Sari la conținut

Leyla 💋 Draguta si discreta 💋 0753491221


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

poate o fi mai bine asa ....acolo la vechea locatie ,prea mult trafic ,prea multa mizerie si chestia cu coboratul la usa blocului sa deschida clientului era ...de rasul curcilor 

 

Leila actualmente Andreea ...merita o locatie decenta si intima

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

vizitat din nou pe Leila speram sa fie singura asa cum spunea colegul...surpriza insa sta cu colega intr-o garsoniera micuta la parter....pe Sucevei

 

spatiu minuscul ...dezordine ....un loc fara pic de intimitate ...pacat de fata asta ca este ok ....din pacate modul in care isi alege locatiile ma face sa renunt a o mai vizita

 

speram sa fie mai bine a doua oara ....dar surpriza  n-a fost ....prea multa promiscuitate la banii ceruti ....si repet fata este ok,simpatica dezghetata ,draguta

 

cred ca este prost sfatuita

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

da...de ce ...?

 

peste un an este satula de dumneaiei....o gasesti blazata nemultumita  si cu aere de mare doamna ...de, femeie cu experienta trecuta prin viata....si cu zicala "ehe he cate-am vazut eu la viata

 

mea...." pe care ti-o spune cu un aer de superioritate....asta daca nu ramane gravida si peste un an este si mamica 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

da...de ce ...?

 

peste un an este satula de dumneaiei....o gasesti blazata nemultumita  si cu aere de mare doamna ...de, femeie cu experienta trecuta prin viata....si cu zicala "ehe he cate-am vazut eu la viata

 

mea...." pe care ti-o spune cu un aer de superioritate....asta daca nu ramane gravida si peste un an este si mamica 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare stimati confutaciosi!

 

Sa inteleg ca fatuca asta activeaza pe la voi (Constanta)?

 

A fost o perioada prin Tulcea dar nu am reusit sa o vizitez si din cate am citit despre ea, parca imi vine sa fac un drum de Constanta.

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

da...de ce ...?

 

peste un an este satula de dumneaiei....o gasesti blazata nemultumita si cu aere de mare doamna ...de, femeie cu experienta trecuta prin viata....si cu zicala "ehe he cate-am vazut eu la viata

 

mea...." pe care ti-o spune cu un aer de superioritate....asta daca nu ramane gravida si peste un an este si mamica

atunci fa-i repede o vizita dar vezi ca vizitele aste de obicei nasc moda aia la barbati cu bratari asortate la ambele maini
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah...pientru ceia dintri voi la cari nu leo cazut fisa...âncă...fatuca asta nari vîrsta consimtamîntului !!! Dak iejti ielev di liceu...**spam editat**...fuji si futi linistit la ia...dara dak cumva iejti adult...ie o mica probliema posibil acilea !!!

 

;)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...