Sari la conținut

Mira 24 ani Titan 0726947862


Postări Recomandate

  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Tin sa subliniez faptul ca eu nu ofer sex nici normal nici oral. Nu e frumos sa ma deranjati cu cerinte despre care am scris deja ca nu sunt posibile cu mine.

Daca va refuz sarutul e clar ca ceva e in neregula cu voi. Decat sa va suparati mai bine luati masuri.

Si sa stiti ca apreciez si am mai multa placere sa fac masaj unuo barbat care se epileaza in zona intima. Nu este deloc o senzatie placuta sa faci body masaj pe un cuc ascuns in padure...

O zi frumoasa!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

@Mira 24 , rogu-te si detaliaza putin serviciile.

Ce nu oferi am inteles bine.

Dar masajul ?

Finalizare pe sani / intre sani accepti ?

Finalizare in pozitia " vioara " etc. ?

Multumesc.....

Link spre comentariu
  • Oras:Rasarit de soare Titan
  • Oras:Rasarit de soare Titan

Buna Mira. Te pricepi sa faci nuru masaj? As vrea sa-i cunosc mai bine pe cei "mici"

Buna!nu stiu ce este masaj Nuru. O privire pe net mi-a aratat ca se termina cu sex oral ceea ce am scris deja ca este exclus.
Link spre comentariu

Salutare dragi confutaciosi,

Dupa experienta traumatica de saptamanile trecute, am decis ieri sa incerc ceva recomandat de pozele de pe acest thread. Si cum Mira nu mai are nici un alt review, m-am gandit sa va fac un pustiu de bine.

Cum era ziua aceea din luna (cand ma duc la epilare la Randunica) am decis sa servesc un combo (epilare la Randunica continuat cu masaj erotic la Mira). Deci programarea facuta la Randunica si purces in locatia ei (care este impecabila).

 

Ajuns in locatie, Mira era imbracata in body-ul acela negru din pozele de mai sus de pe thread. Mira seamana foarte mult la corp cu Randunica, foarte slaba, cred ca putin mai inalta. Are o pereche de sani exceptionali, foarte frumosi, fermi si obraznici si un fund bestial (nu stii in ce sa te infigi mai intai - sanii sau fundul .... greu frate .... foarte greu ).

 

Pentru mine a fost si mai greu, a trebuit sa trec prin procesul de epilare, cu zana asta mica langa mine. Are o timiditate si o inocenta care i se potrivesc foarte bine. As asemana-o cu Larisa, este tot colega fantastica de liceu cu care iti doreai sa faci foarte multe chestii.

Pozele sunt indiscutabil ale ei, si nu cred ca ii fac dreptate ... adica sunt oricum apetisante, insa realitatea bate forumul. 

Dupa terminarea epilarii am putut sa ma bucur de compania papusii care este Mira. Usor timida, si desi ea dorea sa aiba grija de mine, n-am rezistat si am insistat sa am eu grija de ea.

I-am facut un full body masaj doar ca sa ma bucur de corpul ei foarte frumos. Apoi continuat cu o degustare de savarina absolut delicioasa (care sper ca i-a placut si ei), si apoi a trecut si ea la o finalizare "prin tehnici ale masajului". Finalizarea a fost manuala, dar super exploziva. Eram super excitat, iar Mira si-a tratat subiectul cu toata atentia de rigoare. Un masaj exceptional al membrului combinat cu diferite presiuni aplicate in zona saculetului cu banuti ... a avut ca efect intarzierea exploziei si amplificarea senzatiior. Genial.

Pot sa afirm cu tarie ca intr-un top al "hand job"-urilor, Randunica este in continuare pe locul I, dar Mira vine cu success indubitabil pe locul II, exceptional va zic.

 

Per total o experienta exceptionala, mi-a placut foarte mult, abia astept sa revin la ea in urmatoarele saptamani. Voi incerca sa profit cat mai pot, pentru ca din pacate nu are de gand sa stea prea mult prin zona.

 

Sumar:
  • Locatia - 10 - Locatia Randunicii, nu mai are nevoie de detalii - super curat, cu toate cele necesare.
  • Igiena fetei - 10 - Impecabil de curata si frumos mirositoare, iti venea sa nu ii mai dai drumul.
  • Aspect - 9 - este o pustoaica exceptional de frumoasa (ca sa citez un prieten, facuta in ciuda pulii). Tineti cont ca este genul slim (cred ca are 45kg cu tot cu frigiderul) si cu toate astea sanii mari si frumosi, si un cur exceptional rotunjit. 
  • Masajul - nu voi da nota la masaj, asa cum am mentionat eu am facut masajul, dar a fost placerea mea. Oricum, ea mentioneaza ca ii face placere sa faca masaj, dar nu are nici un fel de pregatire in aceasta directie.
  • Erotism si finalizare manuala - 10 + - punctul forte este dupa cum mentionam mai sus, tehnica finalizarii si erotismul intalnirii. Doar Randunica o face mai bine.
  • Atitudine / GFE - 10+ - M-am simtit extraordinar in prezenta ei. Deci parca ma intalnisem cu o pustoaica de liceu indragostita de mine (asa m-am simtit eu). Cand o sa plece o sa imi fie dor de ea

 

Concluzie: clar recomand ... prindeti cat mai puteti, eu sigur asa voi face, revin cat de curand pot, nu mai astept pana la urmatoarea epilare.

