Sari la conținut

Amenințare morțu cimitir moghioros


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am văzut anuntul domnișoarei si fiind in zona Drumul Taberei am hotărât sa o sun. Imi spune ca are 32 ani, oral, normal, masaj etc , asa ca ii fac o vizita. Am așteptat 20 minute pe motiv ca e ocupată apoi m-a sunat pe nr. ascuns. Ajuns in fata blocului ma scanează peștișorul auriu in timp ce sunam la interfon. Zic ok, n-o problem, asa e procedura, ajung in garsoniera de la etajul 7 din blocul reabilitat de la Piata Moghioros Să văd ce si cum. Odată ajuns aici facem cunoștința ii zic ca vreau Să stau 1 finalizare la care ea ca ce ca de ce nu vreau Să stau 1h. Zic bun ok stau 1h daca include o finalizare si un masaj. Nu, ca costa 150 ora cu o finalizare si masaj. Am zis, imi pare rau dar eu nu rămân in cazul acesta si m-am îndreptat spre usa. Cand dau Să ies imi cere taxa de deranj 50 lei. Zic imi pare rau nu am bani la mine. Revin eu. Apoi se albește la fata si imi spune ca eu ii fac trafic degeaba si ca “Să moara mortul din cimitir” daca eu ies de acolo fără Să ii dau taxa de deranj. Eu cunoscând-o pe administratora si știind ca blocul e înțesat de camere de supraveghere am mers la tupeu si bine am facut. Deci merge la intimidare.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Nu aveam vreo așteptare oricum. Am mers ca oricum era la mine in cartier Să văd despre ce e vorba.

 

Macar e ceva de capul ei? Ca la finalizare ai fi ramas

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Mi-a zis sangre sa esti super femeie

 

Ai GFE?

eu am vorbit la telefon cu ea si mi-a lăsat o impresie buna, părea genul de om corect la prima vedere. Eu am sunat la ea caci o cautam pe o colega ei pustoaica noua in domeniu. Am apreciat sinceritatea cand a spus ca acea fata nu era ok.
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu aveam vreo așteptare oricum. Am mers ca oricum era la mine in cartier Să văd despre ce e vorba.

important este ca ai plecat ok si nu sa intamplat nimic
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Specific TOMBERONISTELOR cu PESTI menajeri.

 

Era tare-n gura ca stia ca are niste coaie in fata blocului...pana da de un client cu Oua de Strut si te da dauna totala.

 

Dl bou4you43, daca cunosti pe admin in acel bloc, de ce nu pui o vb buna pt ea sa o zboare din acea locatie?

 

Zdrentele astea impreuna cu pestii lor merita munca la camp 24/24, sa.i bata soarele-n cap si sa isi umple palmele de bataturi !!! E bine la Bucuresti sa pacalesti fraierii!!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Probabil a zis la intimidare ca cunoaste administratorul blocului, iar un cazul in care il cunoaste poate te ia ala pe partea cealalta ca de unde stii si pe urma poate se scapa fata de familie ceva si cazi din lac in put 😂😂😂😂😋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună
  • Oras:ÃŽntr-o lume nebună

Am văzut anuntul domnișoarei si fiind in zona Drumul Taberei am hotărât sa o sun. Imi spune ca are 32 ani, oral, normal, masaj etc , asa ca ii fac o vizita. Am așteptat 20 minute pe motiv ca e ocupată apoi m-a sunat pe nr. ascuns. Ajuns in fata blocului ma scanează peștișorul auriu in timp ce sunam la interfon. Zic ok, n-o problem, asa e procedura, ajung in garsoniera de la etajul 7 din blocul reabilitat de la Piata Moghioros Să văd ce si cum. Odată ajuns aici facem cunoștința ii zic ca vreau Să stau 1 finalizare la care ea ca ce ca de ce nu vreau Să stau 1h. Zic bun ok stau 1h daca include o finalizare si un masaj. Nu, ca costa 150 ora cu o finalizare si masaj. Am zis, imi pare rau dar eu nu rămân in cazul acesta si m-am îndreptat spre usa. Cand dau Să ies imi cere taxa de deranj 50 lei. Zic imi pare rau nu am bani la mine. Revin eu. Apoi se albește la fata si imi spune ca eu ii fac trafic degeaba si ca “Să moara mortul din cimitir” daca eu ies de acolo fără Să ii dau taxa de deranj. Eu cunoscând-o pe administratora si știind ca blocul e înțesat de camere de supraveghere am mers la tupeu si bine am facut. Deci merge la intimidare.

Trebuia să-i dai 50 de lei taxa de deranj si după să-i dai un pumn în gură de să-i faci mare deranj între dinți :)

Să se învețe minte toate jegoasele care cer taxă și pești lor niște jeguri puturoase cărora nu le place munca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Probabil a zis la intimidare ca cunoaste administratorul blocului, iar un cazul in care il cunoaste poate te ia ala pe partea cealalta ca de unde stii si pe urma poate se scapa fata de familie ceva si cazi din lac in put

corect! Administratorul este femeie, ce era Să ii spun: Doamna am fost la o fetița din bloc si mi s-a cerut taxa de deranj? Daca lucrurile ar fi degenerat as fi putut Să o rog Să imi deruleze camerele de supraveghere care exista pe fiecare etaj plus 4 încă 4 sau chiar mai multe la intrarea in bloc, asta e ideea.
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Trebuia să-i dai 50 de lei taxa de deranj si după să-i dai un pumn în gură de să-i faci mare deranj între dinți :)

Să se învețe minte toate jegoasele care cer taxă și pești lor niște jeguri puturoase cărora nu le place munca

Specific TOMBERONISTELOR cu PESTI menajeri.

Era tare-n gura ca stia ca are niste coaie in fata blocului...pana da de un client cu Oua de Strut si te da dauna totala.

Dl bou4you43, daca cunosti pe admin in acel bloc, de ce nu pui o vb buna pt ea sa o zboare din acea locatie?

Zdrentele astea impreuna cu pestii lor merita munca la camp 24/24, sa.i bata soarele-n cap si sa isi umple palmele de bataturi !!! E bine la Bucuresti sa pacalesti fraierii!!!

ei merg la intimidare, daca 5 din 10 Să zicem se panicheze si plătesc taxa de deranj afacerea lor prospera. Daca eram Intr-un cartier plin de Drogați gen Berceni poate si eu as fi dat de ce Să mănânc cacat. De aceea si evit astfel de zone.
Link spre comentariu

Stai departe de zonele rosii gen drumul taberei militari rahova ferentari, etc.

 

Hello Mr. Constantinescu,

I am FBI Agent Carter, I hope this message finds you well. My trip last year to Romania was great, thank you so much for those two recommandations, i love high school girls, those two sluts were the best fuck I ever had.

Never thought that at 50, I will have a gang bang with two horny hot 17 year old jailbat sluts.

Do you have more recommandations for me this year? I have been trying to contact you with no avail, please reply me here. I will do the rest

Regards,

Agent Carter, FBI (not Agent Carter from SHIELD, that is like... not real... really)

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Hello Mr. Constantinescu,

I am FBI Agent Carter, I hope this message finds you well. My trip last year to Romania was great, thank you so much for those two recommandations, i love high school girls, those two sluts were the best fuck I ever had.

Never thought that at 50, I will have a gang bang with two horny hot 17 year old jailbat sluts.

Do you have more recommandations for me this year? I have been trying to contact you with no avail, please reply me here. I will do the rest

Regards,

Agent Carter, FBI (not Agent Carter from SHIELD, that is like... not real... really)

I wasnt a counselor last year..just a scouter, bitch!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...