Sari la conținut

0755573407 - ID felina_passion


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Cu gfe cum sta? Stiti ceva? Ms

Am fost in urma cu aproximativ 2 ani la doamna in cauza. Locatia curata aerisita dar mica, la fel si baia. Era cazata undeva pe Theodor Mihaly. Doamna curata amabila dar nimic spectaculos. Isi da silinta. Totusi trecerea ireversibila a timpului isi arata urmele. Spor.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Salutare!

 

Am fost eu pe la doamna saptamana aceasta cand am avut chef de ceva actiune rapida. Desi sunt ~ 20 de ani diferenta intre mine si dansa (nou record pentru mine), pot spune ca nu m-am simtit deloc ciudat, ci chiar foarte comod. Apartamentul este foarte ok din punctul meu de vedere, camera mare si aerisita, baia curata cu prosoape si servetele, iar altceva nu prea m-a interesat.

Eu de la bun inceput am stiut ca ma duc sa termin cat mai repede totul asa ca nu ma pot plange pentru faptul ca m-a grabit. Da, cu toate ca eu eram grabit, tot m-am simtit  grabit de doamna. Am intrat, am platit 150 de lei de la inceput pentru ON si NP, ne-am dezbracat, m-am intins pe pat si a inceput cu sarutari pe piept in timp ce isi freca sanii de penisul meu pana a reusit sa-l amorseze. Apoi a trecut la un oral care mi-a placut mult, dar care s-a terminat destul de rapid. Dupa aia am incercat 3 pozitii pana mi-am dat drumu in preze. Pasarica ii se simte foarte bine, nu e larga si m-a terminat cam repede. 

Eu am fost pentru fantezia de a fute o femeie matura, dar cred ca am dat-o in bara cu sentimentu de graba pe care l-am avut si cu actul sexual in sine, care nu a fost nimic mai mult decat un fast fuck.

Atitudinea ei a fost foarte ok. Era zambareata si radea la glume.

Pe moment am fost multumit de cele ~15-20 de minute petrecute acolo, dar acuma imi dau seama ce rapid a fost totul.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Salutare!

 

Am fost eu pe la doamna saptamana aceasta cand am avut chef de ceva actiune rapida. Desi sunt ~ 20 de ani diferenta intre mine si dansa (nou record pentru mine), pot spune ca nu m-am simtit deloc ciudat, ci chiar foarte comod. Apartamentul este foarte ok din punctul meu de vedere, camera mare si aerisita, baia curata cu prosoape si servetele, iar altceva nu prea m-a interesat.

Eu de la bun inceput am stiut ca ma duc sa termin cat mai repede totul asa ca nu ma pot plange pentru faptul ca m-a grabit. Da, cu toate ca eu eram grabit, tot m-am simtit  grabit de doamna. Am intrat, am platit 150 de lei de la inceput pentru ON si NP, ne-am dezbracat, m-am intins pe pat si a inceput cu sarutari pe piept in timp ce isi freca sanii de penisul meu pana a reusit sa-l amorseze. Apoi a trecut la un oral care mi-a placut mult, dar care s-a terminat destul de rapid. Dupa aia am incercat 3 pozitii pana mi-am dat drumu in preze. Pasarica ii se simte foarte bine, nu e larga si m-a terminat cam repede. 

Eu am fost pentru fantezia de a fute o femeie matura, dar cred ca am dat-o in bara cu sentimentu de graba pe care l-am avut si cu actul sexual in sine, care nu a fost nimic mai mult decat un fast fuck.

Atitudinea ei a fost foarte ok. Era zambareata si radea la glume.

Pe moment am fost multumit de cele ~15-20 de minute petrecute acolo, dar acuma imi dau seama ce rapid a fost totul.

Se pare ca domnita va lipsi (cel putin pentru o vreme) din peisaj. Toate cele bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Am fost la ea in octombrie. Mi-a spus ca e ultima ei luna in Cluj, dupa care va pleca afara cu afaceri de alta natura.

 

Mare pacat daca nu se va mai intoarce :blushing2

Din pacate e plecata din tara! Nu se stie pana cand!

Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

Avea locatia pe brancoveanu, mai era cu inca o matura in apartament care era din alba iulia, intrau si amandoua o data, au avut ceva tentative de lesbi dar slab nota 4, insa cu doamna titulara pozelor pe care am vizitato de mai multe ori, are nota 10 de la mine.

 

Am sa fiu scurt de data aata deoarece am vizitato ultima data prin august

 

Atitudine-10 am uitat cand am intalnito prima data cum a fost

 

ON-9 insa nu a reusit niciodata sa ma termine la oral

 

NP-10 LOT, in rest 10 si mie, sta cum o pui, insa doggy ii place cel mai mult.

 

GFE-8 FK, vorbeste cu tine, se implica, nu prea sunt amatorul doamnelor tunse scurt, intre sani am simtit un floc, asta de fiecare data desi i-am atras atentia, probabil foloseste multi hormoni sa arate bine:)), putina burtica, oglinda in stanga patului, servit tot timpul cu cafea.

