Sari la conținut

Blonda super finuță !!!!! 0767705883


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ok nu imi place locatia mici mie. Am mai mentionat. O sa mai fiu aici azi si maine. Dupa voi lua o pauza iar dupa 18.07.2018 o sa fiu in alta locatie mult mai ok. Insa nu e cazul de paduchi sau Doamne fereste altceva. Un pat si un prosop curat gasesti. Si ca sa nu mai existe dubii am facut chiar in momentul asta o poza cu camera unde se petrece”actiunea”

     Fata, n-am zis de locatia ta. N-am zis ca in ap.tau sunt paduchi. Am spus ca o recenzie trebuie sa contina cateva cuvinte si despre locatie,  sa nu te trezesti in vreun loc sordid. Hai mai ce naiba, zau asa.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la domnisoara. 

 

Ea frumusica la corp, fund foarte frumos, deschisa, oral adanc, protejat, bunicel, normal si aici bunicel, deschisa la pozitii, la a depune efort. 

 

Per total o experienta ok, nimic regretabil in a o vizita. 

 

Locatia cam meh, dar din cate spunea se va muta in curand. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Am fost ieri, revin saptamana viitoare cu amanunte.Plusuri si minusuri.

Ce pot sa va spun este ca fata isi scrie singura raspunsurile asa ca nu va faceti griji asupra capacitatii ei de a verbaliza.

verba-ce????

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Adică a vorbi. Cred ca asta a vrut sa spună. Ca fata vorbeste fluent si ca vorbele scrise pe forum, ii apartin.

Va foarte multzumesc

Link spre comentariu

Fara experienta in domeniu probabil ca da, am fost la un moment-dat. Mi-ar placea daca ti-ai da cu parerea despre prezent, nu despre acum 7,8,10 ani. Nu neg ca poate ai fost la mine. Pentru ca da, am spus si mai sus, am avut o perioada in care am lucrat si in Bucuresti. Ce pot sa spun sigur este ca majoritatea clientilor care au venit o data la mine au revenit. In principal datorita personalitatii mele deschise si pentru ca sunt foarte sociabilaNu s-a plans nimeni pana acum legat de comportamentul meu. Probabil sunt si persoane cu care nu am fost compatibila/cu care nu am putut sa creez o legatura sau sa port un dialog de-a lungul timpului. Se mai intampla. De obicei ora la mine inseamna ora. Indiferent de ce vrea clientul sa faca in acel timp. Si atunci de obicei imi place sa umplu timpul si pauzele cu discutii cat se poate de interesante. Sunt o fire care reuseste sa se adapteze la orice fel de mediu si persoana, atata timp cat sunt tratata politicos. Daca vrei sa te convingi vino, iar apoi poti sa comentezi absolut ce vrei tu. Sper ca s-a inteles ce am vrut sa transmit

draga daniela, nu ai de sa iei ca rautate ceea ce am scris si sa reactionezi ca nu e cazul. Eu am raspuns pur si simplu la o postare a unuia inaintea mea, si cam atat. Nu am zis nimic de rau cu rea intentie, ci doar parerea mea cu privire la ce fusese candva, parere bineinteles subiectiva.

Referitor la ce vrei tu sa transmiti si daca se intelege sau nu, asta vei vedea in timp, dar incearca sa transmiti fara a fi aroganta si vei vedea ca se va intelege mult mai bine ;)

cu privire la ce pot si ce nu pot sa comentez, asta e fix treaba mea. asta e un forum public, pe care atata timp cat respecti niste reguli de functionare poti posta orice oricand. Prin urmare voi comenta oricand voi considera eu de cuviinta, despre tine sau despre oricine. "Sper ca s-a inteles ce am vrut sa transmit"

 

Dincolo de toate astea, mult succes iti doresc in noua revenire!!!

Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am zis ca revin cu detalii referitoare la intalnire asa cum spuneam cu plusuri si minusuri.

