Sari la conținut

Larisa negresa 0753581915


Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut,am vizitat si eu ,Larisa arata ca si in poze ,ce mi-a placut  mie a fost faptul ca este tot timpul cu zambetul pe buze. Vb si engleza dar foarte putin dar in schimb vb Franceza. Locatia este pe Dorobanti 109. clar este cuib manageriat . Sunt cel putin 3 fete care lucreaza. Fata nu este grabita este destul de lipicoasa si foarte pasionala, Eu am avut parte de un ON executat destul de bine si Op  cu destul de multa implicare.

 

Locatie 8

 

Atitudine 8,5 

 

ON   8,5

 

NP   8

 

Eu am stat cam 30 de minute platit 200 de ron.Toate cele bune.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salut,am vizitat si eu ,Larisa arata ca si in poze ,ce mi-a placut  mie a fost faptul ca este tot timpul cu zambetul pe buze. Vb si engleza dar foarte putin dar in schimb vb Franceza. Locatia este pe Dorobanti 109. clar este cuib manageriat . Sunt cel putin 3 fete care lucreaza. Fata nu este grabita este destul de lipicoasa si foarte pasionala, Eu am avut parte de un ON executat destul de bine si Op  cu destul de multa implicare.

 

Locatie 8

 

Atitudine 8,5 

 

ON   8,5

 

NP   8

 

Eu am stat cam 30 de minute platit 200 de ron.Toate cele bune.

 

Unde vedem pozele? Un link ceva? :) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

dar in schimb vb Franceza.

Perfect, franceza e viața mea, era să nu mă bage în BAC, je suis désolé. Tipa cum arată ca aspect, din pozele de mai sus nu prea îmi dau seama, e voluptoasă, slim, miniona, înaltă. Mulțam!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

buna.pentru mine a fost o experienta groaznica.clar este cuib manageriat de o miniona care te primeste cand intri si te conduce pana la carema cu doamna negreasa.asa cum a mai fost amintit locatia este pe dorobanti 109 langa profi.

dupa o programare in prealabil am mai asteptat in masina vreo jumatate nu mi sa zis de ce.in fine am urcat intrat in camera fata nu e exact cum va imaginati o negreasa frumoasa,mai degreaba o tiganca negreasa . schimbat cateva vorbe cu dansa chiar pare amabila,mi a zis ca e din cameroon.in fine trecand la treaba ea se dezbraca si imi sare in ochi un plasture lipit pe cur in forma de cruciulita iar pe mana cu niste rani deschise ingrozitoare acoperite cu ceva crema alba.mi sa cam dus cheful insa bani dati ...sa continuam.am dat 200 roni pt o finalizare .ma intind in iar doamna langa incepe un oral mecanic grabit iar dupa fix 15 secunde ma intreaba what,s the problem?am zis nimic continua iar dupa inca 10 secunde furios imi spune in engleza ca a obosit ,iar dintr o data se pune pe spate isi pune ceva lubrifiant pe pizda si imi sugereaza sa o mangai si intre timp sa ma excit eu ....wtf???????am zis nuu pentru asta am venit sa continue ce a inceput si sa nu ma preseze ca nu o sa terminam mai repede.tin sa precizez ca mi a mai zis intre timp de vreo ori ca e very tired(obosita) am zis sorry insa atmosfera deja incepea sa fie foarte tensionata.la final pur si simplu am traso de mana si am impins o jos la pula sa mai suga .cu o fata picata din luna a inceput iarasi oralul insa nu a durat 1 minut cand la usa bate sefa...iar ea pur si simplu se ridica si iasa.am ramas acolo nici nu stiam ce se intampla.asta nu a fost mai mult de 8 minute de cand m am pus pe pat si ea a iesit pe usa cu tot circul inclus.in fine m am imbracat iesit si dus am fost. 

