Sari la conținut

Alinai0742606621


Postări Recomandate

Saptamana trecuta am sunat la numarul domnitei, cerut detalii, foarte amabila la telefon chiar mi-a specificat ca nu sunt pozele ei dar ca se aseamana foarte mult...

Fiind intr-o zona foarte accesibilă pentru mine în acea zi (str.PODULUI)mi-am zis hai sa incerc...

Ajuns în locație observ ca se asemăna cu fata din poze doar la culoarea pielii,clar de etnie în rest un pic mai slabuta,sani mici aproape inexistenti,dragutica...dupa o mica discutie cu fata zic,hai sa incerc totusi sa vad la partea cu serviciile cum se descurcă...

Am mers în dormitor, dezbracarea și început acțiunea cu OP bine executat dar fără atentie la zonele adiacente..supa câteva minute am trecut la NP misionar și pe la spate pozitie in care am și terminat...

Fata se mișcă destul de bine, da contre ce sa zic nu mi-a parut rau ca am ramas, per total am fost multumit...

OP 8.5

NP 9

ASPECT 8

LOCAȚIE 8

IGIENA 10

Sa auzim numai de bine...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Aflat în efectul "s.o.s" am zis că încerc una scurtă și rapidă.

Sunt 2 fete,cea cu care am fost mi sa prezentat Paula,colega Alina la somn.Fete venite de prin sate,nu că ar fi o problema.

Că și descriere pușcă cu a colegului,fata avea un pirs mai jos de buza inferioara.

Arăta binisor pt.descarcare.

Op 6-7,o tine de baza și o ia pe jumate,fara zone. Axis că data viitoare va fi neprotejat.

Np 8 se mișcă te trage in ia,geme natural.

Igiena ok.

Locație.Am fost pe Magheru langa banca ING. Apartament ok.

100 finalizarea și 200 ora.

Recomand pt.finish rapid fara artificii.

Probabil mai revin și pt.Alina sa o cunosc.

Baftă.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu nu am simtit nici un miros suspect...ba chiar mirosea bine...

Nici eu la cealaltă și am trezit-o din somn...la 12 ziua,mi-a recunoscut că nu a făcut duș doar azi-noapte și tot bine mirosea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...