 

Concluszie-Decartat 250 h de fiecare data, apartament cu doua camere, usa drept in fata cum urci scarile, nu e plecata nicaieri, are doar iubit.

 

Spor la futut.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Avea locatia pe brancoveanu, mai era cu inca o matura in apartament care era din alba iulia, intrau si amandoua o data, au avut ceva tentative de lesbi dar slab nota 4, insa cu doamna titulara pozelor pe care am vizitato de mai multe ori, are nota 10 de la mine.

 

Am sa fiu scurt de data aata deoarece am vizitato ultima data prin august

 

Atitudine-10 am uitat cand am intalnito prima data cum a fost

 

ON-9 insa nu a reusit niciodata sa ma termine la oral  

Concluszie-Decartat 250 h de fiecare data, apartament cu doua camere, usa drept in fata cum urci scarile, nu e plecata nicaieri, are doar iubit.

 

Spor la futut.

 

 

 

NP-10 LOT, in rest 10 si mie, sta cum o pui, insa doggy ii place cel mai mult.

GFE-8 FK, vorbeste cu tine, se implica, nu prea sunt amatorul doamnelor tunse scurt, intre sani am simtit un floc, asta de fiecare data desi i-am atras atentia, probabil foloseste multi hormoni sa arate bine:)), putina burtica, oglinda in stanga patului, servit tot timpul cu cafea.

 

 

 

 

 

 

Regret ca te contrazic! Chiar e plecata!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
On 8/20/2021 at 12:18 PM, fantezist20 said:

Asta e fost colega. Din punctul meu de vedere s-a ingrasat destul de mult si nu mai merita. Pozele sunt de cel putin 5 ani

Asa este. Acuma chiar s-a ingrasat!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
On 8/13/2013 at 7:20 PM, vasla said:

Am fost primit si eu in ogeacul doamnei, cel din Zorilor.

In primul rand, nu mi-a placut ca, la ora la care ne inteleseseram n-a mai raspuns la telefon. Abia dupa ce aprox. 1/2 h am invatat preturi din Profi, am reusit s-o prind si sa urc la madam. Asteptand liftul, m-am intersectat cu cauza intarzierii, clientul anterior.  :)  Avantaj el ! Lady ma astepta la usa liftului, intr-un halat scurt, descheiat si fara nimic pe dedesubt.

Locatia descrisa anterior, nimic extraordinar, curatel, un canal muzical la TV, un pahar de suc din partea casei. Exceptand faptul ca nu a schimbat cearceaful botit :( nu am ce-i reprosa.

Doamnei i se potriveste porecla Woody, e subtire insa fara forme, un dreptunghi pe niste bete totul garnisit cu niste fese plate, piele ok pentru varsta ei, sani mici spre medii, cazuti conform varstei, nas promitator, surplus de piele pe abdomen, tatuaje. N-am cautat-o la dinti fiindca nu mi s-a daruit :) Nu are labii mari ci doar are labii !

Actiunea: Suta ceruta inainte, se pare ca, din cand in cand, munceste patriotic. Fara voie. Dus in doi, sapunit si frecat, spalat si pupat barbatia, OK ! In pat, un masaj scurt, banal fara forta si implicare, deh munca fizica e grea ! :) NOK. Apoi, exact un varf de putza luat la buson dupa care un normal foarte normal. Comme ci comme ca. Si mie mi-a facut impresia ca doamna se incalzeste si ca ii place viata... Spalat si plecat rapid.

Igiena: prosop curat, papuci nu (oricum e mai igienic fara decat sa incalti papuci purtati), igiena personala a doamnei parea OK...mi-am uitat acasa kit-ul rapid de control si diagnosticare :)

Note nu prea-mi vine sa dau, sunt subiective. Pentru cei care prefera femeile mai trecute si slabe e ok. Partea interzisa a fost dezastruoasa (oral) spre normal (normal), raport mediu calitate/pret. Ca si mentiune, desi incearca sa se faca placuta, doar incearca. Nu cronometreaza dar toata atitudinea ei nu-ti inspira altceva decat un fast fuck. Parerea mea ! :) Cu certitudine n-o s-o mai calc.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi

Cu toată stima pentru doamna... dar nu a ieșit în pensie?! ☺️

Avea o vârstă și acu' 10 ani, când o frecventau unii clujeni. 😆

Daca o vedeți, sa ii transmiteți salutări și din partea mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca
On 6/6/2022 at 6:18 PM, dorinel18' said:

Cu toată stima pentru doamna... dar nu a ieșit în pensie?! ☺️

Avea o vârstă și acu' 10 ani, când o frecventau unii clujeni. 😆

Daca o vedeți, sa ii transmiteți salutări și din partea mea!

Stie cineva, facea cumva si normal neprotejat?

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...