Sari la conținut

Tanara apetisanta ofer clipe de neuitat 0748086354


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Buna ma numesc sabina am 22 de ani . Ma gasesti la locatia str. Ploiesti nr 39-45 . Nu fac deplasari .Pozele sunt reale.

 

Azi dimineata adresa inca era pe Plopilor 60, vazand ca s-a mutat in zona mea, am sunat-o.

 

Accent de sudista si limba impleticita (alcool, droguri?), prima data n-am inteles nimic. Am rugat-o sa repeted, ceea ce a si facut. Toata discutia a fost politicoasa, nu parea pusa pe cearta (stoned?).

 

Lucreaza pina la 12 seara, preturile sunt urmatoarele:

 

- oral + normal 150 RON (oralul neprotejat "in functie de igiena"), n-a specificat timpul

- 250 RON acelasi lucru, dar durata 30 minute

- 400 RON timp de ora, cuprinde si masaj

 

N-am mers.

post-250679-0-21397300-1531925357_thumb.jpg

post-250679-0-18891900-1531925358_thumb.jpg

post-250679-0-16286200-1531925359_thumb.jpg

post-250679-0-33784400-1531925360_thumb.jpg

post-250679-0-35417900-1531925361_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Azi dimineata (1)adresa inca era pe Plopilor 60, vazand ca s-a mutat in zona mea, am sunat-o.

 

Accent de sudista si limba impleticita (alcool, droguri?), prima data n-am inteles nimic. Am rugat-o sa repeted, ceea ce a si facut. Toata discutia a fost politicoasa, nu parea pusa pe cearta (stoned?).

 

Lucreaza pina la 12 seara, preturile sunt urmatoarele:

 

- oral + normal 150 RON (oralul neprotejat "in functie de igiena"), n-a specificat timpul

- 250 RON acelasi lucru, dar durata 30 minute

- 400 RON timp de ora, cuprinde si masaj

 

(2)N-am mers.

 

(1)

Boul CF isi spune in spatiul public in ce zona sta (nu discut aici calitatea zonei ... ha, ha, ha, ... bou-i bou!!!).

Bou, ca de obicei!

 

(2)

Normal ca n-ai mers ma CF-ule, tu mergi la alea de pe Turzii (transport cu CTP, telefon de pe fixu' din coltu' blocului reabilitat din foste camine muncitoresti, futut intre boscheti cu cacatu' pe cur si-n gura), la un pret maxim de 40 lei "golirea" (la tine este doar golire, ca altceva nu poti mental vorbind, inclusiv neuronii is goliti complet de mult timp).

 

P.S.: sugi pula agaraciule imbecil!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Boss stai asa pai si 150 lei e pt 15 min? Adica ma dezbrac ma spal si ma imbrac?

 

Oare mai apuci sa-i dai "Buna ziua " ?

Sau doar 'La revedere !"

 

 

Happy Hunting !!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

(1)

Boul CF isi spune in spatiul public in ce zona sta (nu discut aici calitatea zonei ... ha, ha, ha, ... bou-i bou!!!).

Bou, ca de obicei!

 

(2)

Normal ca n-ai mers ma CF-ule, tu mergi la alea de pe Turzii (transport cu CTP, telefon de pe fixu' din coltu' blocului reabilitat din foste camine muncitoresti, futut intre boscheti cu cacatu' pe cur si-n gura), la un pret maxim de 40 lei "golirea" (la tine este doar golire, ca altceva nu poti mental vorbind, inclusiv neuronii is goliti complet de mult timp).

 

P.S.: sugi pula agaraciule imbecil!

 

Te invit, tampitule, sa cauti toata zona. Poate ma gasesti.

Pina atunci vezi sa nu-ti pun eu aici pozele cu cine esti.

 

Pisacios mic, te-ai dus la pisoi sa te vaiti ca vai, vai, am vorbit urat cu tine. Tu esti barbat mai? Carpa de sters pe jos esti.

Un mic nemernic, fara onoare, fara minte, fara caracter. Sluga la curve.

 

Hai ca iar am pierdut mai mult timpu cu tine decat valorezi.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

Da cei 150 lei sunt doar pentru 15 minute spune la telefon,fara a fi inclus si dusul.

Dar totusi esti cam pus pe graba chiar si asa,sa nu ma zic de preturi de diva.

Sper sa fie pozele reale si sa aiba ceva servicii bune daca ii pe repede inainte.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...