Sari la conținut

Transexuala Simona


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

 

Stie cineva ceva de ea? E ok? Daca poate sa lase cineva o recenzie? Sau daca exista un topic despre ea?

 

Multumesc anticipat!

 

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/SIMONA-TRANSEXUALA-APART-LOCATIE-NOUA-REALA-APETISANTA-DISCRETA-HAI-SA-NE-DISTRAM-FARA-LIMITE/7b0166777d6a6351.html

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am întîlnit o data și a fost și nu recomanda, am achitat pentru o ora, am ajuns și a făcut dus începe cu oral pr.

și după o finalizare ea va spus gata. Nu merita

Cât ai platit ?
Link spre comentariu
Vizitator eugen33
Reputație: 0

Am fost eu azi la ea la alta azi și ma băgase intr-o camera fără caldura. Zic: nu pot sta așa ca e frig, și ma baga in alta camera in care mai erau alte persoane și tocmaile gonise in wc. Când trec pe langa wc, văd 3 persoane unii într-alții îngrămădite ca șobolanii ca era mic wc-ul, , 2 țigănci naturale infecte și a 3-a persoana chiar țiganul asta romanizat, care era chiar tipa de care ai întrebat ! Un gayut travestit cu coșuri pe fata și care putea a tutun, nici pe departe transsexuală. Hainele ponosite și înecate pe el. Probabil ca pozele care le afișează pe publi24 si alte site-uri le-a făcut când era mai tânăr și se pregătise ai el de vreun eveniment, nunta,  botez, înmormântare ceva de arată bine in ele! In realitate e jale. Plus ca pozele sunt modificate ! M-a bufnit rasul și am plecat! Nu mai zic ca apartamentul era jalnic, fără caldura, și împuțit . Deci nu se merita nici vizitată sincer ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași
La 23.01.2021 la 17:16, eugen33 a spus:

Am fost eu azi la ea la alta azi și ma băgase intr-o camera fără caldura. Zic: nu pot sta așa ca e frig, și ma baga in alta camera in care mai erau alte persoane și tocmaile gonise in wc. Când trec pe langa wc, văd 3 persoane unii într-alții îngrămădite ca șobolanii ca era mic wc-ul, , 2 țigănci naturale infecte și a 3-a persoana chiar țiganul asta romanizat, care era chiar tipa de care ai întrebat ! Un gayut travestit cu coșuri pe fata și care putea a tutun, nici pe departe transsexuală. Hainele ponosite și înecate pe el. Probabil ca pozele care le afișează pe publi24 si alte site-uri le-a făcut când era mai tânăr și se pregătise ai el de vreun eveniment, nunta,  botez, înmormântare ceva de arată bine in ele! In realitate e jale. Plus ca pozele sunt modificate ! M-a bufnit rasul și am plecat! Nu mai zic ca apartamentul era jalnic, fără caldura, și împuțit . Deci nu se merita nici vizitată sincer ! 

De ce vorbesti mult prost și fără rost nu ai fost la mine în primul rand să-ți dai cu părerea.... tu ai o părere foarte proasta despre toate fetele care merg pe constanta o sa te rog sa nu-ți mai dai cu părerea la adresa mea ca nu ai fost la mine niciodată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...