sortita esecului si asta pleaca de afara ....dar  in fine , nu fac asemenea teorii aici  dupa cum am mai spus-o .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

CINESTIE , jegosule batran si ramolit ,  iar te legi de parinti ?

 

 

 

 

Ioane ai gresit adresa . Daca nu am emigrat acum  18 ani , ptr. ca nu am vrut , castigand binisor  inca de pe vremea aceea  , acum  nu am vreun motiv. Nu lucrez la stat  si in niciun caz  ptr. altii , tot de 18 ani , asa ca ma doare in fund de toate guvernarile care au fost sau vor urma in viitorul apropiat, nimeni nu va face ceva in folosul cetateanului  . Chiar daca ma derandeaza sau m-au deranjat multe chestii in trecut sau in prezent. nu prea e cale de izbanda.  Intr-o Romanie populata (majoritar , in momentul de fata ) de imbecili care se lasa cumparati chiar si pe 10 lei  , multi nu o vor duce mai bine  cel putin  20 de ani de acum incolo , asculta la mine  ca nu te mint cu nimic . Tara este sortita esecului si asta pleaca de afara ....dar  in fine , nu fac asemenea teorii aici  dupa cum am mai spus-o .

Bine ai spus acolo poponare ,stim ca te doare dar iti place nebuno :laugh2

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Besi , ba , bosorogule  pe topicul lu' Bubu  , ca esti de-o prostie crunta , nu alta .

 

 

 

PS: Nu uita sa-ti votezi zapaceala/strechea cu @Adevar 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Besi , ba , bosorogule  pe topicul lu' Bubu  , ca esti de-o prostie crunta , nu alta .

 

 

 

PS: Nu uita sa-ti votezi zapaceala/strechea cu @Adevar 

bai poponare am sa-i deschid topic curvei sti tu care,daca nu te cumintesti

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Besi , ba , bosorogule  pe topicul lu' Bubu  , ca esti de-o prostie crunta , nu alta .

 

 

 

PS: Nu uita sa-ti votezi zapaceala/strechea cu @Adevar 

Ai citit ;Dupa noi potopul? Cam de asta o sa ai tu parte printeso de un potop

Link spre comentariu

Singurul, care a raspuns la subiect, a fost @v-ships.

Pentru ca, doar cei plecati din tara, pot sa remarce paragina in care a ajuns Romania.

Nu este de ajuns sa iesi 1-2 ori din tara, cu WizzAir sau cu BMW-ul in Bulgaria, borseta/geanta peste brihan, la all-inclusive.Vezi cazul @stau de sase.

 

Trebuie sa traiesti in Occident, pentru a sesiza diferenta.

 

Doua amanunte : diaspora a intors rezultatul ultimilor alegeri si tot diaspora este marele investitor.

 

Doar prostii isi anuleaza votul.Vezi cazul @picon

 

 

@ioane, cate conturi active ai, nebunule? Nu te-ai saturat sa fii lacheul/postacul de serviciu?

 

Lucrez cu marfa clientului.Daca v-a(u) lasat prosti, suportati consecintele.

 

Voi rezistati.Ca Miorita.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:)

Alternativa fiind faceți ca noi sau va belim :)

În orice caz, tot rău ieșim.

 

Europa ne-a furat timp de două mii de ani. Ne-a băgat în beznă, mai ales după ww2.

 

Americanii ce au făcut? Ne-au pus taxă de protecție, ca să nu ne atace vreun inamic imaginar, ca Rusia.

 

Ce alternativă? Sa le strângem noi gunoaiele, sa le spălăm noi boșorogii la cur, sa le culegem noi căpșunile?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Prost te-a mai lasat ma-ta, Picon.

Ce-ai supt? Ia spune tu, cu cuvintele tale, cum e Thailanda la vest de România!

Nătărăule, căca-te-ai în școala pe care su făcut-o în satul tău natal!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...