Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Sonia

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
45 raspunsuri in acest thread

#41 ariel33

ariel33

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 46 Postari:
  • Inscris la:
    31 August 2016
  • Reputatie: 16

Postat 10 July 2018 - 01:57 PM

Te-ai saturat de mofturilre la toate zdrentele nu te mai duce tata,stai si fa-ti laba,bai desteptule orice in viata asta se plateste (scump),pana si aerul care il respiri tu il platesti da esti prea prost sa te duca capu(ca daca ai fi destept nu ai mai da bani ai gasi si ai fute si gratis da esti prost!Scurt si la obiect si vezi tu sa ne faci pe noi zdrente ,care tu esti mai zdreanta ca noi vi futi,lingi dupa daca nu iti convine ceva critici....Ia mai du-te dracu de retard!!!Cum tratezi asa esti tratat sa sti....Asa ca dragule caracterul zdrenteleror tine de voi...

pai proasto si voi trebuie sa munciti pentru aia 200 lei , sa va faceti treaba cum ar trebui...nu sa va bateti joc si sa o faceti in scarba ...eu va cred ca nu va place dar asta e meseria voastra, ziceti ms ca suntem noi prosti ca altfel ati munci la sucpi pe 10 mil o luna....

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 hottmaan

hottmaan

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      12 July 2017
  • Reputatie: 17

Postat 12 July 2018 - 01:48 AM

Bifat Sonia in aceasta seara. Desi mai fusesem odata la ea in toamna nu am recunoscut-o din poze.
    Despre aspect nu cred ca mai e ceva de discutat... fata arata bini di tat. Am stabilit pentru meniul meu preferat... oral deep si CIM. La oral o stiam ca e bina dar pot spune ca a mai crescut de asta toamna. Ritm diabolic infipt pana la radacina si perseverenta chiar si cand se ineaca. Mi-a spus ca 20 minute dureaza numarul dar in 20 de minute eram deja la masina.
    Halat : 150 lei
    Car to car : 20 min
    Pentru cei care intrebau presteaza sau cel putin presta si anal.
    PS Minus : desi amuzant vorbitul la telefon cu pula in gura nu e benefic :)
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 >lecocksportiv<

lecocksportiv

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 213 Postari:
    • Inscris la:
      17 November 2017
  • Reputatie: 131

Postat 12 July 2018 - 03:53 AM

Bifat Sonia in aceasta seara. Desi mai fusesem odata la ea in toamna nu am recunoscut-o din poze.
    Despre aspect nu cred ca mai e ceva de discutat... fata arata bini di tat. Am stabilit pentru meniul meu preferat... oral deep si CIM. La oral o stiam ca e bina dar pot spune ca a mai crescut de asta toamna. Ritm diabolic infipt pana la radacina si perseverenta chiar si cand se ineaca. Mi-a spus ca 20 minute dureaza numarul dar in 20 de minute eram deja la masina.
    Halat : 150 lei
    Car to car : 20 min
    Pentru cei care intrebau presteaza sau cel putin presta si anal.
    PS Minus : desi amuzant vorbitul la telefon cu pula in gura nu e benefic :)

ATENTIONARE:
    Vorbitul cu pula în gură dăunează grav sănătății😂 Pentru amănunte întrebați medicul sau farmacistul😂😂
    Oricum, Sonia e peste medie binișor!
    Apropo hottmann...nu te-am mai văzut pe la Didi...😊
    • 0

#44 hottmaan

hottmaan

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 16 Postari:
    • Inscris la:
      12 July 2017
  • Reputatie: 17

Postat 12 July 2018 - 04:01 AM

Pai daca a disparut... ma reprofilez... ma mut la Sonia :)
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 >lecocksportiv<

lecocksportiv

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 213 Postari:
    • Inscris la:
      17 November 2017
  • Reputatie: 131

Postat 12 July 2018 - 04:27 AM

Nu a dispărut deloc...doar săptămâna trecută a avut telefonul închis.
    În aprilie-mai-iunie eu am fost de vreo șase ori la ea că, de!...acum suntem vecini!😜
    Foarte drăguță, foarte plăcută...a reușit să obțină argintul în topul meu, retrogradând-o pe Marina pe trei🙂🔝
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 robi29

robi29

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 78 Postari:
    • Inscris la:
      29 January 2018
  • Reputatie: 71

Postat 12 July 2018 - 09:48 AM

Nu a dispărut deloc...doar săptămâna trecută a avut telefonul închis.
    În aprilie-mai-iunie eu am fost de vreo șase ori la ea că, de!...acum suntem vecini!😜
    Foarte drăguță, foarte plăcută...a reușit să obțină argintul în topul meu, retrogradând-o pe Marina pe trei🙂🔝

Off, trebuie sa ajung si eu la Didi. De cate ori am sunat-o a avut telefonul inchis.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi