Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare futaci!Am vizitat si caprioara asta.Mihaela,o tipa draguta cu bun simt si dornica sa te faca sa te simti bine.Am aruncat de la telefon cateva fitile sa vad dc tolereaza nenorocitii perversi si libidinosi ca mine.Cum n-a mers,am fost din nou cuminte si m-am multumit cu ce am primit.Am ales o ora cu masaj de relaxare si o finalizare.Fata nu e profesionista la masaj,dar reuseste sa te faca sa te simti foarte bine,bravo Mihaela!Am primit apoi un sex oral soft si umed,foarte misto,mi-a placut si am finalizat cim.Locatie-8,Aspect-8,Masaj-9,Sex oral-9,Gfe-9.Halat-150h.Multumesc Mihaela!

Multumesc si eu si sper sa ne revedem! :*

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Si uite ca pana la urma am reusit sa o vizitez pe Mihaela! La cate s-au spus pe aici ar fi de prisos sa mai adaug ceva in plus.Dar, de fapt nu prea am ce! Eu am fost mai mult decat multumit.Recomand adeptilor sexului soft,cu mare grija la detalii.Preludiul este nemaipomenit,mai ales daca esti deschis la asa ceva.Multumesc Mihaela si sigur ne vom revedea daca am acceptul tau!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Si uite ca pana la urma am reusit sa o vizitez pe Mihaela! La cate s-au spus pe aici ar fi de prisos sa mai adaug ceva in plus.Dar, de fapt nu prea am ce! Eu am fost mai mult decat multumit.Recomand adeptilor sexului soft,cu mare grija la detalii.Preludiul este nemaipomenit,mai ales daca esti deschis la asa ceva.Multumesc Mihaela si sigur ne vom revedea daca am acceptul tau!

Cu mare drag astept o revedere! Pupici :*

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Am reusit si eu sa ajung la Mihela, la fel ca si colegul mai sus mentionat,nu cred ca as mai avea ceva de adaugat. Am fost foarte multumit, peste asteptari si binenteles recomand !!... In mod sigur voi reveni, binenteles cu acordul tau. Multumesc Mihaela !

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am reusit si eu sa ajung la Mihela, la fel ca si colegul mai sus mentionat,nu cred ca as mai avea ceva de adaugat. Am fost foarte multumit, peste asteptari si binenteles recomand !!... In mod sigur voi reveni, binenteles cu acordul tau. Multumesc Mihaela !

Cu mare drag te mai astept! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Disponibila pana la 17! :*

 

Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

 

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

        1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

        Annilingus activ - + 50 lei

        Masaj de relaxare + 1 finalizare ( 60 min ) - 150 lei

        Masaj de relaxare + 2 finalizari  ( 90 min ) - 200 lei

 

Zona Inel 2! Punct de reper, Triton Sport sau Fast-Food-ul Foarte Tare!

post-95808-0-93496200-1530771607_thumb.jpg

post-95808-0-46833600-1530771623_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cta
  • Oras:Cta

Ca urmare a recenziilor de bine ale colegilor de pe forum am purces dis de dimineata la aceasta tanara sarmanta. Este putin plinuta insa are o atitudine proclient, degajata, fara animozitati, actiunea se desfasoara intr-un ritm dezinvolt, un preludiu de mare arta, un oral bine executat prelungit, adanc, cu ruperi de ritm.Nu am mai apucat normalul . Am "explodat" CIM.Merita vizitata.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca urmare a recenziilor de bine ale colegilor de pe forum am purces dis de dimineata la aceasta tanara sarmanta. Este putin plinuta insa are o atitudine proclient, degajata, fara animozitati, actiunea se desfasoara intr-un ritm dezinvolt, un preludiu de mare arta, un oral bine executat prelungit, adanc, cu ruperi de ritm.Nu am mai apucat normalul . Am "explodat" CIM.Merita vizitata.

Multumesc! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Proaspăt reîntors de la Mihaela ma văd nevoit sa las o recenzie deșii nu voi intra prea mult in detalii .

Pe scurt aspect fizic plăcut (mie îmi place) deșii critici sunt destui , iar atitudinea ei fata de client este una nemaipomenita .

Pe scurt recomand și revizitez 😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Proaspăt reîntors de la Mihaela ma văd nevoit sa las o recenzie deșii nu voi intra prea mult in detalii .

Pe scurt aspect fizic plăcut (mie îmi place) deșii critici sunt destui , iar atitudinea ei fata de client este una nemaipomenita .

Pe scurt recomand și revizitez

Multumesc! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Disponibila pana la 17! :*

 

Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

 

 

 

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

 

        1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

 

        Annilingus activ - + 50 lei

 

        Masaj de relaxare + 1 finalizare ( 60 min ) - 150 lei

 

        Masaj de relaxare + 2 finalizari  ( 90 min ) - 200 lei

 

Zona Inel 2! Punct de reper, Triton Sport sau Fast-Food-ul Foarte Tare!

Frumooos   frumooos ;)

Tot 67 de kg sau ai mai slabit ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...