Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

de la 1 la 10 nici scara nu are :))

 

asa este are un tarif...nu are scara

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! O mica modificare de program de azi! Nu voi mai incepe de la 10:30, cum erati obisnuiti, ci de la ora 10, pana la 17! Repet, pt vizite dupa program, pana in ora 18:30 ultima programare, anuntati intentia din timpul zilei! Programul este doar de luni-vineri, zona Inel2!

 

 

Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

 

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

          1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

           Annilingus activ - + 50 lei

           Masaj de relaxare + 1 finalizare ( 60 min ) - 150 lei

           Masaj de relaxare + 2 finalizari  ( 90 min ) - 200 lei

??
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Multumesc, Amelia! ;) Pentru mine este suficient si atat, cu site-urile Telegraf si Nimfomane! Mai postam si pe Cta.ro, dar daca nu mai functioneaza, ce sa-i faci!? Oricum majoritatea barbatilor folosesc pe site-ul asta, ca au sau nu cont! Deci....de ce sa postez in 7 locuri?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

o poza doua pentru cei care sunt in lanturi hehehe

 

probabil din cauza ca nu ai preturi exagerate si esti o fata buna, abea astept sa imi lase nevasta niste timp liber sa trec pe la tine fetito, deja visez noaptea cum ati colind corpul  :bow

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost ieri la mihaela...per total o experiență plăcută...Locație..8(garsoniera...nu e lux dar e curat) Fata..7-8...Masaj...9(mâini ferme...chiar simti mesajul ca lumea) Oral:10(adânc,umed,de toate..iti e frica sa t3 si uiti ca ti se face mila de p..a ta) Gfe:9(comunica,zâmbește,te intreaba ce iti place si cum) Normal:data viitoare..Dtd 90 min masaj+oral np cu CIM..cadou:Nu mai conteaza...spor la bani..

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost ieri la mihaela...per total o experiență plăcută...Locație..8(garsoniera...nu e lux dar e curat) Fata..7-8...Masaj...9(mâini ferme...chiar simti mesajul ca lumea) Oral:10(adânc,umed,de toate..iti e frica sa t3 si uiti ca ti se face mila de p..a ta) Gfe:9(comunica,zâmbește,te intreaba ce iti place si cum) Normal:data viitoare..Dtd 90 min masaj+oral np cu CIM..cadou:Nu mai conteaza...spor la bani..

Multumesc! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Trebuie sa imi fac datoria de "curvar" si sa fac o recenzie Mihaelei pe care am indraznit s-o vizitez vineri dupa program

 

Locatia pe care o cunosteam din intamplare este OK, o garsoniera curata, cu posibilitate de a face dus, ceea ce am si facut !!

 

Am optat pentru varianta masaj cu o finalizare si nu am fost dezamagit, am fost placut surprins de atitudinea prietenoasa si cel mai important de faptul ca niciunul nu s-a uitat la ceas, un mare plus pentru ea !!

 

Masajul m-a surprins, avand in vedere ca dupa cum a marturisit nu este profesionista, dar a fost super OK pentru o non-profesionista asa ca tine-o tot asa !!

 

Dar cand a trecut la fapte, desi masajul ma cam molesise, s-a vazut profesionalismul, soldatul n-a rezistat atacului si a raspuns ca atare, dezertand in fata artileriei grele numita Mihaela !!

 

Acest lucru m-a intaratat ceea ce va insemna o revedere cat de curand pentru contraatac !!!

 

Pe curand Mihaela !!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Salutare futaci!Am vizitat si caprioara asta.Mihaela,o tipa draguta cu bun simt si dornica sa te faca sa te simti bine.Am aruncat de la telefon cateva fitile sa vad dc tolereaza nenorocitii perversi si libidinosi ca mine.Cum n-a mers,am fost din nou cuminte si m-am multumit cu ce am primit.Am ales o ora cu masaj de relaxare si o finalizare.Fata nu e profesionista la masaj,dar reuseste sa te faca sa te simti foarte bine,bravo Mihaela!Am primit apoi un sex oral soft si umed,foarte misto,mi-a placut si am finalizat cim.Locatie-8,Aspect-8,Masaj-9,Sex oral-9,Gfe-9.Halat-150h.Multumesc Mihaela!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Trebuie sa imi fac datoria de "curvar" si sa fac o recenzie Mihaelei pe care am indraznit s-o vizitez vineri dupa program

 

Locatia pe care o cunosteam din intamplare este OK, o garsoniera curata, cu posibilitate de a face dus, ceea ce am si facut !!

 

Am optat pentru varianta masaj cu o finalizare si nu am fost dezamagit, am fost placut surprins de atitudinea prietenoasa si cel mai important de faptul ca niciunul nu s-a uitat la ceas, un mare plus pentru ea !!

 

Masajul m-a surprins, avand in vedere ca dupa cum a marturisit nu este profesionista, dar a fost super OK pentru o non-profesionista asa ca tine-o tot asa !!

 

Dar cand a trecut la fapte, desi masajul ma cam molesise, s-a vazut profesionalismul, soldatul n-a rezistat atacului si a raspuns ca atare, dezertand in fata artileriei grele numita Mihaela !!

 

Acest lucru m-a intaratat ceea ce va insemna o revedere cat de curand pentru contraatac !!!

 

Pe curand Mihaela !!

Multumesc, si cu mare drag sper sa ne revedem! :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...