Sari la conținut

Are cineva idee cine este mutanta din poza ?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Te referi la tipa de care s-a indragostit Miky,si  i-a furat contul din gelozie?

Plus pentru atentie, asa e. :)

Nu din gelozie, din frustrare ca nu a futut-o mai ieftin. Un cont nu era cat ar fi trebuit sa plateasca pentru servicii... 

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Moama , iar s-a trezit asta sa-si exprime  opiniile din  sticla de Saniuta ?

 

Pai nu erai tu , fa, aceea care ii luai  apararea anul trecut in fata mea ?

 

Nu erai tot tu aceea care te dadeai prietena ei , ca si maimutoiul asta pisarcios ?

 

Vezi cat esti de javra  si cum reusiti sa-ti omori timpul nefacand absolut nimic pozitiv nici macar cu viata ta ?

 

Cum e ba/fa  sa lingi , sa scuipi , iar sa lingi.... ai de pula/pizda voastra de bambilici  circari 

 

Esti tare suparata , fa ,  de cand  ti-a fost refuzata tendinta ta de lesbianism =))

 

 

N-ai nimica cu mine ? Tu nu esti decat o  idioata ratata , care iti  pierzi timpul nefacand altceva decat sa bagi batul prin gard in permanenta  . Nu tu job , barbat pula , casa nexam  ....existenta ta e deja pecetluita ...aici mori vorba aluia , cu paharul in mana . =))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Moama , iar s-a trezit asta sa-si eprime  opiniile din  sticla de Saniuta ?

 

Pai nu erai tu , fa, aceea care ii luai  apararea anul trecut in fata mea ?

 

Nu erai tot tu aceea care te dadeai prietena ei , ca si maimutoiul asta pisarcios ?

 

Vezi cat esti de javra  si cum reusiti sa-ti omori timpul nefacand absolut nimic pozitiv nici macar cu viata ta ?

 

Cum e ba/fa  sa lingi , sa scuipi , iar sa lingi.... ai de pula/pizda voastra de bambilici  circari 

 

Esti tare suparata , fa ,  de cand  ti-a fost refuzata tendinta ta de lesbianism =))

Poponare iar te mananca intai in cur si pe urma in gura? Ti-a spus proasta de m--a ca sunt pestele ei ?

  • Like 3
  • Minus 14
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Moama , iar s-a trezit asta sa-si exprime  opiniile din  sticla de Saniuta ?

 

Pai nu erai tu , fa, aceea care ii luai  apararea anul trecut in fata mea ?

 

Nu erai tot tu aceea care te dadeai prietena ei , ca si maimutoiul asta pisarcios ?

 

Vezi cat esti de javra  si cum reusiti sa-ti omori timpul nefacand absolut nimic pozitiv nici macar cu viata ta ?

 

Cum e ba/fa  sa lingi , sa scuipi , iar sa lingi.... ai de pula/pizda voastra de bambilici  circari 

 

Esti tare suparata , fa ,  de cand  ti-a fost refuzata tendinta ta de lesbianism =))

 

 

N-ai nimica cu mine ? Tu nu esti o idioata ratata , care iti  pierzi timpul nefacand altceva decat sa bagi batul prin gard in permanenta  . Nu tu job , barbat pula , casa nexam  ....existenta ta e deja pecetluita ...aici mori vorba aluia , cu paharul in mana . =))

Miky de ce te enervezi asa tare cand auzi numele Alessandra?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Moama , iar s-a trezit asta sa-si exprime  opiniile din  sticla de Saniuta ?

 

Pai nu erai tu , fa, aceea care ii luai  apararea anul trecut in fata mea ?

 

Nu erai tot tu aceea care te dadeai prietena ei , ca si maimutoiul asta pisarcios ?

 

Vezi cat esti de javra  si cum reusiti sa-ti omori timpul nefacand absolut nimic pozitiv nici macar cu viata ta ?

