Sari la conținut

Mayya 0734236101


Vizitator

Postări Recomandate

Daca ii cititi topicul, va dati seama ca e vorba de anilingus, ma gandesc! E clar ca daca preferi sa primesti limbi in cur, iti trebuie o igiena impecabila...la fel cum si daca ai placerea sa dai! Dai, dai...dar sa fie bec si curatenie!!! E corect mayya?

 

Am vrut sa sune frumos😅😅...dar se pare ca se interpreteaza cuvintele mele..dar e vorba de igena clientilor😤😤😤...se cer anumite servici dar 🤢🤢🤢🤢

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

A dat de burduf sigur :)) si trebuie mentionat in functie de igiena

O sa trebuiasca sa fac niste precizări la servici..ca uni dintre clienti pur si simplu la igena imi baga ficatul in coma😤..plus ca au anumite probleme de sanatate si daca au vazut scris ce prestatii am ei inteleg ca eu trebuie sa fac tot chiar daca🤢🤮

Iti doresc o seara frumoasa 😘😘😘😘😘

  • Like 16
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Daca ii cititi topicul, va dati seama ca e vorba de anilingus, ma gandesc! E clar ca daca preferi sa primesti limbi in cur, iti trebuie o igiena impecabila...la fel cum si daca ai placerea sa dai! Dai, dai...dar sa fie bec si curatenie!!! E corect mayya?

Ai perfectă dreptate😉😉...ai pus punctul pe i...acolo este problema la anillingus...nu sunt absurda dar nici sa ai probleme de sanatate si sa insisti...

Iri multumesc ca ai punctat exact problema..eu am vrut sa fiu mai diplomata dar nu m-am facut inteleasa😘😘😘😘😘😘😘

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ai perfectă dreptate...ai pus punctul pe i...acolo este problema la anillingus...nu sunt absurda dar nici sa ai probleme de sanatate si sa insisti...

Iri multumesc ca ai punctat exact problema..eu am vrut sa fiu mai diplomata dar nu m-am facut inteleasa

Lasa ani' doar pasiv , nu mai fa activ , ajunge pachetul cu , 69 , FK pe bune , implicare  , ON bine facut la aspectul tau cu 150/300 e f bine si corect 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Lasa ani' doar pasiv , nu mai fa activ , ajunge pachetul cu , 69 , FK pe bune , implicare  , ON bine facut la aspectul tau cu 150/300 e f bine si corect 

 

Susțin.

Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Lasa ani' doar pasiv , nu mai fa activ , ajunge pachetul cu , 69 , FK pe bune , implicare  , ON bine facut la aspectul tau cu 150/300 e f bine si corect

 

Iti multumesc mult pentru sfatðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜...ai perfecta dreptate...o sa urmez sfatul tău 🤗🤗..iti doresc o noapte frumoasa 😘😘😘
  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Buna maya !

Ai putea sa incerci sa-ti activezi mesageria privata.

Cum sa incerc??🤔🤔...chiar nu ma pricep 😞😞...o noapte frumoasa si liniștită 😘😘😘
  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

incearca sa postezi inca putin ... dupa 100 postari se deblocheaza si PM (mesageria)  :hug1

Iti multumesc pentru sfat🤗🤗...nu as mai avea asa mult pana la 100😋😋..let's make some day the "to do list"😋...o zi frumoasa iti doresc 😘😘😘😘😘😘

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:B-dul Decebal
  • Oras:B-dul Decebal

Buna dimineata ☕🥤

Pentru astazi nu mai preiau programări...astept programări pentru ziua de maine😋...mai este disponibil de la ora 18h🤗🤗

Confirmarile se fac prin sms..

Nu mai folosesc whatsapp decat rar...si nu i-au in considerare programarile sau confirmarile facute pe el...deoarece sunt persoane care imi scriu romane😟😖 de tot felul sau ma intreaba toata ziua de cate cevaðŸ¤

Va doresc o zi frumoasa si liniștită 😘😘😘

post-265967-0-12416300-1531985127_thumb.jpg

  • Like 14
Link spre comentariu

Iti multumesc pentru sfat...nu as mai avea asa mult pana la 100..let's make some day the "to do list"...o zi frumoasa iti doresc

 

Cred ca la 200 de postari se activeaza mesageria privata sau daca iti faci cont platit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna dimineata

Pentru astazi nu mai preiau programări...astept programări pentru ziua de maine...mai este disponibil de la ora 18h

Confirmarile se fac prin sms..

Nu mai folosesc whatsapp decat rar...si nu i-au in considerare programarile sau confirmarile facute pe el...deoarece sunt persoane care imi scriu romane de tot felul sau ma intreaba toata ziua de cate ceva

Va doresc o zi frumoasa si liniștită

Sa nu le spunem tampiti. Doar debusolati  :slap2  :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...