Sari la conținut

Anais La Hotel sau La Mine


Postări Recomandate

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Imi cer scuze.

Stiu ca erau.

Stiu sigur!

 

Eu nu prea umblu prin cartiere rezidentiale, doar ghetouri, dar voi veni totusi...

 

Am o slabiciune pt colega ta, si o oarecare curiozitate in privinta ta :)

  • Minus 6
Link spre comentariu

Salutare futaci... nu prea dau recenzii dar aceasta domn’soara chiar merita!!!am ajuns la ea pe undeva prin zona garii(sunt pt cateva zile in Timisoara si am zis sa imi descarc si eu ouale) locatia este curata, prosoape , geluri de dush, dameza este curata fara mirosuri suspecte(de aceea am incercat si 69) M a intampinat pe tocuri , ea fiind putin inalta dar tocurile o avantajau la forma feselor facandu i fundul si mai bombat decat este, m a servit cu un pahar de apa urmand cateva minute de socializare!!! Actiunea a inceput cu un FK de mare rafinament (cred ca a existat click) urmat de un oral cu incercari DEEP cu atentie la zonele adiacente(outee , pe sub outee) dupa am cerut 69 sa i admir si eu piersicuta!!! cand am simtit ca finalizez am cerut cauciuc deoarece vroiam sa o pun si putin doggy sa i admir formele! Finalizat in cauciuc dupa care a urmat igienizarea de final din partea mea si a ei , inca un pahat cu apa pupat, plecat!!!! Nu prea ma pricep la scris recenzii dar sper ca a ti inteles ceva!!!

Note:

Oral: 9

Normal: 9

Fk: 8.5

Actiunea per total 9!!!!

Timp: 35 min fara graba!!!!

Halat: 150 ron

De revenit: daca m ai ajung la tm cu siguranta!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...