Sari la conținut

Mira 24 ani Titan 0726947862


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Colega mea va pune la dispozitie servicii de masaj de relaxare, erotic, finalizare prin masaj.

Nu ofera contact sexual.

Isi face cont zilele urmatoare ca sa va raspunda personal.

post-56202-0-72557100-1529850097_thumb.jpg

Momentan m-a rugat pe mine sa pun aici cateva informatii despre ea.

Orice aveti de intrebat cu placere va raspunde la telefon zilnic dupa 12 pana la 22.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am sunat dar telefonul este inchis

Au venit "rudele de la Rosiori".

Revine in doua trei zile cand va fi fresh

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Rosiori este un oras foarte insorit, de unde si populatia mai ciocolatie.

Este?

I-a venit ciclu ba Gheorghe!

Am si pus in ghilimele

E alba ca laptele si nu are nici cea mai mica treaba cu "cicolatioza".

Nici cu orasul Rosiori.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna!

De maine incepand ma gasiti zilnic dupa ora 13 pana la 22.

Cu placere raspund la mesaje si apeluri daca aveti nevoie de informatii suplimentare.

Nu ma descurc sa pun poza acum dar maine cand ajung in locatie garantat voi pune si cateva poze mai concludente.

Despre mine : sunt o femeie destul de timida, 24 de ani proaspat impliniti, inalta si slabuta,cu forme frumoase.

Va ofer masaj erotic si de relaxare cu finalizare. Nu ofer contact sexual. Permit atingeri si sarutari. Inclusiv pe gurita si in zona intima daca sunteti domni cu bun simt si cu igiena ok.

Pretul sedintei este 200 ron. Nu ma uit la ceas si nu contorizez cat este o sedinta. In principiu ne putem bucura de un dus impreuna daca doriti, masaj de relaxare la care nu excelez pentru ca nu sunt maseuza,nu am cursuri de specialitate in domeniu,fac ceva frumos cat sa va placa si cat sa nu ma ostenesc de apoi sa nu mai fiu apta si de alte minunatii. Body si erotic voi incerca sa fiu cat mai senzuala si intima astfel incat sa ne simtim bine impreuna. Mai multe vom vedea cand ne cunoastem. La prtul de 200 ron este inclusa o singura finalizre (exceptie pt cei care fiind extrem de incitati sau finalizeaza extrem de repede si atunci facem o finalizare foarte scurta la inceput ca sa putem sta relaxati). As vrea sa va rog sa nu ma cautati daca va doriti compane intima. Ca sa nu avem discutii inutile si neplacute. Imi place sa tin in brate si sa fiu tinuta in brate, sa va alint si sa va rasfat, sa petrecem impreuna un timp care sa ne fie ok pt amandoi si sa ne dorim si alte vizite.

Refuz domnii care stau prost cu igiena si imi rezerv dreptul de a imi selecta clientii.

Daca nu am scris ceva ma puteti atentiona si completez cand ajung maine in locatie si o sa pun fotografii.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Am uitat sa scriu: programarile se fac cu 30-60 de minute inainte pt clientii noi. Doar in cazul celor pe care ii cunosc voi accepta programari din timp pt ca au fost multi care s-au programat si nu au venit iar mie nu mi se pare corect sa va faceti programari si sa tineti locul ocupat degeaba daca nu veniti.

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Am sunat dar telefonul este inchis

Daca am telefonul inchis inseamna ca nu lucrez. Iau 2 3 programari pe zi maxim. Mai avem nevoie si de odihna si de timp liber si de sanatate.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...