Sari la conținut

GAY


ana26

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

BUNĂ am deschis topicul pentru anunturi GAY, puteti pune anunturi si face recenzii,  :hug1 

Incepe tu, povesteste-ne tu cum ti-a fost linsa pasarica de catre cucoane, si "piceoarele". Cred ca ai ce ne povesti, hai curaj!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Depinde cum plătești,cash sau în natură.Sigur Ana va lua în calcul oferta ta,fii mai clar.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Depinde cum plătești,cash sau în natură.Sigur Ana va lua în calcul oferta ta,fii mai clar.

 

As prefera in natura... ia ramas bunicii 1 sac de cartofi bun de sămânță... și sunt dispus sa îl dau Anei pentru a Ma face și pe mine gay. Ca văd ca se poarta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Fa-Ma gay Anuță Draga.

 

As vrea să-ți Bati limba de curu meu, sa Ma lingi de jur împrejur, și apoi de sus in jos și după ce umezește bine rozeta sa Ma pătrunzi cu limba ușor la început și adânc mai tarziu. Fa-Ma băiat mare Ana!!! In tot acest timp Ionel, fata cu cuc, sa te futa pe tine in funduleț. Filmam scena și o pune net. Devenim bogați și mâncam mici la Kauffland. Te bagi?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@>penisss<,ai înțeles cum ai vrut tu, eu altceva am dat de înțeles,dar nu-i rău nici așa.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Bagati ai pula in morti mati de inculta ...nu ma deschide topicuri dupa cum te mananca pe tine in pizda fa idioato ....fa un serviciu umanitatii si da ti foc...

Link spre comentariu
Vizitator 10samsung
Reputație: 0

Ma-ta:

          Tinand cont ca in acest cuvant se imbina doua cuvinte cu valori morfologice diferite, si anume abrevierea din popor a cuvantului MAMA in monosilaba “MA” + pronumele “TA” ce indica persoana a ||-a se pot legat doar prin CRATIMA.

         Ce este CRATIMA? Cratima este liniuţa de unire. Adica semn grafic (-) folosit pentru a lega două sau mai multe cuvinte care se pronunță împreună.   

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@10samsung,ai mult de muncă,spor în încercarea ta de-a oferi lecții de

limbă gratuite.

  • Like 3

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ma-ta:

Tinand cont ca in acest cuvant se imbina doua cuvinte cu valori morfologice diferite, si anume abrevierea din popor a cuvantului MAMA in monosilaba “MA” + pronumele “TA” ce indica persoana a ||-a se pot legat doar prin CRATIMA.

Ce este CRATIMA? Cratima este liniuţa de unire. Adica semn grafic (-) folosit pentru a lega două sau mai multe cuvinte care se pronunță împreună.

 

Nu-ți pierde vremea! Nu va înțelege niciodată!!!! :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ma-ta:

          Tinand cont ca in acest cuvant se imbina doua cuvinte cu valori morfologice diferite, si anume abrevierea din popor a cuvantului MAMA in monosilaba “MA” + pronumele “TA” ce indica persoana a ||-a se pot legat doar prin CRATIMA.

         Ce este CRATIMA? Cratima este liniuţa de unire. Adica semn grafic (-) folosit pentru a lega două sau mai multe cuvinte care se pronunță împreună.   

Tastatura telefonului e de vina ... e setata in araba ceva ....

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Tastatura telefonului e de vina ... e setata in araba ceva ....

Da da, telefonul Anei este de vina :laugh2 . Asa cum telefonul a gresit cand Ana a scris " taci scriin " , cred ca va mai amintiti.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ba-i,lubrifiat,dar cu scuipat și-i mai lipicios,când se intinde,când se strânge,de aici și erorile.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

@10samsung,ai mult de muncă,spor în încercarea ta de-a oferi lecții de

limbă gratuite.

 

trebuie sa specifici ce fel de limba pentru ca astia, la cat de inversunati sunt sa invete limba romana pana la urma vor ajunge sa isi dea singuri limbi in gaoaza... e mai comod =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@anonna,am omis intenționat cuvântul română pentru ca fiecare să înțeleagă ce-i mai comod pentru el.

Să ai spor în toate!

 

PS.Sper să ne cunoaștem.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@anonna,distracție plăcută în continuare!Mă crezi prea serios ...oamenii serioși nu prea au ce căuta pe aici.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

la fel si tie @baroane, nu e vorba de seriozitate aici :D mie imi plac oamenii serios dar nu sobri :D

 

Sobrietatea ma intristeaza, imi arata ca lumea este ghidata dupa reguli desi in mintea mea, regulile lumii poate sa mai astepte :D

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...