Sari la conținut

Postări Recomandate

omg,e plina lumea asta mare de nefututi/e...aveti grija,maica cu lungimile astea !!mai taie din ele,da-le dracu !!!acum pe bune...daca intra 3-4  PULE de peste 20 cm in tine,cred ca pana la pensie nu ti mai trebuie maciuca !!!

E plina lumea de nefutute, la fel cum e si de labagii care nu sunt in stare de nimic. Si invers. De nefututi si de femei care habar n-au ce sa faca cu o pula. Asta e frustrarea ta in momentul de fata! Cate sunt, ce lungime au! Apreciez "grija", "sfaturile"... s.a.m.d.., dar mie putin imi pasa de cm, de diametru, de nr si alte detelii care nu-si au rostu'. Vreau sa ma fut si atat! Daca te bagi, bine, daca nu, lasa-ma sa astept pensia linistita! Kiss ya! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E plina lumea de nefutute, la fel cum e si de labagii care nu sunt in stare de nimic. Si invers. De nefututi si de femei care habar n-au ce sa faca cu o pula. Asta e frustrarea ta in momentul de fata! Cate sunt, ce lungime au! Apreciez "grija", "sfaturile"... s.a.m.d.., dar mie putin imi pasa de cm, de diametru, de nr si alte detelii care nu-si au rostu'. Vreau sa ma fut si atat! Daca te bagi, bine, daca nu, lasa-ma sa astept pensia linistita! Kiss ya!

Verifica ti emailulðŸ‘
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

E plina lumea de nefutute, la fel cum e si de labagii care nu sunt in stare de nimic. Si invers. De nefututi si de femei care habar n-au ce sa faca cu o pula. Asta e frustrarea ta in momentul de fata! Cate sunt, ce lungime au! Apreciez "grija", "sfaturile"... s.a.m.d.., dar mie putin imi pasa de cm, de diametru, de nr si alte detelii care nu-si au rostu'. Vreau sa ma fut si atat! Daca te bagi, bine, daca nu, lasa-ma sa astept pensia linistita! Kiss ya! 

 

 

zoo faci? te pun in legatura cu un tovaras, care are o bestie de porc...ce face ala cu tirbusonu, nu face nici rocco siffredi! :))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Totusi, ca sugestie, n-ar fi mai bine ca "momente" de genul asta sa fie lasate ca idei "de rezerva" pentru perioadele mai de restriste, cand traficul chiar e la cote scazute? 

 

 

Zilele astea chiar pare sa mearga OK... io mai degraba l-as lasa sa mearga de la sine, acum cand merge, si as folosi faze de-astea ca sa mai amorsez lumea in momentele mai plictisitoare, cand e lancezeala, nimeni nu mai zice nimic si atunci chiar e nevoie, adica nu se realizeaza numaru' - probabil - planificat de postari / click-uri zilnice... :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Totusi, ca sugestie, n-ar fi mai bine ca "momente" de genul asta sa fie lasate ca idei "de rezerva" pentru perioadele mai de restriste, cand traficul chiar e la cote scazute? 

 

 

Zilele astea chiar pare sa mearga OK... io mai degraba l-as lasa sa mearga de la sine, acum cand merge, si as folosi faze de-astea ca sa mai amorsez lumea in momentele mai plictisitoare, cand e lancezeala, nimeni nu mai zice nimic si atunci chiar e nevoie, adica nu se realizeaza numaru' - probabil - planificat de postari / click-uri zilnice... :)

 

ti-ai facut vreodata cont de femeie pe un site de matrimoniale sau genu'? experiment social. te caci pe tine de ras cum sar barbatusii. noi ne-o bagam oriunde, nu conteaza cat de fake e ;)

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună
  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună

Hello!!! :pompomgirl:

 

Nu am voie sa postez in anunturi, pentru ca nu am abonament. Asa ca, cer "indurare" aici! :laugh2

Ajutati o biata fata, nefututa de juma' de an, sa se simta iar dorita! :blushing2 Mentionez ca am avut 1 si acelasi partener pana acum, si in cele din urma, i s-a luat de mine si fute la alta.

