Sari la conținut

ROMANIA CUCERESTE AMERICA !!!


Postări Recomandate

Tot in spiritul lui Caragiale, esti mai prost decat Ion de la Raion si mai canalie decat Pipilica.

Canalie putin exagerat, pentru ca ai nevoie de ceva inteligenta, pentru asa ceva, ceea ce tie iti lipseste cu desavarsire.

Picon? Clar Dandanache.

Ai de :) mea.

Vorbeste de inteligenta cineva care ma copiaza cu nesimtire chiar si cand este somat sa n-o faca,si se vede original.

 

Vorbeste de spirit cand singurul spirit ce-l cunoaste este Irish Spiritul din cluburile de katoey al cartierul de poponari ce-i rasfata dosul la domiciliu

 

Caragiale il facea cetatean de onoare daca traia

 

 

Ai de pula mea :))))

 

Ps.Si acum copiaza-ma din nou :))))

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pulesteu - reprezentantul tipic al izmanarului, care pune bani sub perna, in fiecare noapte, pentru a avea de-o limba-n ceasca unei baragladine, la care asteapta minim 3 saptamani.Plange dupa minusuri, prost indeajuns incat sa plateasca cont SP.

Hopa, te-ai desirat. Nu te enerva, miskine!

Am uitat sa scriu de reflexul tau pavlovian cu care iti faci din nou cont si partial rebranding dupa fiecare banare din partea motanului.

Sloganul tau: un sut in cur, un pas inainte.

Trebuie sa recunosti ca motanul ti-a conditionat comportamentul la litera. Daca zice "sus", deja esti in aer.

 

P.S: La cat de bogat te dai, prea te frustreaza treaba cu contul SP platit. Te fac pe tine cativa euro? 

  • Like 4
Link spre comentariu

Vorbeste de inteligenta cineva care ma copiaza cu nesimtire chiar si cand este somat sa n-o faca,si se vede original.

Vorbeste de spirit cand singurul spirit ce-l cunoaste este Irish Spiritul din cluburile de katoey al cartierul de poponari ce-i rasfata dosul la domiciliu

Caragiale il facea cetatean de onoare daca traia

Ai de pula mea :))))

Ps.Si acum copiaza-ma din nou :))))

  

Hopa, te-ai desirat. Nu te enerva, miskine!

Am uitat sa scriu de reflexul tau pavlovian cu care iti faci din nou cont si partial rebranding dupa fiecare banare din partea motanului.

Sloganul tau: un sut in cur, un pas inainte.

Trebuie sa recunosti ca motanul ti-a conditionat comportamentul la litera. Daca zice "sus", deja esti in aer.

 

P.S: La cat de bogat te dai, prea te frustreaza treaba cu contul SP platit. Te fac pe tine cativa euro?

 

Voi doi sunteti prea prosti, pentru a (mai) fi insultati.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Chinezu' se pisa pe chelia ta.

Ai de :) mea, te-au lasat trepanatii, te-ai dat pe langa izmanari.

Cameleonism a la Dandanache, :)

Ntz! Ți-am spus că e distanța prea mare! Deocamdată chinezoiul te pișă pe tine-n cur.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ai de :) mea, Gogule, tu chiar nu ai inteles, ca pipilica este chinezu', care se pisa pe chelia ta.

Delirezi. Ce pula mea ți-a dat chinezoiu' să fumezi?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Daca a-l acuza de proxenetism si santaj, nu mai departe de cateva luni, iar acum sa-l speli de toate pacatele, nu se cheama, ca se pisa pe tine, :) mea, Gogule, mi-e teama, ca te-a drogat, pentru ca un om normal mai are si demnitate.

Ce pula mea, bă, te-ai tâmpit de tot? Spune drept, ce-ai fumat? Ti-a dat Visgroaznic?

'aidepulamea!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Hopa, te-ai desirat. Nu te enerva, miskine!

Am uitat sa scriu de reflexul tau pavlovian cu care iti faci din nou cont si partial rebranding dupa fiecare banare din partea motanului.

Sloganul tau: un sut in cur, un pas inainte.

Trebuie sa recunosti ca motanul ti-a conditionat comportamentul la litera. Daca zice "sus", deja esti in aer.

 

P.S: La cat de bogat te dai, prea te frustreaza treaba cu contul SP platit. Te fac pe tine cativa euro? 

In ultimul an Mijkin si-a facut cam 100 de conturi,a fost o perioada cand era banat de 3-4 ori pe zi,nu apuca mai mult de o postare.

Intreb si io de curiozitate,ce retardat alege sa-si faca 100 de conturi cand are la dispozitie contul Premium care costa 36 lei pe 2 luni??????

Raspunsul e cat se poate de clar,Mijkin e lesinat de foame,un Mikyduta 2.

  • Like 3
Link spre comentariu

Ce pula mea, bă, te-ai tâmpit de tot? Spune drept, ce-ai fumat? Ti-a dat Visgroaznic?

'aidepulamea!

Nu il injurai tu din toti rarunchii si il acuzai de proxenetism si santaj?

Nu ai zis ca e "nerealizabil", cand a amenintat copilul altei curve?

 

 

Gogule, eu nu ma invart printre drogati/drogate, vis-a-vis VisTantric, in schimb tu ai fost catzelul lui "nebunici", o baragladina, care se lauda cu consumul de droguri.

 

Eu nu inteleg, de ce insisti.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...