Marturisesc ca in urma recomandarii colegului care a descoperit-o pe Alexa aka bruneta de top, am hotarat sa o vizitez si avantul a fost oarecum necenzurat pentru ca ma asteptam la ceva asemanator.Mea culpa, e totusi o diferenta de tarife intre cele doua.

 

Am programat si in momentul in care am plecat spre ea am sunat-o pentru a-i confirma venirea mea.La rugamintea de a ma astepta pe tocuri am primit raspuns negativ, dar deja eram pe drum asa ca am continuat.In majoritatea circumstantelor similare, renunt chiar si cand mi se spune da, iar la usa observ ca nu.Despre tocuri vorbesc.

 

Ajung pe Cantemir, cam la mijlocul distantei intre fostul Budapesta si Tineretului, cam complicat  cu parcarea, dar cu  punctualitate ajung la usa domnisoarei.Aici mi se infatiseaza o fata vioaie si guraliva, vorbea intr-una explicandu-mi despre locatie, despre tocuri, despre forum chestie care m-a amuzat si m-a relaxat.In timp ce forbea cu mine a inceput sa desire niste ciorabi plasa cu banda si sa-i puna pe ea.Era simpatica in felul in care incerca sa se faca placuta.As incadra-o la categoria pustoaice, un pic dusa cu pluta in sensul bun, slim, sani mici cu sfarcuri degetel pe care le prefer adeseori, simpatica la chip totusi ca sugestie, desi imi plac machiajele stridente, consider ca albul cu care isi facuse niste cozi la ochi nu i se potrivea. M-a servit cu apa, prosop curat si s-a scuzat din nou in privinta hogeacului.Daca ma intrebati pe mine, singurul lucru care m-ar fi satisfacut suplimentar in priviinta spatiului de lucru, ar fi fost macar un ventilator sau AC.In rest patul ok, posibilitate de dus, ea curata deci fara reclamatii.

 

Actiunea: preludiu ok din partea ei, pacat ca nu face fk, i-am furat cateva saruturi superficiale ca un mos libidinos :) si am trecut la oral, apoi la normal.Aici exista o oarecare discrepanta intre cele doua servicii oferite.

In primul rand oralul este protejat, dar pe langa asta chinul de a-mi mula un prezervativ stramt coroborat cu oarece senzatie de dinti ma face sa o recomand cu indoiala amatorilor de muie.Fata chiar se straduieste, face deep, dar lipseste tehnica pe care eu unul nu sunt in stare sa o predau.Pot in schimb sa predau o lectie de limbi, de care domnisoara a avut parte.

 

Intr-un final ne-am intalnit si ne-am potrivit foarte bine la sexul normal unde am schimbat cateva pozitii si parca tot as mai fi incercat daca nu se cam termina timpul, desi fata nu m-a grabit nicio secunda si nici nu a dat senzatia ca este genul.Chiar mi-a spus fara sa o intreb ca daca vreau pot sa termin pe ea.Desi asta a fost intentia, placerea futaiului cu ea m-a facut sa finalizez in prezervativ intr-o pozitie laterala pe la spate in timp ce imi sugea cu patima degetele.

 

De mentionat ca fata tine la tavaleala, este proclient si se exprima coerent, nu am dubii ca ea scrie pe forum.Am ramas o finalizare si am platit 150 de lei la inceput, fara sa-i ceara, as fi ramas o ora daca avea tocuri.

 

Note:

 

locatie 7, rezonabila un ventilator ar fi facut minuni.

aspect 8, poate machiata altfel, imbracata, incaltata ar mai aduce un punct

oral 6, cu prezervativ, ceva dinti, fara ritm, dar deep pe alocuri.

normal 10, futai bun fara reprosuri

GFE 9 pe alocuri mai prietenoasa decat o cere meseria

 

Concluzii de final, as reveni daca m-ar astepta intr-o tinuta cu tocuri si machiaj fara alb.

  • Like 15
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...