Sari la conținut

Pentru IMPARION


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Am lucrat anul trecut in Bucuresti vreo 2 luni. Instalasem whatsapp si la sters dupa doua zile. Iar acum mam intors de 3 saptamani, iar imparior mia recomandat sa folosesc din nou wapp, lam instalat si voalaaaa... imi cer scuze daca sa interpretat ca reclama dar nam avut in sendul asta nici cea mai mica intentie.

Multumesc frumos de intelegere

 

Da-l in... era sa zic... de whatsapp! :laugh2

Ai toate datele, poze si cu fatza, e suficient. Labagiii mai si suna, daca trebuie doar sa scrie, e mai grav. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu inteleg si stiu asta dar din moment ce ia nr de pe topic...de ce sa mai trimit link cu topicul?

Dreptate ai, si eu sincer mai iau un nr de pe anunturi si na.. Nu citesc ce cum dar sun frate si intreb ce nu stiu

Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Eu inteleg si stiu asta dar din moment ce ia nr de pe topic...de ce sa mai trimit link cu topicul?

Buna. Cand esti intrebata despre poze , le poti raspunde ca ai poze pe topicul tau sau in caz ca nu au cont aici, sa iti bage nr pe google si vor gasi alte site-uri care au preluat anuntul in mod automat, site-uri unde vor putea sa iti vada pozele fara sa fie nevoie sa isi faca cont.

Numai bine.

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daaa, am văzut cum lucrează "Doreii" de azi! Și ce matrapazlâcuri fac constructorii.

Pai de aia la un cutremur moderat te trezesti cu blocul in cap. Ca de, de ce sa mai puna un sac de ciment in plus sau inca 2 bare de cornier in armatura, lasa, ba, ca merge s-asa, cu ce nu punem aici facem vila lu' toarasu ... a pardon, dom' senator... :rax2 :rax2 :rax2 :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Pai de aia la un cutremur moderat te trezesti cu blocul in cap. Ca de, de ce sa mai puna un sac de ciment in plus sau inca 2 bare de cornier in armatura, lasa, ba, ca merge s-asa, cu ce nu punem aici facem vila lu' toarasu ... a pardon, dom' senator... :rax2 :rax2 :rax2 :slap2

E un pic mai grav decât zici tu.

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Bineinteles ca este, dar pe cine mai intereseaza (vorbesc pe cine dintre factorii de raspundere :( ... )

ISC-ul e singurul factor de răspundere, dar ...e iresponsabil. Evident, că nu mocca!

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ISC-ul e singurul factor de răspundere, dar ...e iresponsabil. Evident, că nu mocca!

 

Aprobarea proiectului este una, respectarea lui e cu totul alta.

Am vazut N geamantane pline cu cascaval pentru serviciul Calitate la predarea lucrarilor pentru stat...

La particulari e si mai simplu, vand apartamente la starea de fundatie, nu stii ce cumperi sau daca o sa-l vezi terminat...

Banii se justifica, reteta de asfalt sau calitatea materialor la constructii civile... costa mai mult decat spaga.

Traim in Romania. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Aprobarea proiectului este una, respectarea lui e cu totul alta.

Am vazut N geamantane pline cu cascaval pentru serviciul Calitate la predarea lucrarilor pentru stat...

La particulari e si mai simplu, vand apartamente la starea de fundatie, nu stii ce cumperi sau daca o sa-l vezi terminat...

Banii se justifica, reteta de asfalt sau calitatea materialor la constructii civile... costa mai mult decat spaga.

Traim in Romania. ;)

Corect! Cam asta voiam să zic.
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

Aprobarea proiectului este una, respectarea lui e cu totul alta.

Am vazut N geamantane pline cu cascaval pentru serviciul Calitate la predarea lucrarilor pentru stat...

La particulari e si mai simplu, vand apartamente la starea de fundatie, nu stii ce cumperi sau daca o sa-l vezi terminat...

Banii se justifica, reteta de asfalt sau calitatea materialor la constructii civile... costa mai mult decat spaga.

Traim in Romania. ;)

gen cele de prin Bragadiru

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Corect! Cam asta voiam să zic.

Al dreak cum le stii tu pe toate. Al dreak daca-ti scapa ceva. Al dreak cum te mananca-n cur mereu.

Numai ca spui niste prostii cat tine de mari. De ex. habar n-ai ce si cum verifica ISC -ul. Vorbesti si tu asa......cica impresionezi.

Iti place este ? Te-n noroc !  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Al dreak cum le stii tu pe toate. Al dreak daca-ti scapa ceva. Al dreak cum te mananca-n cur mereu.

Numai ca spui niste prostii cat tine de mari. De ex. habar n-ai ce si cum verifica ISC -ul. Vorbesti si tu asa......cica impresionezi.

Iti place este ? Te-n noroc !  :laugh2  :laugh2

Ieși fă, mânca-mi-ai pula! Chiar știu ce vorbesc, târâtură!
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ieși fă, mânca-mi-ai pula! Chiar știu ce vorbesc, târâtură!

Iesi tu, boratura  :laugh2  :laugh2

Daca stiai ce vorbesti, trebuia sa nu uiti de verificatorii de proiecte, dirigintii de santier, comisiile de receptie partiala si finala, habar n-ai lepra stalinista  :laugh2 Ai zis si tu la plezneala : "Corect ! Asta vroiam sa spun." Aiurea ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...