Sari la conținut

Aveti saloane/cosmeticiana pt epilare masculina in Cluj?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Daca sunteti rautaciosi prefer sa stau acasa. Eu vorbeam cat se poate de serios.

Ma scuzati de deranj!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca sunteti rautaciosi prefer sa stau acasa. Eu vorbeam cat se poate de serios.

Ma scuzati de deranj!

Servus :) cine e răutăcios? Despacito e un troll retard din Oradea ( da, avem și noi, în zona aceasta), iar rocco e din București. Kkmitz e un membru respectat în Cluj. Iar mie mi se pare o idee foarte interesantă, sincer nu am apelat la epilare, dar nu as zice nu, mă rad periodic singur acasă.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

In urma mai multor vizite avute din partea unor clujeni super faini ma gandeam ca as putea face ceva dragut pentru niste vizite periodice in Cluj. Serviciile in principiu fiind de epilare si dominare plus alte fetishuri. Eu nu fac masaj dar colega mea Iulia era dornica sa vina si de cand i-am zis de ideea mea ma tot intreaba cand plecam la Cluj. Distanta mi se pare eeenorma dar as incerca marea cu degetul. Insa doar daca suntem bine primite. Nu venim cu pretentii,tarifele la fel ca in Bucuresti si va solicitam ajutorul in vederea gasirii unei locatii care sa fie situata acolo unde stiti voi ca e cel mai ok de ajuns de parcat de discret etc etc.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Distanta mi se pare eeenorma dar as incerca marea cu degetul. Insa doar daca suntem bine primite. Nu venim cu pretentii,tarifele la fel ca in Bucuresti si va solicitam ajutorul in vederea gasirii unei locatii care sa fie situata acolo unde stiti voi ca e cel mai ok de ajuns de parcat de discret etc etc.

E scurt drumul dacă veniți cu avionul, nici bine nu decolați că ați aterizat :). Legat de locații, să așteptați puțin să treacă Untoldul, după 5 august, iar pentru zonă vă recomand zona Iulius Mall, ansamblul rezidențial Park Lake, Riviera luxury sau Viva City.

Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

In urma mai multor vizite avute din partea unor clujeni super faini ma gandeam ca as putea face ceva dragut pentru niste vizite periodice in Cluj. Serviciile in principiu fiind de epilare si dominare plus alte fetishuri. Eu nu fac masaj dar colega mea Iulia era dornica sa vina si de cand i-am zis de ideea mea ma tot intreaba cand plecam la Cluj. Distanta mi se pare eeenorma dar as incerca marea cu degetul. Insa doar daca suntem bine primite. Nu venim cu pretentii,tarifele la fel ca in Bucuresti si va solicitam ajutorul in vederea gasirii unei locatii care sa fie situata acolo unde stiti voi ca e cel mai ok de ajuns de parcat de discret etc etc.

Dupa ce trece untoldu randunico deoarece acuma cu apartamentele in regim hotelier cam greu gasesti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Serviciile in principiu fiind de epilare si dominare plus alte fetishuri.

Epilarea mai nou e incadrat la fetish?

Acuma imi explic de ce a marit frizerul meu preturile. Si eu care nu ma excitam cand imi taia parul. Acuma macar stiu, nu plec de acolo pana nu ejaculez.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Epilarea mai nou e incadrat la fetish?

Acuma imi explic de ce a marit frizerul meu preturile. Si eu care nu ma excitam cand imi taia parul. Acuma macar stiu, nu plec de acolo pana nu ejaculez.

Nu am zis ca epilarea e fetish. E o necesitate din punctul meu de vedere.

Pana una alta, e doar un serviciu din mai multe pe care le pot oferi.

Gresesc undeva sau ce doresti sa imi transmiti??

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Ce să ne mai ascundem după eufemisme: da, vrem să te vedem (eu cel puțin sunt chiar bucuros), așa că hai încoa! Însă, cum spuseră deja doi, adastă până după Untold.

Nici noi nu ne-am decis legat de data.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu am zis ca epilarea e fetish. E o necesitate din punctul meu de vedere.

Pana una alta, e doar un serviciu din mai multe pe care le pot oferi.

Gresesc undeva sau ce doresti sa imi transmiti??

Poate nu ai gandit-o, dar de scris aia ai scris. Acuma eu ma pot baza doar pe ce citesc, n-am puteri telepatice.

 

Doream sa-ti transmit ca nu e fetish. La fel cum iti transmit ca nu este nici necesitate, indiferent de punctul tau de vedere.

 

Dar daca tot doreai tu sa ne comunici ceva, de ce nu ne insiri acele multe servicii pe care le poti oferi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Eu zic sa schimbi tonalitatea cand mi te adresezi.

Asta daca astepti vreun raspuns din partea mea.

Daca nu esti capabil,lasa pe cineva care vorbeste cum trebuie, sa ma intrebe.

O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Eu zic sa schimbi tonalitatea cand mi te adresezi.

Asta daca astepti vreun raspuns din partea mea.

Daca nu esti capabil,lasa pe cineva care vorbeste cum trebuie, sa ma intrebe.

O zi buna!

Nu-ti bate capul randunico asta e unul ce fute prin boscheti centuriste la maxim 50 lei si comenteaza intr-una pe aici de zici ca este ceva guru al sexului 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Stima sorele clar nu am sa ma epilez dar am sa platesc ceva timp petrecut la o sticla de ceva .:)

Ma scoateti la un karaoke in oras ceva,dupa program?

:)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...