Sari la conținut

Bombele biologice din Constanta


Postări Recomandate

  • Oras:Pe Luna
  • Oras:Pe Luna

Ai sa ne-o sugi virtual, ca real nu ti-o da nimeni de esti disperata sa denigrezi alte fete si te iei gura in pula cu toata lumea pe forum!

Esti singura care are de pierdut, dar esti prea retardata sa pricepi.

Eu nu am vazut un barbat de pe forum in peste 2 ani, eu nu te calomniez cum incerci, eu spun ce faci, cu dovezi.

Ce cautai pe topicul asta sa insisti ca fetele alea sunt bolnave?! Candida este in toate femeile, ca ciuperca in majoritatea, dar repet - esti o retardata!

Analizele de ce nu le pui daca spui ca nu esti bolnava? Multi ti le-au cerut, refuzi! E clar ca ai ce ascunde!

Iesi de pe DG Bucuresti si nu mai scriu la Rm. Valcea.

 

Sunt convins ca toata lumea stie ce inseamna candidoza (candida) in mare parte. 

Pentru cei interesati sa afle mai multe detalii, avem urmatoarele articole ,destul de interesante zic eu ( in mare parte ,sunt cam aceleasi informatii  scrise sub alte forme in cele doua articole prezentate mai jos).

 

https://doc.ro/sanatate/candidoza-vaginala-cauze-simptome-tratament

 

https://www.secom.ro/articles/candidoza-de-la-a-z-riscuri-diagnosticare-prevenire-si-tratament

 

Spor la lectura (pentru cei interesati)  :)

Link spre comentariu

Da de cand credibiliatea lui Sex vl asta tine loc de analize?! De recomandat le-am recomandat si eu pe amandoua dar asta n-are legatura cu faptul ca-i curge omului verde din pula dupa ce a fost la ele. Doctorul i-a spus ca este vb de virusul din Candida care la barbati se manifesta altfel.

Prietene esti vai morții tai. 😂😂😂

De la candida nu curge nimic verde. Eventual Chlamydia,dar...e clar ca e vrajeala. Nu ai habar ce vorbesti. Candida se fi daca spalandu-te de 3-4 ori pe zi cu bicarbonat. Chlamydia...antibiotic minim 10 zile,cefalexin,doxiciclina,amoxicilina,azitromicina...etc. De munte ori e nevoie cocktail.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...