 

Cum e ba/fa  sa lingi , sa scuipi , iar sa lingi.... ai de pula/pizda voastra de bambilici  circari 

 

Esti tare suparata , fa ,  de cand  ti-a fost refuzata tendinta ta de lesbianism =))

 

 

N-ai nimica ? Tu esti prea idioata si-ti pierzi timpul nefacand altceva decat sa bagi batul prin gard in permanenta  . Nu tu job , barbat pula , casa nexam  ....existenta ta e deja pecetluita ...aici mori vorba aluia .

Mi-a fost refuzata tendinta de lesbianism? De cine? Alexandra?

Nu a fost vreo secunda gandul asta. Alexanda este barbata, a meritat respectul meu, iar singurul motiv pentru care am spus pas, a fost ca insista sa-i spun ce am cand eram suparata. Nu ma descarc pe ceilalti.

So, nu am mai vorbit.

Dar putem relua oricand, nu am sentimente negative fata de ea.

Faptul ca vorbeste de alde Xoxo... Bleah! Astept sa-i treaca.

Stii tu care este viata mea? Ce te face sa crezi asta?

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Plus pentru atentie, asa e. :)

Nu din gelozie, din frustrare ca nu a futut-o mai ieftin. Un cont nu era cat ar fi trebuit sa plateasca pentru servicii... 

Meriti un minus dar n-am.....Miky n-a futut-o,o iubea si o dorea de nevasta,dar a fost refuzat.Degeaba a incercat cu disperare s-o sesibilizeze,sa-i provoace mila,povestindu-i cum a fost parasit de cele 2 neveste,ca tatal lui are cancer...........

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Nu ma pierd in explicatii cu ratati de teapa voastra : o betiva infractoare  , un pisarcios batutt de soarta si un mos ramolit , care  linge blide pe la curve de toata jena si le promoveaza aici .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Meriti un minus dar n-am.....Miky n-a futut-o,o iubea si o dorea de nevasta,dar a fost refuzat.Degeaba a incercat cu disperare s-o sesibilizeze,sa-i provoace mila,povestindu-i cum a fost parasit de cele 2 neveste,ca tatal lui are cancer...........

Lucrurile au limite.

Eu am vorbit cu ea atunci si nu stia mai nimic despre el.

Esti un jeg!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma pierd in explicatii cu ratati de teapa voastra : o betiva infractoare  , un pisarcios batutt de soarta si un mos ramolit , care  linge blide pe la curve de toata jena si le promoveaza aici .

Bai poponare nu-ti este jena de tine?Inainte stiam numai eu ca esti un poponar prost acum stie tot forumu

  • Like 5
  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mi-a fost refuzata tendinta de lesbianism? De cine? Alexandra?

Nu a fost vreo secunda gandul asta. Alexanda este barbata, a meritat respectul meu, iar singurul motiv pentru care am spus pas, a fost ca insista sa-i spun ce am cand eram suparata. Nu ma descarc pe ceilalti.

So, nu am mai vorbit.

Dar putem relua oricand, nu am sentimente negative fata de ea.

Faptul ca vorbeste de alde Xoxo... Bleah! Astept sa-i treaca.

Stii tu care este viata mea? Ce te face sa crezi asta?

 

Xoxo si-a batut joc de Alexandra si acum sunt impreauna. Eu nu mai inteleg nimic, dragostea bate-o vina :)))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma pierd in explicatii cu ratati de teapa voastra : o betiva infractoare  , un pisarcios batutt de soarta si un mos ramolit , care  linge blide pe la curve de toata jena si le promoveaza aici .

Cand am promovat-o pe m-ta de ce nu ai protestat? Clientii ei erau indrumati si catre tine sa te arda in bulan?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Xoxo si-a batut joc de Alexandra si acum sunt impreauna. Eu nu mai inteleg nimic, dragostea bate-o vina :)))))

Ii plac barbatii "puternici", trece, ala numai puternic nu e, vai de soarta lui!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...