Sari la conținut

Mayya 0734236101


Vizitator

Postări Recomandate

Buna nimfomaniaci

Am fost si eu la titulara topicului acum 1 ora si pot sa va spun ca nu veti regreta dacă îi veti face o vizită.

Programare telefonică la ora 12,confirmată prin SMS la 14:30.

Am ajuns cu 10 min inainte de ora stabilită,am sunat si m-a intrebat daca am ajuns la adresa exacta-bloc si scara-comunicate anterior.

Portar prezent dat am trecut de el fără întrebări.

Am urcat sus la Mayya care m-a întâmpinat intr-un body negru si ciorapi cu banda.

Fata înaltă peste 180 cu tocuri si undeva la 170 175 fără tocuri.

Am mers la dus -ea fusese inainte-apoi am revenit in camera unde am început să facem un FK cu cateva parti de DFK,apoi ea a trecut la un sex oral neprotejat asa cum i-am comunicat că îmi place ,soft cu multa atentie la oute si ceva annilingus.

I-am făcut si eu ceva sex oral cred ca 2 minute ca am dorit să revină ea la sex oral.

Am trecut apoi la sex normal dupa ce am pus prezervativul deoarece fata este foarte elastică și a făcut un semispagat de nu am mai rezistat.

Am schimbat câteva poziții din mers si apoi am finalizat in câteva minute.

Al doilea număr a început cu sex oral urmat de sex normal si finalizare prin sex oral mai exact lins pe oute si annilingus.

Notele mele sunt

- Locație 7,5 minimalistă dar nu e nevoie de altceva.

- Aspect fata corp 9 sanii nr 2 spre 3 bine conturati, posterior de 10,fata 8 dar o ridică faptul că este bine dispusa si glumeata.

-Sex Oral 10 îi dau desi nu a reușit deepthroat datorită dimensiunii mele dar linsul pe ouă, tehnica de supt si annilingusul au fost excelente.

- Sex normal 10 foarte bun deoarece poti face multe poziții pe care cu alta fata nu le reușești datorită mobilitatii foarte bune.

- GFE 10 french kiss ,DFK,mangaieri gemete usoare un pic profi dar bine plasate in timpul actiunii.

Tarif 300 lei o ora bine cheltuiti.

Îmi cer scuze fetei ca ne-a deranjat telefonul de vreo 4 ori.

O recomand tuturor celor care vor o experiență mai aparte decat cele obisnuite.

Iti multumesc Mayya si sper sa te vizitez cât mai curând.

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Ce sa zic, tupeu brunet. Cât să mai ceară una de la top sau lux,vreo 6 milioane,minim?!?

Este problema ta dragul meu daca consideri ca sunt multi $$$ 😂😂

Eu imi stiu serviciile si calitatea

Vulpea care nu ajunge la struguri spune că sunt acri🤣🤣🤣

O zi frumoasă

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna Maya, bine ai venit pe forum, cred ca toti am dori sa vedem niste poze mai explicite cu tine care sa arate corpul tau in intregime. 

 

Pari o fata draguta, dar ar ajuta sa vedem exact ce gasim. 

 

Sper sa nu te superi ca imi permit sa iti fac recomandari. 

 

Sa ai o zi frumoasa!

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Ce inseamna mai clare?sa se vada tot corpul,la banii pe care ii ceri chiar trebuie sa arati bine.

Nu postez goala...conteaza sa înțeleg pt tine niste silicoane si nici de cum calitatea

Nu am ce demonstra dragul meu😉😉

Sa ai o zi frumoasa

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Buna Maya, bine ai venit pe forum, cred ca toti am dori sa vedem niste poze mai explicite cu tine care sa arate corpul tau in intregime. 

 

Pari o fata draguta, dar ar ajuta sa vedem exact ce gasim. 

 

Sper sa nu te superi ca imi permit sa iti fac recomandari. 

 

Sa ai o zi frumoasa!

