Sari la conținut

Roxana 0753468840


Postări Recomandate

Multumesc Rox pentru calitatea timpului petrecut in compania ta!!

 

Ar fi trebuit sa urmeze recenzia 3, d-apoi nu mai am ce sa mai scriu in ea. Sa tot descriu cum fac eu sex cu Roxana, parca nu-si are rostul.

 

Bafta baieti si fiti perseverenti. Roxana este o fata frumoasa si cu o atitudine no fast-fuck!!

  • Like 3
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Pai....am fost si eu la Roxana.

Aspect, curatenie clar 10

Atitudine ???

Prestari: ON, NP in ambele implicare.

Locatie-7,5.....dupa ce m am blocat in liftul 2 fac “picioare” pe scari. Daca ma duc saptamanal elimin din programul de sala “picioarele”. Nici voi nu faceti picioare mai mult de o data pe saptamana. :))

Parerea personala de ansamblu: va ajunge o femeie extraordinara, insa nu cred ca va mai presta foarte mult meseria asta. Nu mi da impresia ca i place foarte mult ce face cu toate ca se straduieste sa te faca sa te simti bine. De aceea am pus semne de intrebare la atitudine, cu toate ca la fel de bine merge un 10. Are foarte mult bun simt, respect, nu este certata cu gramatica, naturala prin felul “de a fi”.

Puncte forte: ochii si felul cum priveste

Si de teama ca s ar putea sa nu o avem pe aici prea mult timp....mai trec!

  • Like 2
Link spre comentariu

Pai....am fost si eu la Roxana.

Aspect, curatenie clar 10

Atitudine ???

Prestari: ON, NP in ambele implicare.

Locatie-7,5.....dupa ce m am blocat in liftul 2 fac “picioare†pe scari. Daca ma duc saptamanal elimin din programul de sala “picioareleâ€. Nici voi nu faceti picioare mai mult de o data pe saptamana. :))

Parerea personala de ansamblu: va ajunge o femeie extraordinara, insa nu cred ca va mai presta foarte mult meseria asta. Nu mi da impresia ca i place foarte mult ce face cu toate ca se straduieste sa te faca sa te simti bine. De aceea am pus semne de intrebare la atitudine, cu toate ca la fel de bine merge un 10. Are foarte mult bun simt, respect, nu este certata cu gramatica, naturala prin felul “de a fiâ€.

Puncte forte: ochii si felul cum priveste

Si de teama ca s ar putea sa nu o avem pe aici prea mult timp....mai trec!

ðŸ‘

Data viitoare foloseste liftul 1 :P. Si eu am patit-o dar nimic deranjant daca nu esti claustrofob. Mixezi putin la butoane si se rezolva.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Data viitoare foloseste liftul 1 :P. Si eu am patit-o dar nimic deranjant daca nu esti claustrofob. Mixezi putin la butoane si se rezolva.

Pai asa am facut!!! Ziceai ca sunt DJ! :)))

Dar ce or fi pentru mine zece etaje?

Cand stii bine cine “te asteapta”???

Link spre comentariu

Salutari!

 

Revin și eu cu o recenzie, pozitiva de asta data.

 

Fiind in trecere prin Craiova și cu pofta de ceva fraged și nou, am decis sa o sun pe Roxana. A răspuns, avea ceva programări, a ramas sa o sun mai târziu, când mi-a comunicat ora întâlnirii. Voce placuta, destul de prietenoasa la telefon.

 

Ajung acolo, găsesc scara, intru.

Ma așteaptă după ușa, îmbrăcată destul de banal, tricou și pantaloni scurți, nimic incitant.

 

Mergem în camera, ne dezbracăm, mai schimbam doua vorbe, super simpatica și cuminte.

 

Mai facem doua glume, punem balonul și dam drumul la treaba. Oral semideep, ajutat și de mana puțin, nu ma deranjează, fără accent pe zone adiacente, dar își da interesul.

 

Trecem și la partea a doua, debutând cu ea sus, se mișcă bine, geme.. Și scârțâie patul. Tare. Decidem sa trecem la alta poziție ca sa nu ne aducem vecinii pe cap. Complianta, se misca in ritmul impus. Misionar, geme plăcut, continui pe la la spate pana la finalizare.

 

Per total experienta foarte placuta, de revenit clar.

 

Note :

Locatie: 7 sărăcăcioasa dar curata, fără prosop și hârtie igienica patul scârțâie maxim.

