Sari la conținut

3some and others


Postări Recomandate

Cat de curand o sa fiu in delegatie pentru cateva zile la Oradea si as dori sa stiu si sa imi recomandati ceva bun de facut prin zona.

Cam ce as vrea:

1. 3some cu ceva fete 18-24 de ani

2. O matura cu sani mari

As dori recomandari cu GFE cat mai mare, daca se poate sa imi futa si mintea si care sa lucreze daca se poate noaptea.

 

Va multumesc anticipat

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cat de curand o sa fiu in delegatie pentru cateva zile la Oradea si as dori sa stiu si sa imi recomandati ceva bun de facut prin zona.

Cam ce as vrea:

1. 3some cu ceva fete 18-24 de ani

2. O matura cu sani mari

As dori recomandari cu GFE cat mai mare, daca se poate sa imi futa si mintea si care sa lucreze daca se poate noaptea.

 

Va multumesc anticipat

1. sunt cateva pe publi.care spun ca au colega, dar lipsesc recenzii, asa ca....

2. matura este Justlove de la Top, dar nu stiu cat de mari vrei sanii, fiindca Justlove ii are normali.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Cat de curand o sa fiu in delegatie pentru cateva zile la Oradea si as dori sa stiu si sa imi recomandati ceva bun de facut prin zona.

Cam ce as vrea:

1. 3some cu ceva fete 18-24 de ani

2. O matura cu sani mari

As dori recomandari cu GFE cat mai mare, daca se poate sa imi futa si mintea si care sa lucreze daca se poate noaptea.

Va multumesc anticipat

Încearca varianta Roxana+Justlove !!! Justlove matura foarte ok .Roxana tanara , cu niste sani bestiali! Eu am o presimțire , ca pt iubitori threesome ar fi , o alegere foarte buna!Gfe 10**** la amandoua! Cei care le cunosc , pot confirma acest lucru! Amandoua sunt WOW!!!!Deci prietene , fați curaj si incearca!
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma duc si eu daca vine si adrian10 sa-l fut in cur.

Observ ca tu esti gay. Treaba ta. Mie insa nu-mi plac barbatii asa ca sunt nevoit sa te refuz.
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...