Sari la conținut

In pozitia misionar


Postări Recomandate

  • Oras:prin oras
  • Oras:prin oras

Poti sa te uiti si in alti ochi...

 

http://teamjimmyjoe.com/wp-content/uploads/2012/06/BadTattoosEyesBoobs.jpg

 

http://uberhumor.com/wp-content/uploads/2014/06/BKSh21b.jpg

 

http://www.teamjimmyjoe.com/wp-content/uploads/2012/11/bad-tattoos-all-eyes-on-you.jpg

 

Sau in ala de la spate si sa ii bagi degetul in ochi

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Voi cum faceti cand futeti in pozitia misionar? Va uitati in ochii fetelor? Unora nu le place sa te priveasca in ochi. Mie imi place sa le privesc cand le regulez. :pepsi

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Adevărat, am si intrebat de câteva ori, ca ma simteam aiurea, futeam a prost asa... Au zis ca asa fac ele cu toti....

Una mi-a spus ca are iubit si ca de asta nu ma poate privi in ochi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Una mi-a spus ca are iubit si ca de asta nu ma poate privi in ochi.

Nu oferea experiente in cuplu, daca tot e asa mare si profunda iubirea lor? Poate lui ii place sa priveasca in ochi in timp ce... Iubitul unde era, in dulap?

 

Sincer, la asemenea replica, eu as fi fugit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Voi cum faceti cand futeti in pozitia misionar? Va uitati in ochii fetelor? Unora nu le place sa te priveasca in ochi. Mie imi place sa le privesc cand le regulez. :pepsi

 

Din pacate nu am invatat sa ma uit in ochii fetelor. Cand ma uit in ochii ei si ea se uita la mine nu pot sa nu vad dezgustul/plictiseala.. Asa ca am invatat sa nu ma uit in ochii ei. Daca ma uit, ma apuca un fel de nebunie si nu mai scapa de mine , imi vine sa o strang de gat si sa i maltratez corpul .... asa ca bestia de mine prefera sa se uite la altceva.

 

Fac asta dupa sex...

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Oricum unele in ziua de azi sunt vai mortii lor, se lauda ca sunt studente eminente, se dau mai destepte ca noi ca sa  ne puna in umbra.

Daca te impresioneaza o serie de hartii - presupunand ca le-ar avea - esti deja in umbra. Am cunoscut medici eminenti, cu zeci de ani de cariera etc., care au reusit sa devina penibile in timp record. Ah, si ingineri... astia bat toate recordurile absurdului, precum si deciziilor de viata tampite. Asa ca tertipurile astea functioneaza la mintile slabe, precum tehnicile Jedi. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Din pacate nu am invatat sa ma uit in ochii fetelor. Cand ma uit in ochii ei si ea se uita la mine nu pot sa nu vad dezgustul/plictiseala.. Asa ca am invatat sa nu ma uit in ochii ei.

Fac asta dupa sex...

Daca vezi dezgust/plictiseala, cred ca era corect sa fugi de acolo inainte sa dai banii. 

 

De ce ai insista sa-i dai bani unei asemenea creaturi? 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Daca vezi dezgust/plictiseala, cred ca era corect sa fugi de acolo inainte sa dai banii. 

 

De ce ai insista sa-i dai bani unei asemenea creaturi? 

 

Pentru ca am nevoie uneori de o gaura unde sa ma descarc. Discut dupa sex cu ea , nu pot sa nu rad in sinea mea de cat de proaste sunt unele ... Mdea cand ai un IQ de 155 (verifcar de MENSA) nu poti sa nu razi in sinea ta de prostia lor.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din pacate nu am invatat sa ma uit in ochii fetelor. Cand ma uit in ochii ei si ea se uita la mine nu pot sa nu vad dezgustul/plictiseala.. Asa ca am invatat sa nu ma uit in ochii ei. Daca ma uit, ma apuca un fel de nebunie si nu mai scapa de mine , imi vine sa o strang de gat si sa i maltratez corpul .... asa ca bestia de mine prefera sa se uite la altceva.

 

Fac asta dupa sex...

 

Laurentiu este bisexual si deseori cauta puli mari pe aici...

Ce parere ai despre asta?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Daca te impresioneaza o serie de hartii - presupunand ca le-ar avea - esti deja in umbra. Am cunoscut medici eminenti, cu zeci de ani de cariera etc., care au reusit sa devina penibile in timp record. Ah, si ingineri... astia bat toate recordurile absurdului, precum si deciziilor de viata tampite. Asa ca tertipurile astea functioneaza la mintile slabe, precum tehnicile Jedi.

 

The Force grows stronger in you, koae. Whatever the fuck that means...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...