Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Doar ce am plecat de la Mihaela (acum 30min.)si incerc sa ma refac cu o bere dintr-o halba brumata.Zic ca incerc sa ma refac ptr. ca are fata asta un stil, de a face dragoste si sex,inconfundabil.Pur si simplu preludiul este bestial de placut si fin! Multumesc,Mihaela,pentru tot! Cu siguranta voi revenii curand! Cat mai curand posibil!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Doar ce am plecat de la Mihaela (acum 30min.)si incerc sa ma refac cu o bere dintr-o halba brumata.Zic ca incerc sa ma refac ptr. ca are fata asta un stil, de a face dragoste si sex,inconfundabil.Pur si simplu preludiul este bestial de placut si fin! Multumesc,Mihaela,pentru tot! Cu siguranta voi revenii curand! Cat mai curand posibil!

Te pupacesc de nu te vezi :

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Plecat de asemenea acum vreo juma de ora...dezamagit de mine ca nu fac fata asaltului Mihaelei...adik soldatelul ma tradeaza...trebuie sa il bag la antrenament sa nu mai faca figuri...oricum revederea a fost una placuta si deosebita ca prestatie din partea Mihaelei !!

 

Eu codas ca de obicei fac ovatii pentru ea..ca pt mine nare cine !! :slap2 :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Plecat de asemenea acum vreo juma de ora...dezamagit de mine ca nu fac fata asaltului Mihaelei...adik soldatelul ma tradeaza...trebuie sa il bag la antrenament sa nu mai faca figuri...oricum revederea a fost una placuta si deosebita ca prestatie din partea Mihaelei !!

 

Eu codas ca de obicei fac ovatii pentru ea..ca pt mine nare cine !! :slap2 :slap2

 

:*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Disponibila pana la ora 17, in principiu! Pentru programari dupa ora aceasta ( 18:30 ultima programare ), anuntati din timpul zilei!

Maine, in schimb, ultima programare va fi in jurul orei 16, iar vineri nu voi fi la birou!

Zi frumoasa tuturor! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neata! Disponibila pana la ora 17! Pt vizite peste program, mai exact pana in jurul orei 18:30, ultima programare, anuntati-ma din cursul zilei!


Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

 

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

        1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

        Annilingus activ - +50 lei

        Masaj de relaxare + 1 finalizare - 180 lei

        Masaj de relaxare + 2 finalizari - 230 lei

 

Zona Inel 2, punct de reper Triton Sport sau Fast-Food-ul Foarte Tare!

Zi frumoasa! :*

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Mihaela cred ca am ceasul stricat! Am venit ptr.1 ora si cand am plecat arata ca trecusera 3 ore. Pe buneee!!! M-ai cam descentrat putin,dar merge,am trecut eu si prin faze mai rele. Asa cum ti-am spus nici nu vreau sa te mai vad pana data viitoare care va fi in curand( doar stii).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mihaela cred ca am ceasul stricat! Am venit ptr.1 ora si cand am plecat arata ca trecusera 3 ore. Pe buneee!!! M-ai cam descentrat putin,dar merge,am trecut eu si prin faze mai rele. Asa cum ti-am spus nici nu vreau sa te mai vad pana data viitoare care va fi in curand( doar stii).

Pe data viitoare, atunci ;) ! :*

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Si uite ca a venit si data viitoare! Ai avut dreptate, ceasul nu are nimic, noi nu ne prea uitam la el! Multumesc ptr. azi si sa sti ca sigur va fi o alta" data viitoare". :)

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

As

 

Astept cu nerabdare revederea! Sa fii cuminte :P ! :*

O sa fiu, zic eu, dar nu promit! Stii ca mi-am mai luat-o o data cu o promisiune! :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...