Sari la conținut

Larisa 0752550578


Postări Recomandate

  • Oras:aer
  • Oras:aer

frate as vrea so muiez si eu pe curva asta da urat de tot. am auzit ca e o penala, ai place pula la neunie, face tot ce vrei, da nu prea stie sa se futa, adica dai tu ca spartu

 

Citeste si tu o carte,pana revine curva s-o muiezi...sau nu stiu,insa orice ai face, sa nu aprinzi focul din soba, cu abecedarul...pastreaza-l!

 

 

Uzziule!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Citeste si tu o carte,pana revine curva s-o muiezi...sau nu stiu,insa orice ai face, sa nu aprinzi focul din soba, cu abecedarul...pastreaza-l!

 

 

Uzziule!

pana revine curva ti as da tie o muie labarule. te a intrebat cineva ceva, ce intri in discutii, vezi ti de pula ta daca vrei sa mai ai coaie pe langa ea. labarule

Link spre comentariu
  • Oras:aer
  • Oras:aer

ai grij de coaiemartalogule daca nu vrei sa fi eunuc

 

ami cer scuze,am crezut ka esti lacheu, dar se vede ca esti super şmenozat...ce-o fi fost in capul meu, nu stiu!

 

 

 

Intrebare: ai idee cat e trenu' pe ruta Bucuresti-Timisora, sau Timisoara-Bucuresti? Dar microbuzu'? Salut..

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

ami cer scuze,am crezut ka esti lacheu, dar se vede ca esti super şmenozat...ce-o fi fost in capul meu, nu stiu!

 

 

 

Intrebare: ai idee cat e trenu' pe ruta Bucuresti-Timisora, sau Timisoara-Bucuresti? Dar microbuzu'? Salut..

labare eu zic sa ti vezi de coaie, atat iti zic

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Chiar nu mai vede nimeni ce se intampla pe topicul asta (si  nu doar pe asta)?

In loc de recenzii ati transformat nenumarate topicuriu in mIRC!

Rog un moderator sa stearga balariile!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Chiar nu mai vede nimeni ce se intampla pe topicul asta (si  nu doar pe asta)?

In loc de recenzii ati transformat nenumarate topicuriu in mIRC!

Rog un moderator sa stearga balariile!

treaba ta care e?

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Cu Larisa m-am intalnit acum aproximativ 6 ani, am luat-o cu masina din parcarea de la Dan Paltinisanu. Nu stiu cum arata cand v-ati intalnit voi cu ea dar cand am cunoscut-o eu arata foarte saracacioasa...Am zis ca daca tot ne-am vazut sa mergem undeva pentru un oral,  precizez ca am vrut doar cu prezervativ...tipa zicea ca este eleva, nu stiu daca avea 16 ani pe vremea aia....Luasem de acasa bani de 50 si de 100 lei, dar i-am lasat 10 lei intr-un final...era singura bacnota de 10 pe care o aveam la mine...sincer mi s-a facut mila de ea dar nu merita mai mult. Tin minte ca a trantit usa dupa ce am lasat=o in sensul de la AEM. Actiunea s-a petrecut undeva spre intrarea dinspre Mosnita...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...