Sari la conținut

0743941161


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare. M-am intors de curand de la aceasta domnisoara.

Are locatie in podu ros pe langa mercur mery. Sun , raspunde o intreb daca e libera zice ca da ...stabilesc sa ma vad cu ea intr-o ora. O sun din nou cand ajung raspunde prompt zice ca vine ea jos in 3 minute.

Apare o fatuca cu o geaca groasa cu gluga in cap , pare futabila zic ...daca tot am venit si era si tarziu unde mai umblu dupa alte caprioare la ora aceea..

Ma duce printre blocuri la unul de 4 etaje la et 3, cand intru surpriza...mai era una...de etnie .

Fata da geaca jos si apuc sa o vad si eu...o tigangusa de 160 50 60 kg acceptabila nu ingrozitoare. 

Negociez un nr cu 50 lei si trecem la treaba..

Se dezbraca si incepem un oral bunicel, dupa cateva minute trtecem la normal e stramta sta cum vrei nu comenteaza e ok. Termin si plec rapid. Locul nu pare foarte prietenos.

Oral 7 

Normal 6

Gfe 0

Succes!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cocorel
Reputație: 0

Vizitat in seara asta pt un oral scurt in masina. E o tigancusa pe la 1.65 50 kg. am mers intr un loc pe care l stia ea aproape si a inceput actiunea. Am ramas placut surprins de faptul ca nu s-a grabit, prelungind chiar momentul, dupa ce i am spus ca aproape termin. In sfarsit am terminat in gurita dupa care a strans tor de pe jucaus. Alt fapt care mi a placut e ca nu s a oprit, ci a mai continuat cateva secunde bune. Nu pot spune cat am decartat, insa am plecat multumit, merita pentru o usurare rapida

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

 Nu pot spune cat am decartat

Eu totusi te-as ruga sa ne dezvalui pretul achitat , si daca oricum revii da si ceva note pentru servicii ,aspect... (conform regulamentului).

Ms anticipat.

Link spre comentariu
Vizitator cocorel
Reputație: 0

Aspect: fata 5, nu e frumoasa, insa are buze mari care o ajuta, corp 7 are sanii lasati, fiind mama de 2 copii

Servicii : oral 8 , CIM, fara swallow

Face doar oral si normal, oral np, normal p

Pret negociat sub 50 ron:)

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

 

Pret negociat sub 50 ron:)

 

Asta nu inseamna ca ai aspuns cererii lui apuci ... ca sub 50 RONpoate sa fie si 2 RON.

 

 

Eu totusi te-as ruga sa ne dezvalui pretul achitat , si daca oricum revii da si ceva note pentru servicii ,aspect... (conform regulamentului).

Ms anticipat.

 

 

Parerea mea ca daac toti ar spune recenzii de genu: am achitat sub 250 RON , am achitat mai putin de 500 RON ... atunci la ce bun sa mai avem un regulament care oricum vad ca bunul tau simt nu prea vrea sa te lase sa il citesti & aplici.

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocorel
Reputație: 0

Prietene, nu stiu de ce vorbesti desprebunul meu simt, nestiind nimic despre mine. Am achitat 49.9 ron, e bine asa?

Nu am vrut sa spun cat am achitat in ideea sa bu i stric fetei piata, insa nu prea s a inteles din cate observ. Sanatate !

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Fratilor fugiti........... e urata rau si mai e si increzuta 

Salut @pantarel. Te rog sa citesti regulamentul (link in semnatur) si astept sa revii cu o recenzie completa! Daca in decurs de 24 ore  nu revii cu recenzia completa ,o sa consideram postarea ta ca si reclama negativa! Recclama= ban permanent!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am revenit cu o recenzie dupa cum mi sa cerut . Am sunat, am facut o programare si mi sa spus sa ajungin Iasi langa Arcadia Hospital.ajuns acolo , pe langa faptul ca e un drum foarte greu accesibil (Strada Cicoarei pentru cei care stiu) a aparut o domnisoara cu o tigara in gura imbracata destul de murdar si neingrijita. am intrebat unde au loc cele vorbite si mi sa aratat o casa care mai avea putin si se darama. E de etnie clar si nu ca as fi eu rasist dar nici nu merita sa dai banii. parere personala!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

nu am ramas sa incerc intrucat zona nu prezinta siguranta

Vezi, daca precizai asta in prima ta postare , nu iti ceream ca sa revii cu recenzia si nici nu strangeai -2 puncte! (acum ti-am anulat reputatia ta negativa)

In viitor ca sa evitam astfel de neintelegeri, te rog sa fii mai explicit din prima.

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

buna, se pare ca tot intalnesc numere ale caror fete le-am cunoscut "potenta". domnisoara are o colega de etnie rroma, ambele cu copii. am petrecut ceva timp in "barlog" si chiar nu e prietenos, schimba tariful instant la fiecare persoana, colega ei presteaza cand si cand, in afara de faptul ca rad ambele de clienti si-si bat joc, pot spune astfel:

 

GFE- 6

aspect- 4

oral- 5

normal si anal nu am dorit

apartament- 1, oribil

 

ps: acum si-au schimbat ambele locatia, undeva prin Dancu.

ps 2: am stat o noapte cu ele la o petrecere, colega ei tigancusa pune pastile in cafea sau orice alta bautura, daca nu esti atent.

 

0743941161 - EDITAT G. nume real

0747913802 - Oana, colega ei de etnie

 

am tinut numere pentru a le recunoaste si pentru a le evita. domnisoare, ambele au legaturi cu persoane inchise | | | |, ambele se tiganesc la telefon daca iti dai seama cum incearca sa te jumuleasca de bani, ceas, portofel

 

daca mai doriti detalii, va rog, intrebati-ma. am facut greseala sa stau vreo 2 saptamani in "jurul" lor.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...