Sari la conținut

Golden nectar


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

S-a pisat una pe mine! 

The end!

Detaliaza...impartaseste cu colegii tai.

Cum ai trait experienta?

Ti-a placut?

O recomanzi, o tii pt tine?

 

Ai revenii??

 

Cu cat oferi mai multe detalii acestei comunitati, cu atat vei fi mai apreciat.

Meriti!

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Detaliaza...impartaseste cu colegii tai.

Cum ai trait experienta?

Ti-a placut?

O recomanzi, o tii pt tine?

 

Ai revenii??

 

Cu cat oferi mai multe detalii acestei comunitati, cu atat vei fi mai apreciat.

Meriti!

:laugh2

Ii o senzatie pe care nu o pot exprima in cuvinte, cel mai bine ii sa incerci pe propria piele! Tie iti recomand!  ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:laugh2

Ii o senzatie pe care nu o pot exprima in cuvinte, cel mai bine ii sa incerci pe propria piele! Tie iti recomand!  ;)

PretenaŞ...şezi bland. :)

Restul... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

PretenaŞ...şezi bland. :)

Este a II-a oara cand aduci in discutie subiectul asta fara sa te'ntrebe nimeni nimic.

Daca ai ceva de zis, poveste. Apreciem. :)

 

Daca n-ai nimic de zis...

Taci si inghite! ;)

Ii a 2-a oara cand folosesti cuvantul "Prietenas" la adresa mea, daca prima oara am trecut cu vederea acum vreau sa iti zic ca, cuvantul asta ii cam prea ca la tara, sunt convins ca poti mai mult. :)

Nu, chiar nu am nimic de zis, primul mesaj nici macar nu te privea, era doar ca o continuare la ce ai zis tu.

Ai cumva mania persecutiei? relax nu are nimeni nimic cu tine! :))))

Hai pa! ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ii a 2-a oara cand folosesti cuvantul "Prietenas" la adresa mea, daca prima oara am trecut cu vederea acum vreau sa iti zic ca, cuvantul asta ii cam prea ca la tara, sunt convins ca poti mai mult. :)

Nu, chiar nu am nimic de zis, primul mesaj nici macar nu te privea, era doar ca o continuare la ce ai zis tu.

Ai cumva mania persecutiei? relax nu are nimeni nimic cu tine! :))))

Hai pa! ;)

 

:)

PretenaȘ prea putin imi pasa ce convingeri ai tu...sau ce treci tu cu vederea sau nu.

Ce pot sau nu pot eu, crede-ma, fix tie doresc sa demonstrez!

Eu chiar sunt crescut la tara...e cumva o rusine?

 

Daca nu ai nimic cu mine nu ma m-ai cita.

Daca mesajul nu ma privea de ce m-ai adus in discutie?

Eu nu caut anturajul nimanui....reciproca nu prea e valabila...inclusiv la tine!

 

Stai linistit si cumintel in dulapiorul tau ;)

Sanatate! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

:)

PretenaȘ prea putin imi pasa ce convingeri ai tu...sau ce treci tu cu vederea sau nu.

Ce pot sau nu pot eu, crede-ma, fix tie doresc sa demonstrez!

Eu chiar sunt crescut la tara...e cumva o rusine?

 

Daca nu ai nimic cu mine nu ma m-ai cita.

Daca mesajul nu ma privea de ce m-ai adus in discutie?

Eu nu caut anturajul nimanui....reciproca nu prea e valabila...inclusiv la tine!

 

Stai linistit si cumintel in dulapiorul tau ;)

Sanatate! :hihat

Uuuuuuu, vad ca ne dam maxima importanta, stai flexat, erai singurul care batea campii aiurea aici pe forum si pentru o scurta vreme am zis sa ii bat si eu, ca deh fazan ii prea boring pentru mine! Deci fii pe pace, ii ultima oara cand te mai citez!

 

Da, mesajul nu te privea, ai facut un comentariu la bascalie(sunt maxim convins ca te interesa pe tine recenzia lui) iar eu am continuat si am descris cam cum ar arata recenzia respectiva, tot ca tine, la bascalie!

 

Mai - se scrie legat in cazul ala, atat ai editat la mesaj si tot ti-a scapat - tz tz tz

 

Si cumintel sa stai tu in saracia ta! ;)

 

Sanatate!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai - se scrie legat in cazul ala, atat ai editat la mesaj si tot ti-a scapat - tz tz tz

 

Si cumintel sa stai tu in saracia ta! ;)

 

Sanatate!

O fi cum zici tu :)

N-am editat nimic.

 

Dulapiorul ramane...

Stai acolo!

 

Acum am editat... :)

N-am schimbat nimic :)

 

E foarte important cum scriem pe un forum unde detaliem anumite experiente :)

Asa-i? ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Tm
  • Oras:Tm

Ai scris ca ai fost prea rautacios si ti-ai editat postarea,am crezut ca te referi la postarea cu eroarea gramaticala(editare inainte sa o postezi), ulterior am vazut ca era vorba despre postarea anterioara, cea care de fapt m-a si deranjat.

 

 

Nu ii foarte important, cel putin nu pentru mine, esti primul pe care il corectez aici pe forum. Atata timp cat inteleg ce vrei sa zici pentru mine ii suficient, sunt convins ca am si eu gresilile mele. Te-am corectat pentru ca am considerat ca ai sarit calul bine(la ultima propozitie ma refer), rautacios ii putin spus.

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Ai scris ca ai fost prea rautacios si ti-ai editat postarea,am crezut ca te referi la postarea cu eroarea gramaticala(editare inainte sa o postezi), ulterior am vazut ca era vorba despre postarea anterioara, cea care de fapt m-a si deranjat.

 

 

Nu ii foarte important, cel putin nu pentru mine, esti primul pe care il corectez aici pe forum. Atata timp cat inteleg ce vrei sa zici pentru mine ii suficient, sunt convins ca am si eu gresilile mele. Te-am corectat pentru ca am considerat ca ai sarit calul bine(la ultima propozitie ma refer), rautacios ii putin spus.

 

 

Asa-s eu!

 

Aidoma....

 

:clap2  :hihat

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Altul la rand...:))))

Pana mea ! :))

S-a futat si topicul asta.

Parea interesant.

Doream un calcul al vitezei jetului, in f-tie de unghi.

S-a dus dreaque si asta.

Cum sa mai calculeze omu, sub presiune. ?

Psihica. :))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...