Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Ca de obicei ai fost la inaltime! La figurat, ca la propriu m-ai tinut pe mine deasupra( chiar daca te-ai intors pe toate partile ca un pui in protap) ptr. ca ti-a fost lene sa muncesti. Ai impresia, cumva, ca sunt prea gras si trebuie sa mai slabesc!? :)  :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ca de obicei ai fost la inaltime! La figurat, ca la propriu m-ai tinut pe mine deasupra( chiar daca te-ai intors pe toate partile ca un pui in protap) ptr. ca ti-a fost lene sa muncesti. Ai impresia, cumva, ca sunt prea gras si trebuie sa mai slabesc!? :)  :)

Trebuie sa-ti mentii conditia fizica, d-aia te-am lasat sa muncesti :P! Dar las' ca am eu hac de cojocul tau data viitoare ;)! Te pupacesc :* :* :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Trebuie sa-ti mentii conditia fizica, d-aia te-am lasat sa muncesti :P! Dar las' ca am eu hac de cojocul tau data viitoare ;)! Te pupacesc :* :* :*

Curand draga, curand ajung din nou la tine si atunci sa te vad daca nu cumva te lauzi.In ce priveste conditia mea fizica consider ca am destula,daca nu ma crezi i-ti mai demonstrez o data ptr. ca daca i-mi aduc bine aminte tu erai transpirata si obosita mai mult ca mine.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Neata cu intarziere! Disponibila! :*

 

Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

         1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

         Annilingus ( activ ) - +50 lei

         Masaj de relaxare ( 45 min ) + 1 finalizare ( 30 min ) - 180 lei

         Masaj de relaxare ( 45 min ) + 2 finalizari ( 60 min ) - 230 lei

   Zona Inel 2, pct de reper, Triton Sport sau Fast-food-ul "Foarte Tare"!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Disponibila pana la ora 17! Ultima programare ar fi posibila in jur de 18:30, numai daca sunt anuntata din timpul zilei!

 

  P.S. Pentru o mai buna gestionare a programarilor, si pt a evita o eventuala suprapunere, va rog sa-mi specificati timpul pe care doriti sa-l petrecem impreuna. Daca voi uitati, sper sa nu va suparati daca intreb eu :D! :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

:))))) Data viitoare te dezmembrez :)))))

Mira-m-as, au mai incercat si altele! Dar mai stii, poate reusesti! Asta inseamna ca trebuie ( dupa aceea) sa ma duc in alta parte sa ma ansambleze la loc. Stii tu ce vreau sa spun!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Disponibila dupa ora 11:30-12:00 pt programari! :*

 

Se pot face programari fixe, prin apel telefonic, sms sau pm, sau programari cu 15-20 minutele inainte!

   P.S. Din cauza serviciilor variate, pentru o mai buna coordonare a programarilor, si pt a evita eventuale suprapuneri, va rog sa-mi specificati timpul pe care doriti sa-l petrecem impreuna. Daca voi uitati, sper sa nu va suparati daca intreb eu :D! :*

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...