Sari la conținut

Detali doar pe whatssap nu sunatii sauu sms 0727842613


Vizitator xxxbun

Postări Recomandate

Vizitator xxxbun
Reputație: 0

 

 

ofer masaj de relaxare erotic si sex doamnelor si domnisorelor +18 .Am 30ani 1.90,100 kg,brunet. Rog sa sune partea feminina 0727842613 marimea penisului 20cm masculii sa se abtina nu sunati inutil nu raspund la sms numai pe whatssap detalii nu sunați ca nu raspundddddddddddddddd

0727842613

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah masculilor...dice fişiti mijto di flăcau asta ? Poati ie lumi interesata di cie ari iel di ofierit. Io una vriau sai vad gugoasa ceia infuriata di douăji di cientimetri. Vriau sa aflu oferta di peața ! Ia zi flacau XXX...cit ie numaru la tini ??? Ie ku CIM ?

 

:)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Punctul și virgula unde sunt??? am nevoie de acest mascul:))) :)))

Daaaa fatah...zi si tu ka nui fain flacau asta !!!

 

Io îi tat zik sa nu fii sfios si sa baji si iel o pozika ku gugoasa acilea...sa ni bucuram si noi fetili vizual. Da io creca o ari mica...si daia no arata dicit intim pi ântuneric !!!

 

:)))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Daaaa fatah...zi si tu ka nui fain flacau asta !!!

Io îi tat zik sa nu fii sfios si sa baji si iel o pozika ku gugoasa acilea...sa ni bucuram si noi fetili vizual. Da io creca o ari mica...si daia no arata dicit intim pi ântuneric !!!

:)))))))))

Domnișoară....Eu zic sa stai la rand ca eu trb sa fiu prima care încearcă. Nu insista :))))))))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Brunetule...zi si mii ti rog...ka crapa pipota ân mini di curiozitati...cam cîti doamni si domnişoari +18 țior dat ții mesaji pi uatțap vara asta ka doriesc masaje si sex dila tini contracost ???

 

Io creca ai puso vara asta. Creca țioi tras caşcavalu pientru un BWV nou nouț cu volan pi dreapta sezonu asta. Şi şti dice zik asta ??? Pientru ka io sînt convinsa ca tăti mamicile nefutute, tăti gospodinili frustrati di soți lor, tăti domnişoarili cari nu rieuşesc sa deie di un dop di puță moka ca sa se futa si ieli...apsolut tăti...sor adunat aci pi Nimfomani vara asta ka sa caute masculi iegzact ka tini pi cari sa spargă puşculița si ieconomiile !!! Fix asa so ântînplat !!!

 

:)

 

Io âți propun săți revizuieşti planu di afaceri si sa accepti si barbatii. Metrosecsuali cari sa țio deie la supt sigur gasieşti...da curve dipi Nimfomani cari sa cotizeze pientu o pula pi bani...pi bani lor...moi greu. Muuult moi greu !!! Asa ka pula BWVeu !!!

 

:)))))))))))

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ofer masaj de relaxare erotic si sex doamnelor si domnisorelor +18 .Am 30ani 1.90,100 kg,brunet. Rog sa sune partea feminina 0727842613 marimea penisului 20cm masculii sa se abtina nu sunati inutil nu raspund la sms numai pe whatssap detalii nu sunați ca nu raspundddddddddddddddd

0727842613

dar eu vreau sa-ti aud vocea intai
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Nu accept barbatii !!

Bunule, cu toată dragostea ..

 

Astăzi de dimineață mi-am băut cafeaua. Nimic deosebit.

M-a tăiat căcarea. Nimic deosebit.

Mers textila jos m-am apucat să nasc. Nimic deosebit.

Însă ...

Eu sunt fresh pe trup pentru că cremă depilatorie. Măi omule, fresh fresh.

Rămân eu in peleul natural, și îmi cad ochii pe coaie, respectiv cuc. O minunăție !! Ce priveliște .. pielea fina, oole proporționale, atitudine încrezătoare a pulii ....ce mai .. Dacă o vezi îndeaproape, 1 ora ii faci FK !!

 

Așadar, mai gândește-te, poate ți-ar sta bine cu o pula in gură ! E frumoși aici pe site care te pot ajuta să fii un băiat destupat ! ;)

 

Te sărut ! ;)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...