  • Like 6
Link spre comentariu

buna.pentru mine a fost o experienta groaznica.clar este cuib manageriat de o miniona care te primeste cand intri si te conduce pana la carema cu doamna negreasa.asa cum a mai fost amintit locatia este pe dorobanti 109 langa profi.

dupa o programare in prealabil am mai asteptat in masina vreo jumatate nu mi sa zis de ce.in fine am urcat intrat in camera fata nu e exact cum va imaginati o negreasa frumoasa,mai degreaba o tiganca negreasa . schimbat cateva vorbe cu dansa chiar pare amabila,mi a zis ca e din cameroon.in fine trecand la treaba ea se dezbraca si imi sare in ochi un plasture lipit pe cur in forma de cruciulita iar pe mana cu niste rani deschise ingrozitoare acoperite cu ceva crema alba.mi sa cam dus cheful insa bani dati ...sa continuam.am dat 200 roni pt o finalizare .ma intind in iar doamna langa incepe un oral mecanic grabit iar dupa fix 15 secunde ma intreaba what,s the problem?am zis nimic continua iar dupa inca 10 secunde furios imi spune in engleza ca a obosit ,iar dintr o data se pune pe spate isi pune ceva lubrifiant pe pizda si imi sugereaza sa o mangai si intre timp sa ma excit eu ....wtf???????am zis nuu pentru asta am venit sa continue ce a inceput si sa nu ma preseze ca nu o sa terminam mai repede.tin sa precizez ca mi a mai zis intre timp de vreo ori ca e very tired(obosita) am zis sorry insa atmosfera deja incepea sa fie foarte tensionata.la final pur si simplu am traso de mana si am impins o jos la pula sa mai suga .cu o fata picata din luna a inceput iarasi oralul insa nu a durat 1 minut cand la usa bate sefa...iar ea pur si simplu se ridica si iasa.am ramas acolo nici nu stiam ce se intampla.asta nu a fost mai mult de 8 minute de cand m am pus pe pat si ea a iesit pe usa cu tot circul inclus.in fine m am imbracat iesit si dus am fost.

Multumim Ricovip , mie mi se pare si urata dar imi placea ideea de negresa si de corp asa (de tip negresa) dar dupa experienta ta e clar ca nu imi mai trece nici prin cap sa trec pe acolo ... mai ales ca ar fii a 2-a mea experienta de genu si nici prima nu a fost vreo minune 😂 inca odata mersi si succes(pe viitor)

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

am incercat sa va redau pe cat pot sexperienta pe care am avut-o ,sper sa va fie de folos,ma repet fata pare amabila la inceput dar totul acolo e pe fast forward ca si un bordel in care despartirile sunt facute cu perdea:)

de poze pot sa confrim ca este ea in poza,dar cred ca pozele o avantajeaza mult.si din vremea pe care am avut-o peste ocean am zis si imi dau seama ca nu e negreasa aia senzuala care vedeti in filme,este o negreasa gipsy(tiganca)din spusele ei cameroon.spor

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nooooo.... negresa asta nu are cur 😂😂😂😂😂. Astea nu ar trebui să aibă fundul mare? 😂😂😂😂😂

post-176080-0-18725800-1530102463_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

semi-teapa

Camerun, nu stie romana !

Nu recomand

pentru a suge pula si a sta capra nu trebuie sa stie nici o limba  :laugh2.... da mai mark tu te duci sa faci conversatie sau sa futi  :laugh2  :bow

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

mai baieti ma duc sa-mi exersez franceza :)))))

normal ca sa fut, dar cand la telefon tipa care raspunde o intrebi de doua ori care e meniul si cand ajungi la negresa nu te poti intelege cu ea cu zice ca aia nu , cealalta nu  etc...nu e semi-teapa ? :D

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:aici. acolo
  • Oras:aici. acolo

pentru a suge pula si a sta capra nu trebuie sa stie nici o limba  :laugh2.... da mai mark tu te duci sa faci conversatie sau sa futi  :laugh2  :bow

 

Cred ca Mark e mai suparat ca nu i-au iesit pozele. Tipa e neagra, intuneric in camera... Nu de limba. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...