Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Inna-0735499031

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 ionica73

ionica73

Platinum Member

• Membru Premium
  • 7414 Postari:
  • Inscris la:
    21 March 2015
  • Reputatie: 10078

Postat 24 June 2018 - 08:45 PM

DescriereBuna scumpi mei...sunt Inna am revenit in orasul vostru numai pentru voi...sunt o excorta plina de viata,umor extaz si pasiune...stiu sa imbin utilul cu placutul fara graba doar la mine in locatie...unde gasesti tot ce cauti,fantezii erotice si iti pot oferi clipe de neuitat...daca ai intrat pe profilul meu nu ezita sa ma contactezi..doar un apel ne mai desparte. Pupi

Fisier atasat  3330362dc4461dddb9884f6f224cf9da.jpg   84.34KB   12 downloadFisier atasat  dce94c953dd22ea5ad618b4f8688df04.jpg   116.25KB   12 downloadFisier atasat  dce94c953dd22ea5ad618b4f8688df04.jpg   116.25KB   10 download

Vizitat domnisoara din anunt,o sa fac si o recenzie,stiu ca a plecat din oras dar probabil se va intoarce

Inna activeaza preponderent In Valcea si viziteaza Alba si Deva,gasiti recenzii despre ea pe cele doua sectiuni sub titlul de Show lesby

Aceasta postare a fost editata de ionica73: 24 June 2018 - 08:54 PM

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 ionica73

ionica73

Platinum Member

• Membru Premium
    • 7414 Postari:
    • Inscris la:
      21 March 2015

Postat 24 June 2018 - 10:55 PM

DescriereBuna scumpi mei...sunt Inna am revenit in orasul vostru numai pentru voi...sunt o excorta plina de viata,umor extaz si pasiune...stiu sa imbin utilul cu placutul fara graba doar la mine in locatie...unde gasesti tot ce cauti,fantezii erotice si iti pot oferi clipe de neuitat...daca ai intrat pe profilul meu nu ezita sa ma contactezi..doar un apel ne mai desparte. Pupi
     attachicon.gif3330362dc4461dddb9884f6f224cf9da.jpgattachicon.gifdce94c953dd22ea5ad618b4f8688df04.jpgattachicon.gifdce94c953dd22ea5ad618b4f8688df04.jpg

Vizitat domnisoara din anunt,o sa fac si o recenzie,stiu ca a plecat din oras dar probabil se va intoarce
    Inna activeaza preponderent In Valcea si viziteaza Alba si Deva,gasiti recenzii despre ea pe cele doua sectiuni sub titlul de Show lesby

Am îcercat să editez dar nu am reusit,așa că o să reiau ce m-am chinuit să scriu
    Domnișoara era pe lista mea de vizitat de ceva timp,dar nu am reușit să ne sincronizam
    Surtă recenzie
    Am schimbat câteva sms-uri ,și am continuat pe Whatsapp unde am primit și locația
    La ora stabilită mă prezint la locație si sun...nu răspunde,aștept și după câteva minute primesc un sms în care mă roagă să aștept 25 minute
    Răspund că aștept și să-mi dea un sms când se poate .Ok cele 25 minute se fac o oră și în sfârșit după ce sun reușesc să ajung față īn fată cu domnișoară
    În mod normal nu aș fi așteptat dar îmi doream să o cunosc și nu știu când mai ajungea în Deva
    Să trecem la recenzie
    Întâmpinat de Inna în ținută sumară,chiloți și sutien,am făcut cunoștință și cu colega "Nikko",la o primă vedere drăguță
    Invitat în dormitor,înmânat cadoul după întrebarea cât doresc să rămân,am ezitat dar totuși am ales o oră (200 lei)
    Domnișoara sa scuzat pentru așteptare și am trecut la fapte
    Prima repriză,On început lent și umed și spoi trecut spre hard dar fără deep și atenție la zonele adiacente totuși un mare plus este finalizarea Cim
    Între reprize am povestit puțin diverse,este foarte dezinvoltă și începem cu un cunni din partea mea la care probabil nu se aștepta și a reacționat destul de ok.Continuare cu On și după montarea prezentului am trecut la un Lady on top la care fata e foarte bună,are o tehnică pe care eu nu am mai întâlnit-o,săruturi pe corp foarte excitante și sărut pe gură după schimbarea în misionar
    Am mai schimbat o poziție în căpriță unde am obosit și am preferat să mă opresc,eram prea obosir și timpul de cam termina
    Și acum notele
    Igienă-8.5,eu veneam de acasă proaspăt dușat dar nu sa pus problema de duș decât la final,în rest șervețele umede ,fără mirosuri suspecte,epilată frumos
    On-8.5,fără deep și fără atenție la zonela adiacente,compensează cu finalizarea Cim
    Np-9,aprope de 10 mai ales pentru Lady On Top
    Aspect-8.5,corp tonificat,tinerică în jur de 20 ani
    Gfe-7,încearcă să se facă plăcută dar lipsa Fk mă face să dau această notă
    Per total o experiență ok dar nu ma dat pe spate,comparativ nornal cu altele,asta că tot am fost acuzat că dau numai note de zece
    De revenit...nu știu,de obicei a două oră e mai bine și dăcă se organizează mai bine cu programarea de ce nu,s-au poate pentru show cu colega
    • 7

#3 ionica73

ionica73

Platinum Member

• Membru Premium
    • 7414 Postari:
    • Inscris la:
      21 March 2015

Postat 11 July 2018 - 11:59 PM

A revenit

Poze noi pe publi ,felicitari