Sari la conținut

salut o fost cineva la salonul nou deschis


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salonul este ok. E la adresa mentionata in anunt. Ma intampinat o fata draguta pe nume Sonia, era singura in locatie facea plaja.mi_a prezentat servicile si pretul, totul ok. Am optat pt dus prima data, prosop curat, intors in camera fata ma asteptat goala, patul pregatit, muzica buna si ulei de bebelus. Intins pe burta a inceput cu un masaj de relaxare la picioare, spate, oglinda din camera alba ce apare si in poze e mirifica, iti ofera niste imagini cu maseoza si miscarile ei provocatoare, nu a facut curs de masaj da se descurca bine, a urmat un masaj pe spate cu sani, nebunie curata, intors pe spate un masaj la picioare burtica mai mult asa pt ungere la ce urmeaza sa se intample, fata sa dat bine cu ulei pe sani si frate masaj la instrument pe burtica dute vino cu sanii ei provocatori, am primit aprobarea sa o pot saruta pe sani doar atat nu am mai insistat, are buze frumoase prelucrate, si spre final un masaj usor la instrument, frecat de sani fara graba, chiar ma gandeam mai are cineva rabdare, da Sonia se face placuta si nu e grabita, finalizat ca nebunu, dupa care sa ocupat sa stearga corpul de ulei, am mai stat intins la o poveste, primit din nou cateva mangaieri, probabil nu era presata de timp...

Locatie: 9 ,str Eminescu colt cu Andrei Saguna, zona linistita, amenajata corespunzator pt un salon de masaj

Sonia: 10 pt comportament si atitudine, e tanara corp frumos

Masaj: 9 te face sa iti schimbi starile

De revenit pentru masajul la dublu

La plecare am zarit_o si pe colega ei, venea la munca, frumoasa si ea si tot blonda

Halat: 150 ron

Timp aproximativ peste 30 de minute din momentul in care am facut dus si m_am reintors la dus dupa actiune

Se poate si mai mult ca timp contracost bineinteles

O experienta buna!

Zi faina!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad

Am fost de mai multe ori, 150 e întrarea și dacă vrei ceva extra se poate, dar discuți cu fata în privat, unele vor, altele nu... Estra am mai dat 200, deci în total 350, dar zic ca merita, e curat, fetele sunt ok

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...