Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:))))) Te-ai gandit ca poate nu aveam cum sa raspund? Cum se pricep unele persoane sa se arunce cu capul inainte

Trebuie sa fii nonstop draga...sa lucrezi si sa si raspunzi...pe bune ???? :slap2  :slap2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Trebuie sa fii nonstop draga...sa lucrezi si sa si raspunzi...pe bune ???? :slap2  :slap2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Unde mai pui ca daca raspundea la tel. in timp ce lucra iesea cu cantec ca asa si pe dincolo. Pentru unii vad ca daca daca o fata raspunde la tel. cand este cu ei, e nasol dar daca este cu altul trebuie sa raspuna ca doar este EL.Ce basini de strut au unii in cap!
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

te am cautat astazi in disperare am fost obligat sa vizitez chiar 2 fete sa scap de nebunie, sper sa ajung o data la tine

Neata! Sper sa reusim sa ne sincronicam intr-o zi! Scuze inca o data celor carora nu le raspund. Daca se intampla asta, nu e pt ca nu vreau, ci pt ca nu pot. Insistati sau trimite-ti sms! Multumesc de intelegere! :*

Programul incepe la 10! Momentan, sa avem pofta la cafea! Zi frumoasa! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata! Azi si maine, program 10-17! Miercuri, 15 august, nu sunt la birou!

 

Servicii : Sex oral, normal, masaj de relaxare, FK, 69, cunnilingus/annilingus, annilingus activ ( doar daca igiena este impecabila si imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii la acest serviciu ), sex intre sani, finalizare orala, finalizare corporala si alte mici fantezii.

Tarife: 1 finalizare ( 30 min ) - 80 lei

         1 h ( 2 finalizari ) - 150 lei

         Annilingus ( activ ) - +50 lei

         Masaj de relaxare ( 45 min ) + 1 finalizare ( 30 min ) - 180 lei

         Masaj de relaxare ( 45 min ) + 2 finalizari ( 60 min ) - 230 lei

   Zona Inel 2, pct de reper, Triton Sport sau Fast-food-ul "Foarte Tare"!

 

  Un inceput de saptamana minunat, tuturor! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna! Am sunat mai devreme si ocupat sau nr blocat! Cum stabilim o intalnire? O zi buna Mihaela

Cred ca are o problema cu telef si eu i-am transmis o programare vineri si nimik...absolut nici un raspuns...am si sunat dc nu ma insel !!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vineri a fost o zi destul de complicata! Mi-am deschis telefonul, dar nu am apucat sa lucrez, din cauza unei vizite neasteptate, si nici nu am reusit sa pun mana pe el pana spre dupa-amiaza, destul de tarziu. Cand am reusit sa-l verific, doar asta am facut, l-am verificat si l-am inchis, din cauza unor probleme de sanatate :(

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna! Am sunat mai devreme si ocupat sau nr blocat! Cum stabilim o intalnire? O zi buna Mihaela

Azi, din pacate, nu am reusit sa raspund la toate apelurile. Mai incearca! Eventual, poti trimite si un mesaj si imi poti specifica cine esti, si un interval de timp pana la care pot raspunde! Multumesc!

Link spre comentariu

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Stimata doamna poate reusim o data si o data sa termin si eu a doua oara ca azi iar nu a iesit pasenta. Poate ne futem odata pana se plictiseste unul din noi doi! Sincer i-ti multumesc ptr. efortul depus azi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...