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna!nu stiu ce este masaj Nuru. O privire pe net mi-a aratat ca se termina cu sex oral ceea ce am scris deja ca este exclus.

Esti simpatica :) Orice masaj se poate ternina cu sex oral, dar nu are nicio legatura cu masajul in sine

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Vorbiti ca sa nu adormiti!

A plecat din tara pentru ca acolo locuieste familia ei. Nu sa lucreze.

ei, as. merge afara sa care saci cu spinarea 12 ore pe zi. nu se vinde ea pe 50 de iepuroi...

  

:)) exact asta gandeam si eu. Si-o baga cu toti uratii aia pe afara pe 30-50€ si aici sufera de “eu nu fac aia, nu fac aia”.

Sunt femei destepte in Romania care fac tone de bani

  

Dupa ceva antrenament pe plaiuri mioritice trecem la profesionism in afara .. sunt curios daca "restrictiile" raman aplicabile si acolo. Probabil nu ...

Tare prosti sunteti unii...
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Vorbiti ca sa nu adormiti!

A plecat din tara pentru ca acolo locuieste familia ei. Nu sa lucreze.

     Tare prosti sunteti unii...

 

am inteles. a masat cat sa ia bani de belet...sau a venit in tara pentru placerea de a face laba la romani? intreb ca sa nu mai fim totusi atat de prosti :)

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am inteles. a masat cat sa ia bani de belet...sau a venit in tara pentru placerea de a face laba la romani? intreb ca sa nu mai fim totusi atat de prosti :)

Evident :)))) Si acum afara o sa stea pe banii parintilor ... not(asta putea sa faca de la inceput). Prosteli ieftine 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  E clar ca fata nu e profesionista. Nu s-a dus afara sa presteze. A vrut si ea sa faca niste banuti repejor, poate pentru bilet, poate sa aiba acolo o perioada, poate pentru altceva, n-are prea mare importanta. @ randunica i-a zsi cum. Asta-i tot. Cam asa e, Randu ?

  Posibil totusi sa o revedem p-aici. Poate a prin gustu'. Nu doar al banutului. Posibil, Randu ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

E clar ca fata nu e profesionista. Nu s-a dus afara sa presteze. A vrut si ea sa faca niste banuti repejor, poate pentru bilet, poate sa aiba acolo o perioada, poate pentru altceva, n-are prea mare importanta. @ randunica i-a zsi cum. Asta-i tot. Cam asa e, Randu ?

  Posibil totusi sa o revedem p-aici. Poate a prin gustu'. Nu doar al banutului. Posibil, Randu ?

Nu stiu ce sa zic sincer. Mai vine pe aici. Si intradevar cand vine prefera sa faca bani de buzunar sa iasa prin cluburi sa se distreze etc. Nu sunt multe tarile unde cluburile sunt deschise noaptea, Centru Vechi plin in toiul noptii si asamai departe. Aici nu o tinea nimeni din scurt de asta a si lucrat just for fun. Cu siguranta acolo nu face nimic. Poate doar vreun job ca oricare altul desi ma indoiesc de asta.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

am inteles. a masat cat sa ia bani de belet...sau a venit in tara pentru placerea de a face laba la romani? intreb ca sa nu mai fim totusi atat de prosti :)

Bai balamuc frustrat, da-ti doua palme si revino-ti!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Bai balamuc frustrat, da-ti doua palme si revino-ti!

 

eu inteleg ca lucrezi cu oameni care inteleg doar astfel de vorbe (vreau sa cred ca alta e atmosfera in intimitatea ta), dar chiar nu e cazul sa-mi arati ca-ti curge tarana din buletin. ma descurc si singur. nu-mi aduc aminte sa-ti fi adresat vreo vorba in nici un fel, nu am scris nimic cu privire la faptul c-ai promovat respectiva domnisoara, asa ca ia-ti te rog frustrarile si baga-ti-le-n cur.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Iar vorbesti ca sa nu adormi!

Nu mai semnaliza prostia,gogule!

Nu mai au loc la balaceanca si te-au lasat de izbeliste sa te descurci singur?

Ia cu lamaie!

Link spre comentariu

  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Iar vorbesti ca sa nu adormi!

Nu mai semnaliza prostia,gogule!

Nu mai au loc la balaceanca si te-au lasat de izbeliste sa te descurci singur?

Ia cu lamaie!

 

tu nu esti orice fel de taranca, asa-i? :) esti d-aia parvenita, gen firea. desi nu ti-am vorbit urat, tu continui sa te manifesti cum stii mai bine. poti scoate taranu' din sat, dar nu satul din taran.

nu e problema domnisoara, iti fac loc si tie pe lista de ignorati. succesuri in laba.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...