Multumesc pentru întâmpinare

Iti multumesc pentru felul in care vorbestiðŸ˜ðŸ¤—..ca nu folosesti limbajul de cartier ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

O sa fac niste poze mai nude pe viitor 😘😘😘😘😘😘

Iti doresc o zi frumoasa

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Poze clare nu inseamna in pizda goala, nimic n-ai inteles :)

De ce nu imi explici??🤔🤔🤔daca imi spui poze mai clare la banii pe care ii cer🙄🙄

Eu cred ca din pozele mele se vede corpul dragul meu ca nu am fc poze in blugii si geacaðŸ¤ðŸ¤

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Programul meu se modifica in felul urmator🤗:

Marti-Duminica începând cu orele 13:00 si terminandu-se intre orele 24-01😋😋

Luni nu ma prezint la office...🙃🙃

Astept sugestiile voastre😊😋

In cer scuze daca nu raspund cu rapiditate la telefon...dar in timpul programarilor nu raspund doar poate un sms(nici ala garantat)..atentia mea o dedic integral vouă ...asa va rog sa imi lăsati un sms si daca va pot raspunde inapoi

Va multumesc frumos😘😘😘😘

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Buna nimfomaniaci

Am fost si eu la titulara topicului acum 1 ora si pot sa va spun ca nu veti regreta dacă îi veti face o vizită.

Programare telefonică la ora 12,confirmată prin SMS la 14:30.

Am ajuns cu 10 min inainte de ora stabilită,am sunat si m-a intrebat daca am ajuns la adresa exacta-bloc si scara-comunicate anterior.

Portar prezent dat am trecut de el fără întrebări.

Am urcat sus la Mayya care m-a întâmpinat intr-un body negru si ciorapi cu banda.

Fata înaltă peste 180 cu tocuri si undeva la 170 175 fără tocuri.

Am mers la dus -ea fusese inainte-apoi am revenit in camera unde am început să facem un FK cu cateva parti de DFK,apoi ea a trecut la un sex oral neprotejat asa cum i-am comunicat că îmi place ,soft cu multa atentie la oute si ceva annilingus.

I-am făcut si eu ceva sex oral cred ca 2 minute ca am dorit să revină ea la sex oral.

Am trecut apoi la sex normal dupa ce am pus prezervativul deoarece fata este foarte elastică și a făcut un semispagat de nu am mai rezistat.

Am schimbat câteva poziții din mers si apoi am finalizat in câteva minute.

Al doilea număr a început cu sex oral urmat de sex normal si finalizare prin sex oral mai exact lins pe oute si annilingus.

Notele mele sunt

- Locație 7,5 minimalistă dar nu e nevoie de altceva.

- Aspect fata corp 9 sanii nr 2 spre 3 bine conturati, posterior de 10,fata 8 dar o ridică faptul că este bine dispusa si glumeata.

-Sex Oral 10 îi dau desi nu a reușit deepthroat datorită dimensiunii mele dar linsul pe ouă, tehnica de supt si annilingusul au fost excelente.

- Sex normal 10 foarte bun deoarece poti face multe poziții pe care cu alta fata nu le reușești datorită mobilitatii foarte bune.

- GFE 10 french kiss ,DFK,mangaieri gemete usoare un pic profi dar bine plasate in timpul actiunii.

Tarif 300 lei o ora bine cheltuiti.

ÃŽmi cer scuze fetei ca ne-a deranjat telefonul de vreo 4 ori.

O recomand tuturor celor care vor o experiență mai aparte decat cele obisnuite.

Iti multumesc Mayya si sper sa te vizitez cât mai curând.

Iti multumesc pentru review😘😘😘😘...

A fost o plăcere să te cunosc si mai ales sa petrec timp in compania ta,esti un adevarat domn🤗ðŸ˜

Te astept oricand cu placere si cu drag...si mai ales sa nu mai fi asa solicitat de la job😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...