Fata : 9, foarte simpatica, tinerica, placuta, sâni naturali măricei

Oral:8, mai are nevoie de experienta, și ar fi un plus dacă ar și și On.

Normal: 9, vibe bun, geme fain.

 

De revenit, recomand!

Bafta tuturor!

  • Like 6
Link spre comentariu

Buna, imi pare rau ca nu raspund mereu la telefon, dar sunt foarte solicitata mai ales pe timpul zilei. Ieri nu am avut telefonul inchis, am avut o programare de la 14:00, insa nu era inchis. De obicei incep programul de la ora 12:00 si il termin la 00:00 cu posibile prelungiri. Va pup! :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutari!

 

Revin și eu cu o recenzie, pozitiva de asta data.

 

Fiind in trecere prin Craiova și cu pofta de ceva fraged și nou, am decis sa o sun pe Roxana. A răspuns, avea ceva programări, a ramas sa o sun mai târziu, când mi-a comunicat ora întâlnirii. Voce placuta, destul de prietenoasa la telefon.

 

Ajung acolo, găsesc scara, intru.

Ma așteaptă după ușa, îmbrăcată destul de banal, tricou și pantaloni scurți, nimic incitant.

 

Mergem în camera, ne dezbracăm, mai schimbam doua vorbe, super simpatica și cuminte.

 

Mai facem doua glume, punem balonul și dam drumul la treaba. Oral semideep, ajutat și de mana puțin, nu ma deranjează, fără accent pe zone adiacente, dar își da interesul.

 

Trecem și la partea a doua, debutând cu ea sus, se mișcă bine, geme.. Și scârțâie patul. Tare. Decidem sa trecem la alta poziție ca sa nu ne aducem vecinii pe cap. Complianta, se misca in ritmul impus. Misionar, geme plăcut, continui pe la la spate pana la finalizare.

 

Per total experienta foarte placuta, de revenit clar.

 

Note :

Locatie: 7 sărăcăcioasa dar curata, fără prosop și hârtie igienica patul scârțâie maxim.

Fata : 9, foarte simpatica, tinerica, placuta, sâni naturali măricei

Oral:8, mai are nevoie de experienta, și ar fi un plus dacă ar și și On.

Normal: 9, vibe bun, geme fain.

 

De revenit, recomand!

Bafta tuturor!

Imi pare rau pentru locatie, a fost ceva provizoriu, acum am revenit la locatia mea veche. Cat despre hartie, imi pare rau, necunoscand zona si fiind presata de timp nu am reusit sa cumpar. Multumesc pentru cuvintele frumoase si te mai astept cu drag!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo

Buna, imi pare rau ca nu raspund mereu la telefon, dar sunt foarte solicitata mai ales pe timpul zilei. Ieri nu am avut telefonul inchis, am avut o programare de la 14:00, insa nu era inchis. De obicei incep programul de la ora 12:00 si il termin la 00:00 cu posibile prelungiri. Va pup! :*

Dar cineva si a facut cont aici...

Deja nu prea mai putem spune “orice”...

Decat adevarul, eventual!

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Foarte bine, cam ocupata, dar in rest toate bune. Am decis sa imi fac cont ca sa socializez si eu cu lumea si pentru a veni cu explicatii la anumite nelamuriri. :) Tu cum mai esti? :*

Foarte bine ai facut. Te felicit pentru decizie! Eu...la fel, bine. Tot cu gagicile astea de pe aici de pe forum :P. :*

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Foarte bine, cam ocupata, dar in rest toate bune. Am decis sa imi fac cont ca sa socializez si eu cu lumea si pentru a veni cu explicatii la anumite nelamuriri. :) Tu cum mai esti? :*

Bună Roxi, bine ai venit pe forum.

Mă bucur că ești foarte apreciată, sper că este ce ți-ai dorit...

Se pare că port oarecare noroc fetelor cărora le deschid topic😛

Sper să ne mai vedem cândva...

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună Roxi, bine ai venit pe forum.

Mă bucur că ești foarte apreciată, sper că este ce ți-ai dorit...

Se pare că port oarecare noroc fetelor cărora le deschid topic😛

Sper să ne mai vedem cândva...

Chiar mi-ai purtat noroc în drumul meu, mi-a fost de ajutor recenzia ta și mulțumesc din nou pentru cuvintele frumoase pe care le-ai spus, te pup și te mai aștept din nou cu drag! :*
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...