Sari la conținut

Delia colega georgianei


Postări Recomandate

Tu ai fi buna de admin cami25.

Nu inteleg de ce te bagi tu pete tot cum poate asa cineva ceva cum si tu repede completezi. Oare din lipsa de ocupație, ai facut o pasiune pt acest forum chiar nu te inteleg. Eu zic ca daca o sa continui asa cat de curând o sa ti-o iei peste bot.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Tu ai fi buna de admin cami25.

Nu inteleg de ce te bagi tu pete tot cum poate asa cineva ceva cum si tu repede completezi. Oare din lipsa de ocupație, ai facut o pasiune pt acest forum chiar nu te inteleg. Eu zic ca daca o sa continui asa cat de curând o sa ti-o iei peste bot.

In loc sa zici mersi ca atasez pozele ptr ca nu stii sa deschizi cum.trebuie un topic.

 

Cu numar de telefon poze etc..tu comentezi aiurea

Chiar imi doresc sa vedem..ia... ma bati tu 😂😂😂😂 hai te rog eu numai fi recalcitrant ca te agiti aiurea 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Adica eu incerc sa ajut baietii sa ii vada pozele domnitei ca deh' linku poate disparea oricand si tu... esti recalcitrant ! Main

deschizi si 2 topice aiurea si tot tu esti suparat ! Ha' !

Link spre comentariu

Adica eu incerc sa ajut baietii sa ii vada pozele domnitei ca deh' linku poate disparea oricand si tu... esti recalcitrant ! Main

deschizi si 2 topice aiurea si tot tu esti suparat ! Ha' !

Nu ti.a cerut nimeni să ne ajuți. Ba din contra ai ma avut astfel de observați făcute la adresa ta eu zic ca ar fii bine sa.ti vezi de treaba ta si sa nu mai comentezi pe topicele altor fete. Du-te la discuții generale joacă cazan fa altceva dacă te plictisești.nu sunt recalcitrant sau in viziunea ta cum ti se atrage atenția că greșești cu ceva acea persoana este recalcitranta.

 

Ps. Din cauza telefonului s.au deschis 2. Dacă nu ai observat sunt identice.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Vezi sicavl si colericul ti-a atras atentia eu am vrut doar sa ajut. Nu am de ce sa ma bag aiurea pe alte topice ca nu-mi trebuie reclama pr valcea , eu in valcea am clientii mei si nu mam plans eu in Vl niciodata :)) asa ca interpretezi gresit. Plus de asta scriu unde doresc, atata timp cat nu scriu nimica aiurea , numai te agita asa , stay chill 🙄

Link spre comentariu

Vezi sicavl si colericul ti-a atras atentia eu am vrut doar sa ajut. Nu am de ce sa ma bag aiurea pe alte topice ca nu-mi trebuie reclama pr valcea , eu in valcea am clientii mei si nu mam plans eu in Vl niciodata :)) asa ca interpretezi gresit. Plus de asta scriu unde doresc, atata timp cat nu scriu nimica aiurea , numai te agita asa , stay chill 🙄

Tu esti singura care se agita.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Keep calm si hai sa numai poluam topicu fetei. Eu doar am atasat pozele. O zi buna 🙄

Link spre comentariu

Revenit si azi la domnisoara.

 

A schimbat locația acum este intr.un apartament lângă TAO. Locația este de nota 10+. Am fost întâmpinat de o domnisoara foarte vorbareata intr.o tinuta sexy. Am fumat o țigare dupa care am trecut la acțiune. A început cu un OP la care se pricepe binisor dupa care am schimbat câteva poziții fără niciun fel de comentariu. La normal se vede ca ii place si se implica 9+. tin sa mentionez ca lucreaza pana noaptea tarziu si nu sta cu ochii pe ceas. Plus ca nu raspunde la tel atâta timp cât esti in locație. Merita încercată pozele sunt reale. Bafta

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat pentru prima data si placut surprins.

 

Locatie usor de ajuns, te si indruma la telefon, apart.curat, baie curata.

 

Te asteapta asa cum trebuie, imbracata intr-un dres, bikini si sutien, ospitaliera, tigare, apa/suc, muzica, foarte vorbareata ðŸ‘

 

Am decis sa stau o ora, platit 250lei.

 

OP- 9, se poate si mai bine

NP- 10 se misca foarte bine

 

Facut dus dupa primul nr amandoi.

 

Nu se grabeste si nu te grabeste absolut deloc, din contra, am mai stat de vorba dupa program 😂

 

Recomand cu incredere ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
  • Oras:undeva
  • Oras:undeva
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

Buna, luni seara da💋

Zano, prin Craiova cand ne mai incanti ?

Ultima data n am reusit sa ne sincronizam cu programele ðŸ˜

 

Mai ai in plan sa ajungi pe aici, in viitoru' apropiat ?

 

 

Te pup, zi faina 👌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...