 

sooo... care se baga? :bkke

Alt troll obosit si obsedat

Ia zi coae, te visezi slobozit de alți bărbați ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

E plina lumea de nefutute, la fel cum e si de labagii care nu sunt in stare de nimic. Si invers. De nefututi si de femei care habar n-au ce sa faca cu o pula. Asta e frustrarea ta in momentul de fata! Cate sunt, ce lungime au! Apreciez "grija", "sfaturile"... s.a.m.d.., dar mie putin imi pasa de cm, de diametru, de nr si alte detelii care nu-si au rostu'. Vreau sa ma fut si atat! Daca te bagi, bine, daca nu, lasa-ma sa astept pensia linistita! Kiss ya!

Ba,da ce rea ești...fii rea că ți ia tata lesa:)))...așa ești și n pat???
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu se fute nimeni pe topicul asta, vai de voi la ce puneti botul!

 

 

Si botnita, neaparat! Nuu, acolo sunt putin mai rea!

 

Ia, spune, draga, sincer, care a fost contul tau inainte de asta?

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu se fute nimeni pe topicul asta, vai de voi la ce puneti botul!

 

 

 

Ia, spune, draga, sincer, care a fost contul tau inainte de asta?

cont de? Aici n am avut in viata mea cont, draga. Nu ma crezi? te descurci la tehnologie? Verifica adresa IP.

Link spre comentariu

Nu mai face gura mare...gura tre' s o deschizi in alta parte. Oricum nu mi ai face fata...

Oricum n-o sa aflam niciodata... :)) 

As vrea sa demonstrez autenticitatea acestui cont, facut de o biata fata suferinda, :)) ...dar.. ghinion. Nu pot sa atasez poze. Probabil ca n-am platit abonament sau nu-s vreun membru bla bla.  

Oricum, rog frustratele sa se abtina!  :girly  Nu intentionez sa va fur clientii! 

Iar restu', care si-au mai luat teapa, lasati un mesaj pe adresa de mail. (eventual cu numarul de telefon, ca daca va sun si confirm, va dispar fitele si scamele). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Oricum n-o sa aflam niciodata... :))

As vrea sa demonstrez autenticitatea acestui cont, facut de o biata fata suferinda, :)) ...dar.. ghinion. Nu pot sa atasez poze. Probabil ca n-am platit abonament sau nu-s vreun membru bla bla.

Oricum, rog frustratele sa se abtina! :girly Nu intentionez sa va fur clientii!

Iar restu', care si-au mai luat teapa, lasati un mesaj pe adresa de mail. (eventual cu numarul de telefon, ca daca va sun si confirm, va dispar fitele si scamele).

Ba,da tot pe a ta o tii...chiar ești nefututa rău...ia zi, de când n ai mai văzut pula?
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cont de? Aici n am avut in viata mea cont, draga. Nu ma crezi? te descurci la tehnologie? Verifica adresa IP.

Felicitari, stii cum poti avea alt IP! ;)

Case closed.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vrei să mă iau și de tine?

 

Crezi ca poti? Nici nu stii sa scrii, spui initial de pusul botului, apoi vorbesti in mintea ta cu o nefututa, iar in spatele contului mangai niste coaie...

Nu ajungi tu la mine, nu te obosi.

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Crezi ca poti? Nici nu stii sa scrii, spui initial de pusul botului, apoi vorbesti in mintea ta cu o nefututa, iar in spatele contului mangai niste coaie...

Nu ajungi tu la mine, nu te obosi.

Pai daca sunt agramat,normal că nu știu să scriu,nici nu vreau sa ajung la tine. Ce sa fac cu tine? Pina la.iarna mai e...ți am mai spus eu ție...mă.abtin și știi de ce?? Că sunt un gentleman,dar tu nu ai văzut vreodată așa ceva. Te pup acolo unde știu eu...
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

rekt! 

.

uite, "retardatule" :))) fac fata?

 

Faci si pe la spate! ;)

 

 

Pai daca sunt agramat,normal că nu știu să scriu,nici nu vreau sa ajung la tine. Ce sa fac cu tine? Pina la.iarna mai e...ți am mai spus eu ție...mă.abtin și știi de ce?? Că sunt un gentleman,dar tu nu ai văzut vreodată așa ceva. Te pup acolo unde știu eu...

 

Nu mai incerca din astea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...