Sari la conținut

Andreea 0734690033 / 0722168500


Postări Recomandate

  • Oras:vest
  • Oras:vest

am o intrebare uitandu-ma la poze, oare nu este Andreea colega Andei, locatia pe Calea Ar?

 

ce-i drept nu am mai vazut anunturi cu domnita de prin vara ( sau cu cele 3 domnisoare care prestau acolo)

 

http://nimfomane.com/forum/topic/11636-andreea-0734690033/

 

@Gigel05 - te uiti te rog in link-ul postat de mine referitor la Andreea, poate pozele de acolo sunt mai sugestive in a elucida nedumerirea mea

 

merci

confirm e vb de acea Andreea insa locatia este alta. sper ca te-am scos din impas ;)

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Intai VA SALUT! si va adresez scuzele de vigoare pt primul topic.

...

Sunt acostat usor cu un oral pe care nu am insistat eu, caci am vrut sa o simt mai aproape de mine pe domnitza, dupa care totul a mers cursiv fara obiectii din partea ei, saruturi, atingeri, gemete tot tachamul si asta fara sa para scenarii.

...

Spor la gagicarit! :laugh2

 

Colegule gigel05, daca tu ne confirmi ca este Andrea, acum ofera saruturi ? Ca inainte in locatia veche saruturi si FK nu erau admise.

Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

Colegule gigel05, daca tu ne confirmi ca este Andrea, acum ofera saruturi ? Ca inainte in locatia veche saruturi si FK nu erau admise.

Stimate coleg, probabil tine de prestatia fiecaruia dintre noi, poate a fost exeptie, nu am intrebat ci doar asa au decurs lucrurile, poate pufuletii au fost de vina :) , sper sa nu fiu exeptie dar confirm saruturile.

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Ok colegule, multzam de raspuns. Poate fata a schimbat locatia si si-a revizuit serviciile ... sper. Multi clienti prefera ca GFE-ul sa fie insotit de saruturi. Dar accepta si FK sau macar intretine aceste saruturi ?

 

P.S. Rog si eu un moderator sa uneasca threadurile.

Link spre comentariu
  • Oras:West City Limits
  • Oras:West City Limits

Stimate coleg, probabil tine de prestatia fiecaruia dintre noi, poate a fost exeptie, nu am intrebat ci doar asa au decurs lucrurile, poate pufuletii au fost de vina :) , sper sa nu fiu exeptie dar confirm saruturile.

 

Colegule cred ca esti exceptie ... eu am sunat la domnisoara, am vorbit, am cerut detalii si am intrebat daca sarutul este acceptat ... si ce crezi, mi-a zis categoric ca ... NU ! Nu te acuz de nimic, posibil ca daca ii place de client sa accepte si sarut.

Link spre comentariu

Salutare baieti,

Am sunat eu astazi pentru a lamuri misterul.

Nu numai ca NU ACCEPTA sarut ( spus pe un ton categoric ), dar a marit si pretul .

100 RON/finalizare

250 RON/ora

 

In conditiile astea am spus pas, pentru ca de obicei iau o ora. Nu inteleg cum functioneaza matematica la fetele astea, in mod normal e o mica reducere pentru o ora, nu o majorare de pret. Asa ma duc un numar, ies o ora in MALL si vin inapoi peste o ora si imi raman bani si de un film.

Link spre comentariu
  • Oras:vest
  • Oras:vest

Stimati frati de arme, am revenit la domnitza iar dupa terminarea terminarea "bataiei de la Termopile", am mai discutat cu domnitza si am incercat sa lamuresc lucrurile:

- intradevar d-l BASTON aveti dreptate a cazul meu a fost o exeptie nu accepta saruturi.

 

Va rog sa tineti cont ca a fost prima mea postare si in plus am inceput sa fac nu de mult acest "port"

 

Spor la mitraliat!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare baieti,

Am sunat eu astazi pentru a lamuri misterul.

Nu numai ca NU ACCEPTA sarut ( spus pe un ton categoric ), dar a marit si pretul .

100 RON/finalizare

250 RON/ora

 

In conditiile astea am spus pas, pentru ca de obicei iau o ora. Nu inteleg cum functioneaza matematica la fetele astea, in mod normal e o mica reducere pentru o ora, nu o majorare de pret. Asa ma duc un numar, ies o ora in MALL si vin inapoi peste o ora si imi raman bani si de un film.

Sa-ti explic matematica asta. Deci o finalizare = 20 de minute = 100 de lei. O ora = 60 de minute = 250 de lei. Smechera socoteala nu?

Link spre comentariu

  • Oras:tm
  • Oras:tm

E tariful care se practica si inainte de anda/camy/andreea. Cred ca nu vor sa incurajeze a 2 a finalizare, care de obicei merge mai greu ;) sau nici nu apare...O finalizare este tot juma de ora, zic asta vorbind despre trecut ca nu am mai dat pe la ea. Fkul il face dupa nu stiu care criterii, desi unii de pe aici au mai povestit despre asta. De aceea anuntul este 'sex sex sex' ;)

In schimb, sanii nu vor fi never ever medii. Doar daca si a pus silicoane :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...