Sari la conținut

Ines isi bate pizda de prostitution/ion de la raion


Postări Recomandate

ion de la raion, on 03 Jul 2018 - 9:20 PM, said:snapback.png

nu intelegi ca asta nu da 2 lei pe nimeni ? E in stare sa faca franjuri toate topicele pentru ca are boala pe Inesis (pentru ca l-a facut de rusine peste tot pe forum) ? E numai gura de el pe forum ca in realitate daca tipi la el se caca pe el de frica. Daca iti arat poze cu el ai sa zici ca nu e adevarat, stau hainele pe el ca pe gard.

 

 

inesis, on 03 Jul 2018 - 9:23 PM, said:snapback.png

Prostitution, eu spun sa incetezi din a mai provoca lumea la replici si nu mai aduce numele meu in discutie aici , in modul in care o faci ca sa provoci la discutii in contradictoriu , cum esti obisnuit ;)
Puteti merge cu totii lamine pe topic, pentru ca in scurt timp eu voi lua moderare. Nu va mai folositi de numele meu si cei ce ma hartuiesc pe mine pentru a face tam-tam si la alte fete! Ms ;)
Eu zic sa se incheie aici .

 

 

ion de la raion, on 03 Jul 2018 - 9:25 PM, said:snapback.png

nu inteleg, care e problema ta ? 

 

 

inesis, on 03 Jul 2018 - 9:27 PM, said:snapback.png

ai facut destule manevre pe forum si ai lasat lumea sa creada ca eu sau O alta fata te punem sa faci karaoke, imediat cum intram noi in discutii cu cineva. Nu vreau sa ca mai folositi de numele meu si punct.

 

inesis, on 03 Jul 2018 - 8:24 PM, said:snapback.png

Pisicuts, ma poti muta la testate/ inactive .

Tu, prostitution, daca mai intri cu clone vezi doamne sa imi tii partea, iti spun sincer: nu am nevoie.
Daca faci karaoke la Vistrantric si Alexa, si pe unde mai faci, nu ma priveste.
Cat despre restul , daca xoxo si dolores au treaba cu Alexa , eu o sa ma razbun crunt pentru ce mi-ati facut oe topic. daca nu au legatura o sa aflu eu in scurt timp.
Si din momentul asta eu nu mai activez si anulez si programarile de sapt viitoare, facute pe whatsapp si nici nu mai vin la Bucuresti ca vad ca sunt un deranj pt pestii altora , insa situatia nu va ramane asa. ;)
Si ma retrag si de pe forum , din momentul asta nu mai folosesc acest cont.
Eu nu mai accept lipsa de bun simt , obsesii si invidie . La revedere.

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...