Sari la conținut

Mihaela - Creata dornica de sex - 0735051223


Postări Recomandate

Reputație: 2104
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 4 ore, g2br13l a spus:

Eu din câte știu, fata are cont aici. Deci este libera sa mărească sau sa micșoreze cercul. 

Eu zic sa mergem pe varianta oficiala. Ca s-a retras, este bine, fericita, la casa ei, are copil, un sot responsabil si iubitor. Restul sunt barfe.

Sper sa nu apara Mihaela si sa ma contrazica, ca sincer mi-ar parea rau.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 4 ore, lexluthor a spus:

Gabrelu nu da din casă.. îi sicret di stat😁😁😁

 felicitari .....mi se pare extrem de cunoscuta si exprimarea asta si personajul care o folosea 

..dar stai linistit daca  "ii secret de stat ase sa ramaie" ....deci nu dau din casa 😃

  • Haha 1
Link spre comentariu

Nea Gică nu stiu la cine te referi dar ce vreau să stii ca sant eu și atât și nu cine ai crede tu ca as fi...daca ai alte nnelamuriri inainte sa faci si alte afirmații poti  sa imi dai un pm să te lămurești.. toate cele bune 

Link spre comentariu
3 hours ago, lexluthor said:

Nea Gică nu stiu la cine te referi dar ce vreau să stii ca sant eu și atât și nu cine ai crede tu ca as fi...daca ai alte nnelamuriri inainte sa faci si alte afirmații poti  sa imi dai un pm să te lămurești.. toate cele bune 

Ti-as spune eu cine esti, de fapt ce esti, dar ma abtin. Dar totusi: esti un papagal. Cu riscul de a fi banat: Ba, dute-n pula mea si nu te mai baga ca musca in curul calului (dar poate iti place) pe toate topicele.

 

 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Este pentru prima dată când îți răspund dar și ultima dată..crezi ca ma cunosti și stii cine sant..daca e așa contacteaza mă și ne vedem..daca sa stai acolo unde eati și să nu mai faci valuri ..esti doar un guvide amărât...toate cele bune 

  • Like 1
Link spre comentariu
5 minutes ago, lexluthor said:

Este pentru prima dată când îți răspund dar și ultima dată..crezi ca ma cunosti și stii cine sant..daca e așa contacteaza mă și ne vedem..daca sa stai acolo unde eati și să nu mai faci valuri ..esti doar un guvide amărât...toate cele bune 

😆😆😆

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutate, carcotasilor 😋😋. Ca sa elimin orice semn de intrebare, am ales sa va scriu.....

In urma cu aproape 3 ani, m-am retras definitiv, dar definitiv. Nu lucrez in nici un cerc restrans.

Cand am intrat in februarie, am facut-o, pt a-l ruga pe Pisicuts, sa-mi ascunda contul, cum a mai facut-o si in trecut, in momentul in care m-am retras. Dar el zice ca nu se poate, bla bla bla....in fine, nu mai stau sa-mi bat capul.

Aceasta va fi ultima mea interventie. Puteti fii siguri de faptul ca nu voi mai activa, niciodata😉.

Numai bine, tuturor!

 

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
La 16.07.2021 la 17:22, mihaelacreata24 a spus:

Salutate, carcotasilor 😋😋. Ca sa elimin orice semn de intrebare, am ales sa va scriu.....

In urma cu aproape 3 ani, m-am retras definitiv, dar definitiv. Nu lucrez in nici un cerc restrans.

Cand am intrat in februarie, am facut-o, pt a-l ruga pe Pisicuts, sa-mi ascunda contul, cum a mai facut-o si in trecut, in momentul in care m-am retras. Dar el zice ca nu se poate, bla bla bla....in fine, nu mai stau sa-mi bat capul.

Aceasta va fi ultima mea interventie. Puteti fii siguri de faptul ca nu voi mai activa, niciodata😉.

Numai bine, tuturor!

 

 

Acum 24 minute, Masajerotic6 a spus:

Bună Mihaela te mai afli în Constanța 

Vreau să îți fac o vizită miercuri după ora 10

În ce zona ai locație. Un nr de tel 

sper ca ai inteles. 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...